Монтаж підвісного унітазу :: Ціни у Львові

Монтаж підвісного унітазу :: Ціни у ЛьвовіПідвісні унітази з’явилися в продажу для бажаючих збільшити обсяг маленьких кімнат. З цієї ж причини створені раковини над пральною машиною, суміщені унітази з біде, вбудовані шафи і т.д. У випадку з підвісним унітазом є ще одна дуже важлива причина — вони полегшують прибирання приміщення. Монтаж підвісного унітазу у Львові.

Вибір підвісного унітазу: його форми, розміру, кольору, спеціального захисту від бруду і т.д. — чисто індивідуальне заняття. Звичайно це залежить від ваших фінансових можливостей, але і від смаку теж. Важливо щоб все було в одному стилі. Цим займаються дизайнери і у них є свої критерії, але це окрема стаття.

Монтаж підвісного унітазу у Львові

Платою за це збільшення обсягу є збільшення витрат на монтаж підвісного унітазу у Львові. Якщо приставний підлоговий унітаз кріпиться до підлоги на двох шурупах або саморезах, а зливний бачок до самого унітазу, то підвісний унітаз треба монтувати до інсталяції — спеціальної рами в якій передбачені всі нюанси монтажу підвісного унітазу:

 • у неї є набір отворів для монтажу підвісного унітазу до інсталяції;
 • у неї є набір отворів для монтажу самої інсталяції до несучої стіни (бетонної, цегляної, і т.д., яка може витримати навантаження до 300кг);
 • спеціальне кріплення для зливного бочка і кнопки зливного бочка;
 • хомути або спеціальне кріплення для каналізаційних труб;
 • спеціальне кріплення для водопровідних труб;
 • спеціальне кріплення для підключення електроживлення до багатофункціональних підвісних унітазів (фірма Geberit виробляє підвісні унітази, використання яких не потребує туалетного паперу);
 • спеціальний кріплення для вентиляторів;
 • і т.д.

Монтаж підвісного унітазу у Львові від remontuem.lviv.ua

Сьогодні в магазинах у продажу є великий асортимент інсталяцій для підвісних унітазів різноманітних моделей, де можна купити продукцію компаній Alcaplast, Grohe, Ideal Standard, Geberit, Villeroy & Boch, Viega, Sanela і т.д. Великим попитом користуються інсталяції фірми Geberit.

Монтаж підвісного унітазу :: Ціни у ЛьвовіІнсталяції пропонуються як для підвісних унітазів, так і для підлогових унітазів. Вони бувають:

 • стандартні;
 • вузькі;
 • широкі;
 • низькі;
 • кутові;
 • з функцією видалення запаху.

Звичайно можна самому виготовити «самопальну інсталяцію», але для цього треба врахувати всі необхідні нюанси, інакше потім доведеться свердлити, різати і варити на місці монтажу, а так само шукати блоки вентиляції, перехідники, прокладки, крани, кнопки і т.д.

Необхідність для «самопальної інсталяції» з’являється коли немає несучих стін і доводиться кріпити інсталяцію до підлоги. Для цього зварюється надійна рама, опори якої кріпляться до бетонної основи, а потім на опори кріпиться підлога (зазвичай тепла підлога).

Якщо при монтажі підвісного унітазу у Львові використовується фірмова інсталяція, то процес монтажу перетворюється в «викрутки» складання в зручних умовах для монтажників з можливістю перевірки працездатності всіх елементів і функцій підвісного унітазу. Треба враховувати що при виробництві інсталяцій використовується спеціальний метал і фарби, що забезпечує тривалу безаварійну експлуатацію. Це дуже важливо, тому що витрати на ремонт можна порівняти з ціною самого унітазу.

Але яку б інсталяцію Ви не застосовували, при оздоблювальних роботах необхідно залишати можливість легкого доступу до внутрішньої частини підвісного унітазу. Завжди можливі засмічення клапанів, протікання, відмови кнопок і т.д. Поки все нове — немає проблем, а з часом все може бути.

Монтаж підвісного унітазу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж підвісного унітазу :: Ціни у ЛьвовіСпособи забезпечення доступу можуть бути різні:

 • При облицювання плиткою стіни з боку інсталяції, плитку кладуть на прикручений до інсталяції щит, який при необхідності знімають разом з плиткою. Якщо це зроблено грамотно, то доступ до бочку і трубам буде хорошим.
 • Хороший варіант для забезпечення доступу, коли стіну з боку інсталяції роблять у вигляді рольставней.
 • Про хороший доступ завжди пам’ятають професійні майстри, це є ознакою їхньої професійності.

При покупці підвісного унітазу обов’язково консультуйтеся з продавцями з приводу рекомендованої для унітазу інсталяції. Монтаж підвісного унітазу у Львові.

Асортимент підвісних унітазів, як і інсталяцій постійно росте, тому не всі інсталяції можуть підходити до вашого унітазу. А найкраще купуйте унітаз і інсталяцію в комплекті і в одному магазині.

Монтаж підвісного унітазу у Львові