Виробництво дерев’яних альтанок у Львові. Практично для кожної людини дача – це другий дім або улюблене місце відпочинку. Догляд за садом і городом, а також виконання будівельних робіт в будинку – трудомісткі процеси, що вимагають вкладення фінансів і фізичної праці. Альтанка є не тільки гарним доповненням до ділянки, але і служить прекрасним місцем для відпочинку. При виборі матеріалів для будівництва альтанки більшість віддає перевагу дереву. Самостійне виготовлення альтанки дозволить істотно заощадити кошти. З цієї статті ви дізнаєтеся, що альтанка своїми руками з дерева – це не тільки можливо, але і досить просто.
Переваги і недоліки
Досить популярними будівлями є дерев’яні альтанки. Основні їх переваги:
Краса. Безперечно, творчі здібності простих людей іноді приємно дивують. Часом звичайна садова альтанка своїм прекрасним видом здатна затьмарити житлові будинки за допомогою великої кількості варіантів неординарних дизайнерських рішень. Досить гармонійно виглядає альтанка з деревами та чагарниками.
Виробництво дерев’яних альтанок у Львові
Екологічність. Деревина не містить шкідливих речовин.
Адекватна ціна. Деревину можна легко придбати в будівельних магазинах за прийнятною ціною.
Простота у використанні. Деревина досить зручна в роботі і не вимагає особливих професійних навичок.
При високих температурах, особливо влітку альтанки з дерева не нагріваються.
При всіх своїх гідностях дачні альтанки з дерева мають і недоліки, до яких можна віднести:
Недовговічність. Дерево має здатність піддаватися гниттю і ймовірність від пошкодження жуками-червицями альтанки з дерева велика. Для продовження терміну експлуатації потрібно після закінчення дачного сезону видаляти опале листя з підлоги, щоб уникнути гниття. Також необхідна обробка поверхонь з дерева спеціальними антисептичними складами, робиться це відразу по завершенні будівництва, але перед фарбуванням / лакуванням дерев’яних конструкцій. Тріщини, що з’явилися згодом, потрібно зашпаклювати. Виробництво дерев’яних альтанок у Львові від remontuem.lviv.ua. У зимовий період для збереження альтанки дах повинен бути вкритий стрейч-плівкою і всі зайві предмети бажано перенести в закрите приміщення.
Висока вогнезаймистість. Через великий ризик пожежі небезпечно встановлювати мангали і жаровні в альтанці. Імовірність виникнення пожежі зменшується при обробці деревини спеціальними складами, які мінімізують ризики подібного лиха.
Етапи робіт
Після підготовчого етапу слід процес виконання будівельних робіт, який включає в себе послідовне виконання кроків:
Розчищення і вирівнювання будівельного майданчика. На цьому етапі потрібно очистити територію від сміття, зрубати дерева і кущі при потребі, вирівняти ділянку.
Виробництво дерев’яних альтанок у Львові від remontuem.lviv.ua
Вибір фундаменту. Правильно закладений фундамент – основа успіху і довговічності споруди. Існують такі варіанти основи – стрічковий. плитний і стовпчастий. Найпростіший і не вимагаючий великих фінансових вкладень – стовпчастий. Для цього необхідно відзначити територію майбутньої альтанки дерев’яними стовпчиками і натягнутими між ними мотузками. Потім у виділеній площі зняти верхній земельну шар глибиною не менше, ніж 0,5 м. Після цього послідовно шарами укладати пісок (10 см), щебінь (10 см), бетонний розчин (30 см). Такий розчин виготовляють з піску, щебеню та цементу. Далі на бетонний шар укласти шар з руберойду. Потім потрібно зробити стовпчики з цегли в три або чотири ряди з метою створення простору між землею і альтанкою щоб уникнути гниття деревини. На заключному етапі створення фундаменту потрібно повторно покласти шар руберойду.
Монтаж підлоги. Для виконання цього завдання необхідно вибрати варіант влаштування підлоги: на підставі споруди або з урахуванням упору в підлогу стін. Другий варіант досить простий. Для облаштування підлоги використовують дерев’яні бруси, оброблені шарами мідного купоросу, щоб уникнути їх гниття і поїдання комахами. Виробництво дерев’яних альтанок у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.
Побудова каркаса і даху. При виконанні такої роботи важливо акцентувати увагу на несучі балки, тому що вони відповідають за стійкість альтанки. При складанні каркаса застосовують дерев’яні дошки і бруси. Несучі опори монтуються з дерев’яних брусків. Основу каркаса складають спеціальні бруси, які кладуть на бетонні блоки. До основи конструкції прикріплюються лаги підлоги і вертикальні стійки. До каркасу – вертикальні стовпи, використовуючи металеві куточки і шурупи. Для вертикального розташування основи необхідно використовувати спеціальні підпірки. При будівництві каркаса використовують так звані верхні обв’язки (спеціальні горизонтальні бруси). Найпростішим способом при будівництві даху є використання дерев’яних лаг, що створюють геометричні обриси для побудови.
Виробництво дерев’яних альтанок у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com
Обшивка стін. На цьому будівельному етапі важливий вибір матеріалу: листовий метал, дошки, шифер та інші. Основним недоліком при виборі листового матеріалу є відсутність шумоізоляції, особливо це проявляється при дощовій погоді. Найпростішим варіантом є використання обшивки стін за допомогою дерев’яних дощок. Залежно від стилю і проекту планованої конструкції можна зробити суцільні або гратчасті стіни. Виробництво дерев’яних альтанок у Львові.
Благоустрій альтанки. Заключним етапом є заповнення і створення необхідного інтер’єру отриманої споруди.
Вибір меблів та наявність електрики вже залежать від бажання і фантазії господаря.
Таким чином, зовсім неважко створити місце для сімейного або дружнього проведення часу на природі при дотриманні рекомендацій і наявності креативного мислення.