Монтаж твердопаливного котла :: Ціни у Львові

В умовах постійно мінливого клімату і все більш непередбачуваних зим, установка опалювальної системи у власних будинках набуває все більшої актуальності. І якщо частиною цієї системи був обраний твердопаливний котел тривалого горіння, потрібно пам’ятати, що є певні нормативи і правила його установки. Монтаж твердопаливного котла :: Ціни у ЛьвовіЇх дотримання безпосередньо впливає на надійність і час служби опалювального обладнання. Проектування і монтаж можна, звичайно, довірити професіоналам, але основні моменти знати, все таки, потрібно. Монтаж твердопаливного котла у Львові.

Вимоги до котельні і нормативи при встановленні

Перше на що треба звернути увагу це котельня. Вибираючи місце для неї потрібно враховувати кілька важливих факторів. По-перше, це розмір приміщення. Твердопаливні котли вимагають достатньої площі, так як крім котла потрібно врахувати місце для вентиляції і розводки труб. Важливим буде закласти місце під майбутній «апгрейд», наприклад, бойлером. Ну і природно потрібно виходити з габаритів безпосередньо опалювального обладнання. Ще однією важливою деталлю буде наявність бетонної підлоги, товщиною не менше 5 см.

Монтаж твердопаливного котла у Львові

Монтажні роботи включатимуть в себе наступні дії:

 1. Монтаж котла тривалого горіння в котельній.
 2. Прокладка труб в приміщеннях.
 3. Підключення трубопровідної арматури до котла.
 4. Запуск сістеми.

Прі підключенні котла і всієї системи в цілому, слід дотримуватися ряду нормативів і вимог. Завдяки цьому опалювальна система прослужить довго і без особливих проблем, типу пошкоджень труб або перегріву котла. Монтаж твердопаливного котла у Львові від remontuem.lviv.ua.

Нижче наведені основні правила безпеки при установці:

 1. Площа котельні повинна бути не менше 7 квадратів.
 2. В котельні обов’язково повинна бути припливна вентиляція. Співвідношення перетину вентиляційного каналу до потужності котла повинно бути наступним: 80мм на кіловатт.
 3. Відстань від стіни до котла повинно бути не менше 50 сантіметров.
 4. Покриття підлоги повинно складатися з негорючих матеріалів. У самій печі і безпосередньо перед нею повинні поміщатися листи з таких же матеріалів, наприклад металеві.
 5. Слід дотримуватися співвідношення діаметра димоходу і відведення котла для диму.
 6. Неухильне дотримання правил пожежної безпеки в монтажі електропроводки і водопостачання.

Монтаж твердопаливного котла :: Ціни у ЛьвовіВажливо пам’ятати, що ККД котла тривалого горіння безпосередньо залежить від його вибору і дотримання норм при монтажі.

При проектуванні котельні потрібно попередньо поцікавитися габаритами котла. Це визначить спосіб розвантаження при доставці: ручний або за допомогою техніки. В останньому випадку установка доцільна в процесі будівництва, щоб згодом не довелося демонтувати дах або дверні прорізи. Від виду і габаритів котла залежить розрахунок потужності. Кожен має свої достоїнства і недоліками. І якщо після покупки всіх необхідних складових, прийнято рішення зайнятися монтажем самостійно, потрібно розуміти, що без допомоги фахівців це буде трудомістка й складна справа, а також буде втрачена гарантія виробника.

Монтаж твердопаливного котла у Львові від remontuem.lviv.ua

Порядок монтажу твердопаливного котла тривалого горіння

Приступаючи до монтажу слід дотримуватися наступної схеми:

 1. Основна підготовка приміщень і безпосередньо котельної.
 2. Монтаж, на приготовленому для нього місці, котла і трубопровідної арматури.
 3. Обв’язка. Одна з найскладніших стадій.
 4. Монтаж димоходу.
 5. Тестовий запуск сістеми.

В разі прийняття рішення про самостійний монтаж є кілька рекомендацій досвідчених фахівців, які надані нижче:

 • на ККД системи безпосередньо впливають якість використовуваного палива і ступеня його прогорання;
 • слід з розумом підійти до монтажу димаря, оскільки від його довжини і розташування (потрібно враховувати силу і напрям вітру) залежить потужність;
 • хороша термоізоляція приміщень будинку це запорука довгої служби котла;
 • при монтажі трубопровідної арматури слід віддавати перевагу трубам більшого діаметра — це підвищить надійність системи.

Твердопаливні котли розрізняються по організації процесу горіння на піролізні і традиційні. Монтаж твердопаливного котла у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com. Зараз все більшого поширення набувають піролізні котли. В традиційних котлах зовсім звичайним способом спалюються дрова, деревні відходи та вугілля. Для піролітичного спалювання придатні деревні відходи і дрова вологістю не вище 20%. У будь-якому випадку необхідно організувати місце для зберігання палива з урахуванням вимог пожежної безпеки та з підтриманням вологісного режиму.

Монтаж твердопаливного котла у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж твердопаливного котла :: Ціни у ЛьвовіОсобливий вид піролізних котлів — пелетні. Монтаж котлів, що працюють на пелетах, включає в себе установку бункера, пальника і шнекового механізму, що подає пелети. Пелетні котли, як і всі піролізні, дуже чутливі до вологості горючого матеріалу — із зростанням вологості пелет падає потужність котла і збільшується випадання конденсату. Для звичайних твердопаливних котлів вплив вологості палива на потужність несуттєвий. В залежності від конфігурації котельні та сезонності навантаження для нормальної роботи піролізного котла може знадобитися установка буферної ємності. Обсяг буферної ємності досить значний і може досягати 50 літрів на 1 кВт потужності котла. Монтаж твердопаливного котла у Львові з піролізним спалюванням деревини – більш трудомістка операція, і за рахунок додаткового обладнання котельня  буде займати більше місця.

Повітря для спалювання твердого палива надходить безпосередньо з приміщення котельні, тому для нормальної роботи котла необхідно облаштування припливної і витяжної вентиляції. Димар рекомендується виконувати утепленими трубами («сендвіч») з нержавіючої сталі. Для зниження пожежної небезпеки у верхній точці димоходу бажано встановити іскрогасник.

Монтаж твердопаливного котла у Львові