Демонтаж стелі Львів

Демонтаж стелі ЛьвівВам потрібно освіжити стелю, яка раніше була оброблена плиткою для стелі? Робочий термін у плитки для стелі, зрозуміло є і по його закінченні плитка приходить в непридатність і не має подібного презентабельного вигляду як нова. Демонтаж стелі Львів.

Постає питання про те, як видалити стару поліуретанову плитку зі стелі.

Ремонтувати стелю потрібно ще перед тим як ремонтувати саме приміщення. Але коли ставити двері і вікна, до або після стельового ремонту це вже на розсуд власника будинку.

Демонтаж стелі Львів

Потрібно укрити підлогу і меблі полімерним етиленом або щільною тканиною. Джерела освітлення на поверхні стелі на певний період часу потрібно зняти. Після того як виконано демонтаж стелі сміття з підлоги потрібно прибрати і викинути, потім застелити підлогу знову. Проводити демонтаж стелі можна при температурі + 5 градусів, але монтаж нового стелі повинен виконуватися при температурі 20 градусів. Демонтаж стелі Львів від remontuem.lviv.ua.

Потрібно вконувати норми техніки безпеки. Для того щоб не було замикання, потрібно вимкнути всю електричну проводку. Робити роботи потрібно в окулярах. На голову потрібно одягнути головний убір і працювати в рукавичках. Інструмент, з яким працюєте, зобов’язаний бути справний.

Для того, щоб видалити стельову поліуретанову плитку зі стелі слід користуватися сталевим шпателем і сходами драбиною, можна видаляти плитку і шпателем, який має жорстке лезо. Плитку зі стелі видаляємо шпателем, механічно видаляючи плитку і клей для плитки і все те, що починає відшаровуватися від стелі. Як тільки плитка вилучена, стеля зобов’язана бути чистою без останків клею.

Демонтаж стелі Львів від remontuem.lviv.ua

Якщо наприклад Ви готуєте стелю до побілки або фарбування, то потрібно прибрати і побілку, яка була на поверхні стелі під плиткою.

Демонтаж стелі ЛьвівКоли плитка зі стелі буде видалена повністю і під нею виявляються заштукатурені ділянки, то їх необхідно перевірити на надійність. Ділянку потрібно простукати, і якщо вона не міцна, то штукатурку з стельової поверхні слід видалити. Демонтаж стелі Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Перш ніж почати облицювання стелі добре буде нанести зміцнюючу грунтовку.

Грунт потрібно нанести малярським валиком і кистю. Грунтовку слід нанести однаково по всій площині, якщо в місця які мають поганий доступ валик не дістає, то потрібно користуватися пензлем. Якщо основа усмоктує погано, то ґрунтовку необхідно нанести два або три рази. Після того, як плитка буде видалена і стеля буде загрунтована, потрібно дбайливо сконцентрувати сміття і покривний матеріал можна буде прибрати.

Демонтаж стелі Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Якщо плитка для стелі була поклеєна не вами, то потрібно при її демонтажі бути дуже акуратним. Краї плитки можуть бути дуже гострими, і що б не нарізати руки, працюйте в рукавичках, Так як будівельниками практично завжди використовується ПВА клей, який після того як застигне може стати досить твердим. Демонтаж стелі Львів.За цих обставин потрібно бути особливо уважним щоб не було травматизму. Однак якщо плитку наклеювали ви самі, то ви напевно знаєте, який клейовий склад ви використовували при наклейці стельової плитки, і складнощів при демонтажі у вас буде набагато менше.

Демонтаж стелі Львів