Монтаж газової колонки :: Ціни у Львові

Зараз використання природного газу набагато вигідніше, ніж застосування електричного водонагрівача. Тому монтаж газової колонки у Львові при наявності магістрального газу для нагріву води безумовно є великим пріоритетом по відношенню до застосування водогрійних приладів, що споживають електроенергію. Установка газового приладу — калонки, у продажу представлені два типи газових колонок: атмосферні, тобто димохід газового приладу з відкритою камерою згоряння, димохід виводиться на дах, і турбовані із закритою камерою згоряння, димохід таких калонок монтується як на дах, так і в горизонтальному положенні щодо приладу крізь стінку, забір повітря проводиться ззовні приміщення, а відпрацьовані гази відводяться назовні примусово.

Монтаж газової колонки у Львові

Монтаж газової колонки :: Ціни у ЛьвовіДуже часто можна почути відгуки про газові калонки, що вони небезпечні в експлуатації, так як працюють на газу, вони можуть вибухнути або викликати отруєння при витоку газів. Слід пам’ятати, що передбачена система захисту для калонки, розрахована в газовій автоматиці до найдрібніших дрібниць, захист виключає всі витоки газу в моменти загасання пальника. В останніх сучасних моделях калонок всі робочі процеси по включенню і виключенню повністю автоматизовані і вже не потрібно ручного розпалювання сірниками гніту і пальника приладу, що дуже часто треба було робити користуючись старими вітчизняними моделями, за такими, неавтоматизованими газовими приладами був потрібен постійний візуальний контроль. Монтаж газової колонки у Львові від remontuem.lviv.ua.

Головним моментом перед установкою колонки вважається розрахунок потужності, потужність — це здатність нагріву необхідного певної кількості води за деякий проміжок часу. Якщо просто і дохідливо то кількість літрів, що нагріваються калонкою в хвилину. Калонки зазвичай монтують десь на кухні або у ванній кімнаті, внизу приладу знаходяться два з’єднання. До цих виводів підключають трубопровід холодного водопостачання, до іншого виходу надходить в систему гарячого водопостачання вже нагріта вода. У нижній частині технічної конструкції калонки встановлені основний і запальний пальники. Запальник працює  постійно як запальничка. При відкритті крана гарячої води спрацьовує датчик протоки і автоматично відкривається газовий клапан, газ при цьому надходить в основний пальник і спалахує від постійно діючої запального пальника. Коли пальник розпалюється, то вода в теплообміннику нагрівається від вогню, всі відпрацьовані гази видаляються в димохід, а нагріта вода по трубопроводу надходить до точок водорозбору у ванній кімнаті або на кухні. Всі нові моделі імпортних колонок оснащені конструкцією пьезорозпалювання або електричним розпалом. Пьезорозпальник не спрацьовує автоматично, його примусово натискають за допомогою спеціальної кнопки розташованої на корпусі приладу, внаслідок цих дій у гноті створюється спрацьовування контактів і з’являється іскра. Газова колонка з електричним розпалом постійно знаходиться в стані спокою без палаючого запальника.

Монтаж газової колонки у Львові від remontuem.lviv.ua

При включенні води запалювання пальника відбувається автоматично, але теж за рахунок  іскри, що з’явилася, зазвичай такі калонки оснащені батарейками. У основній більшості всіх колонок амплітуда нагріву температури води приблизно дорівнює 25 градусам до основної температурі води, що подається. Тобто в підсумку отримуємо, що вода маючи власну температуру до 10 — 15 градусів нагрівається додатково на 25 і проходячи через нагрівальний прилад подається на крани від 30 до 40 градусів. З цих параметрів можна обчислити продуктивність приладу. Потужність калонки вказана в технічному паспорті приладу — це вказівка ​​в 11, 13, 17 літрів в хвилину, це кількість літрів які встигне нагріти калонка в хвилину до потрібної температури, чим потужніша калонка, тим більший обсяг води може бути нагрітий за короткий проміжок часу. Монтаж газової колонки у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Монтаж газової колонки :: Ціни у ЛьвовіПри заміні старої калонки спочатку потрібно провести демонтаж старого приладу, спочатку потрібно перекрити подачу газу і подачу води в калонку. Після цього потрібно виявити і усунути всі  дефекти системи, що з’явилися, які завжди могли з’явитися зважаючи на довгу експлуатацію старого приладу. Такі як: заміна старих запірних кранів, заміна гнучких підводок або шлангів, частини старих труб водопроводу. Ретельно підготувати місце установки калонки, очистити від бруду і пилу. Увага ! Подача газу на газову колонку зобов’язана перекриватися завжди окремо встановленим краном на газовій трубі. При монтажі калонки не зайвим буде установка запірної арматури, яка буде перекривати холодну і гарячу воду, згодом прилад можна легко буде зняти для обслуговування, ремонту або заміни, не перекриваючи всієї системи водопроводу, позбавляючи тим самим мешканців води. Потрібно оглянути і очистити при необхідності існуючий димохід. За рівнем потрібно виставити кріпильну планку або кріпильні болти і встановити калонку на її місце. Після цього встановіть гофру на верхній горловині колонки і закріпіть її за допомогою металевого хомута і змонтуйте її в діючий димохід. Спеціальним газовим шлангом з нержавіючої сталі підключіть газ до калонки, і підведіть воду трубами і фітингами. На газовій калонці внизу є три відводи, вони повинні бути відзначені кольором, так само вони прописані в технічному паспорті: це газ, холодна вода, гаряча вода. Всі з’єднання і на газ і на воду повинні бути виконані за допомогою льону і відповідного герметика.

Монтаж газової колонки у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Етапи установки газової калонки.

 1. Демонтуйте старий прилад.
 2. Очистіть і підготуйте установче місце.
 3. Замініть або встановіть запірну арматуру.
 4. Огляньте і очистіть при необхідності існуючий димохід.
 5. Встановіть за рівнем кронштейни.
 6. Встановіть на місце газову калонки.
 7. Підключіть холодну воду до приладу.
 8. Підключіть гарячу воду.
 9. Підключіть газ до приладу за допомогою гнучкого нержавіючого шланга.
 10. Відкрийте холодну воду, щоб скинути повітря з колонки.
 11. Відкрийте газ.
 12. Перевірте всі з’єднання мильним розчином на наявність витоку газу.

Монтаж газової колонки :: Ціни у ЛьвовіЯкщо Ви виконали всі роботи правильно і з належною якістю, то можна повноцінно насолодитися якісною роботою газової калонки. Якщо заміна або монтаж газової колонки у Львові  Вам не під силу, то викликайте фахівців, які завжди можуть Вам допомогти з такою роботою. Телефонуйте приватному сантехніку і він прийде і встановить Вам новий прилад швидко і якісно.

Монтаж газової колонки у Львові