Фарбування стін :: Ціни у Львові

Стіни задають вид всьому приміщенню, тому так важливо, щоб вони виглядали добре, а обробка відповідала стилю і дизайну кімнати. Варіантів обробки стін існує величезна безліч, однак, фарбування досі залишається одним з найбільш популярних і затребуваних покриттів для стін.

Фарбування стін у Львові — це досить трудомісткий процес, який вимагає від робітників акуратності, а також певних навичок і дотримання технології.

Фарбування стін у Львові

Особливості процесу фарбування

Фарбування стін :: Ціни у ЛьвовіВажливо пам’ятати, що фарба наноситься зверху вниз, при цьому необхідно стежити, щоб вона не капала на вже прокрашені місця. Починають, як правило, з рівних місць, переходячи до стін, і закінчують вікнами і дверима. Якщо фарбують бічні площини, то фарба наноситься горизонтально, покриваючи матеріалом всю поверхню кожної ділянки. При цьому краще не зупинятися, тому що в подібному випадку перекриття буде не акуратним. Так само роблять і з вертикальною поверхнею. За рахунок одного мазка зверху вниз фарбується одна секція. Наносять матеріал одним рухом руки, не відриваючи її, поки не буде досягнутий візуальний момент розриву. Це можуть бути двері, вікно або рама. Будь-яка візуальна перешкода. Фарбування стін у Львові від remontuem.lviv.ua.

Кожна стіна фарбується в один етап. Це дозволяє уникати відмінностей між пофарбованими ділянками. Різні ділянки фарбування можуть фарбуватися в різний час, і в довільному порядку.

Фарбування стін у Львові від remontuem.lviv.ua

Приміщення всередині фахівці рекомендують покривати водоемульсійними фарбами, так як вони екологічні, безпечні, добре розводяться водою до необхідної консистенції, швидко висихають. Вони підходять для фарбування різних поверхонь — бетон, камінь, дерево та інше. Особливо добре вони тримаються на підготовленій прогрунтованій поверхні стін.

Разом з тим важливо брати до уваги те, як падає світло, і залишати «мокрий край», щоб уникнути слідів від валика. Також перед роботою потрібно переконатися, що зашпатльовані шви добре просохли. Якщо цього не зробити і почати фарбувати стіни з мокрою поверхнею, то стрічка для швів може просвічувати через обробку фарби.

Як відбувається фарбування стін у Львові

Перш за все, на поверхні стіни фарбу наносять горизонтально, після чого ретельно розтушовують по висоті. Якщо фарби масляна, то вона наноситься пензликом-ручником або ж валиком. Якщо кисть має довгий ворс, то його обв’язують шпагатом, щоб в довжині волоски були не більше чотирьох сантиметрів. Фарба набирається на пензлик поступово, плавно, і якщо її занадто багато, то залишок вичавлюють про край ємності. Наносять фарбу на стіну, притискаючи пензлик. Ручник тримають таким чином, щоб ворс розташовувався щодо стіни під невеликим кутом.

Фарбування стін у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Фарбування стін :: Ціни у ЛьвовіЯкщо фарбування стін у Львові здійснюється валиком, то його змочують у фарбі, після чого вичавлюють про сітку, і з невеликим натиском катають по стіні вгору і вниз. У міру нанесення фарби, силу натиску збільшують, поки стіна не буде повністю забарвлена. Далі починають розтушовувати матеріал, валик прокочують, натискаючи, по одному і тому ж місцю. При розтушовуванні валик прибирає зі стіни зайву фарбу.

Смужки фарби, які наносяться валиком, перекривають чотири-п’ять сантиметрів. Пензликами і валиками фарбують спершу горизонтально, а потім вертикально. Матеріал наноситься дуже тонко. Кути ж фарбують виключно пензликами.

Якщо фарба масляна, то її наносять в декілька шарів. При цьому кожен шар все тонше і тонше.

Фарбування стін у Львові