Плиточник Львів. Укладка плитки :: Ціни

Отже, ви вирішили зробити ремонт в туалеті або ванній кімнаті. Треба відразу бути готовим до того, що це досить трудомісткий процес, і, не дивлячись на невелику площу приміщення, тут точно доведеться попітніти. Навіть обробка у ванній відрізняється від робіт в інших приміщеннях, так основний матеріал для роботи — кахельна плитка, переважно використовується саме у ванній кімнаті і туалеті. Укладка плитки Львів.

Правда, складно придумати щось більш практичне для приміщення, де постійно висока вологість і температура. Воду цей матеріал не вбирає, миється легко, служити буде довго. Підходить як для облицювання стін, так і для підлоги.

Укладка плитки Львів

При покупці матеріалів, фахівці радять про всяк випадок додати до загальної площі ще один квадратний метр, так як тендітна плитка легко ламається під час різання. Не забудьте також про клей (він повинен по тону підходити до кольору кахлю), плиткоріз, шпателі з зубцами і пластикові хрестики, щоб шви були рівними.

Коли всі матеріали на місці можна приступати до роботи. Щоб цей процес не був таким складним, ось інструкція з укладання плитки. Дотримуючись всіма пунктами, і результат буде на вищому рівні.

Плиточник Львів. Укладка плитки :: ЦіниУкладка плитки Львів на стіни своїми руками

  1. Підготовчий етап. Для початку демонтуйте і винесьте з приміщення всю сантехніку. Зніміть старе облицювання, робити це потрібно акуратно, щоб не пошкодити стіни. Тоді не буде потреби їх вирівнювати. Якщо нерівності все-таки залишилися, їх можна виправити цементним розчином, змішаним з клеєм для кахлю. Потім прогрутнуйте стіни, це забезпечить краще зчеплення клею зі стіною. Розрахуйте кількість фрагментів в ряду по горизонталі і вертикалі. Якщо не вийде цілого числа, плитку доведеться різати.
  2. Різка плитки. Краще за все цей матеріал піддається спеціальному плиткорізу, тільки він допоможе зробити рівні акуратні краї. Але якщо його немає, можна використовувати заточене свердло і металеву лінійку, просто продряпайте рівну лінію і відламайте плитку. Для товстої плитки підійде болгарка. До речі, краще розміщати нецілі плитки внизу, біля дверей і в кутах, так як там вони менше привертають увагу. Щоб зробити прорізи для змішувача і труб, скористайтеся дрилем і спеціальною круглою насадкою потрібного діаметру.

Укладка плитки Львів від remontuem.lviv.ua

  1. Перший ряд. Плитку починають укладати з кута, причому з того, що більше впадає в очі. Трохи клею наноситься на стіну, решту зубатим шпателем розподіліть по поверхні кахлю. Притисніть і перевірте, чи немає перекосів за рівнем. Щоб шви були рівними, вставляйте на стиках хрестики-розпірки. Важливо витирати клей з поверхні відразу після укладання вологою губкою, інакше він засохне.
  2. Подальша укладка плитки Львів. Далі працюйте також як і з першим рядом, але постійно перевіряйте рівнем наявність перекосів. Нерівності можуть здорово зіпсувати враження від усього інтер’єру. Фахівці радять стіну з дверима облицьовувати в останню чергу. Починати краще з простору над дверима, а потім викладати бічні частини.
  3. Затирка швів. Коли ви закінчите облицювання, потрібно витягнути пластикові хрестики і затерти шви. Спеціальна затирка для кахлю продається в магазинах. Її потрібно наносити валиком або гумовим шпателем, а після відразу витирати. Можна вибрати затирку в колір, але іноді цікаво виглядають і контрастні шви, наприклад, світла затирка відтінить чорні стіни.

Укладка плитки Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Плиточник Львів. Укладка плитки :: ЦіниУкладання плитки на підлогу своїми руками

Плитка застосовується не тільки для облицювання стін у ванній, але і для підлоги. Плитка підлогова відрізняється від настінної — вона міцніше, товще і не ковзає. Кладка нагадує роботу зі стінами, навіть простіше, так як на підлозі плитка не сповзає під своєю вагою.

  1. Спочатку підготуйте поверхню. Якщо необхідно, вирівняйте підлогу.
  2. Розмітьте підлогу, позначивши перпендикуляри від середини кожної стіни. Це потрібно для того, щоб плитка не перекосилася. Щоб лінії були помітні натягніть дві мотузки.
  3. Починайте класти плитку від центру двома пересічними рядами. Клей наносьте на поверхню зубчатим шпателем.
  4. Не забувайте постійно звірятися з рівнем. Нерівності можна виправити, наносячи більше або менше клейового складу.
  5. Коли робота завершена, шви затираються спеціальної пастою.

Укладка плитки Львів у ванній трудомісткий процес, тому, якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися до професіоналів.

Укладка плитки Львів