Фарбування стелі :: Ціни у Львові

На перший погляд здається, що в процесі фарбування стелі у Львові своїми руками немає нічого складного. Насправді ж це зовсім не так, адже при проведенні будь-якого ремонту можуть виникати проблеми. Найчастіше вони викликані браком знань або необхідних матеріалів (при виборі шпаклівок, грунтовок, фарб і т.д.).

Щоб правильно здійснити фарбування стелі, слід ще до початку робіт оцінити її стан. У більшості випадків доводиться мати справу з фарбованою давно поверхнею, яка вже досить зносилася, з появою тріщин, жирними плямами, нальотом пилу.

Фарбування стелі у Львові

Але бувають і інші випадки. При кожному конкретному варіанті існує своя специфіка забарвлення, але є і загальні особливості.

Фарбування стелі :: Ціни у ЛьвовіПідготовка стелі до фарбування безпосередньо впливає на якість результату робіт, які не можна починати до того, як меблі не будуть винесені з кімнати або накриті захисним тентом. Стіни також необхідно закрити малярським скотчем.

Найбільш сприятливою є та ситуація, коли мають справу з раніше пофарбованою стелею, що знаходяться в хорошому стані. При такому варіанті досить нанести фарбу безпосередньо на поверхню стелі. Фарбування стелі у Львові від remontuem.lviv.ua.

Якщо ж покриття ніколи раніше не фарбували, тоді потрібно заґрунтувати площу поверхні, що фарбується. Для цього слід застосувати ґрунтовку, спеціально виготовлену для матеріалу, з якого виконана стеля. Грунтовка оживляє поверхню і додасть додаткове зчеплення з тим матеріалом, обробка якого виробляється.

Фарбування стелі у Львові від remontuem.lviv.ua

У тому випадку, якщо роботи проводяться на глянцевій або напівматовій стелі, слід для початку вимити її з застосуванням миючого засобу. Далі поверхня шліфується за допомогою наждачного паперу, що має зерно № 80. Потім стелю слід очистити вологою ганчіркою.

При наявності сильно забруднених ділянок або жирних плям, їх необхідно попередньо зафарбувати за допомогою валика або кисті. Потім дочекатися повного висихання попередньо забарвлених ділянок і приступати до повного фарбування стелі у Львові.

Для обробки стель, що мають нерівності і тріщини, спочатку необхідно провести підготовчі роботи. Видалити старі шари фарби, що відшаровуються, за допомогою шпателя, потім шпаклювати тріщини за допомогою шпаклівки. Далі обробляємо поверхню ґрунтовкою і після її висихання приступаємо до фарбування.

Фарбування стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Фарбування стелі :: Ціни у ЛьвовіТепер звернемося до самої техніки фарбування стелі у Львові своїми руками:

  1. Фарбування повинно починатися з важкодоступних місць, в з’єднаннях стелі і стін, всіляких вигинах за допомогою гострої кисті, де немає можливості використання фарбувального валика.
  2. Подальші роботи проводимо за допомогою валика. Розмір смуг повинен бути 100 на 50 сантиметрів. Забарвлення проводимо строго в одному напрямку.
  3. Нанесення кожного наступного шару фарби повинно проводитися перпендикулярно попередньому нанесеному шару.
  4. Також необхідно звернути увагу на те, що між профарбованими шарами утворюються стики, які необхідно ретельно розфарбовувати.
  5. Останній шар слід наносити від вікна — у напрямку світла, що виходить з нього.

Дотримання цих порад дозволить отримати гарну і якісну стелю, створений своїми руками.

Фарбування стелі у Львові