Ремонт квартир під ключ у Львові

Ремонт квартири під ключ відрізняється великою різноманітністю застосовуваних матеріалів і індивідуальним підходом до обробки приміщення. В останні роки, найбільшу популярність отримали ультрасучасні стилі. Багато хто з наших клієнтів хочуть, щоб їхній будинок був «з майбутнього» і не шкодують на це грошей. Трохи менш популярна класика. Класичні інтер’єри завжди були зразком гармонії і зручності. Майстри нашої організації мають великий досвід в ремонті квартир під ключ, і впевнені, що для високоякісного ремонту квартири, підбору гармонійних відтінків різних елементів оздоблення приміщення зовсім не обов’язково замовляти розробку дизайн-проекту квартири. У деяких випадках, дизайн-проект просто необхідний, але це як правило складні індивідуальні проекти елітних ремонтів. Підхід нашої компанії полягає в тому, щоб дати замовнику можливість вибору: якщо є бажання, ви можете замовити комплексний ремонт квартир під ключ у Львові з складанням дизайн-проекту, або ж без нього і таким чином заощадити гроші. Наші майстри зважаючи на великий досвід здатні самі проконсультувати Вас по більшості питань, щодо підбору матеріалів, кольорового вирішення та інших тонкощів ремонту і зробить це абсолютно безкоштовно!

З чого варто почати ремонт квартири під ключ

Ремонт квартир під ключ у ЛьвовіДосвід показує, що переважна більшість замовників заздалегідь мають уявлення про те, яким вони хочуть бачити своє майбутнє житло, які кольори в обробці повинні переважати, де і які меблі будуть знаходитися. Коли ж нарешті Ви отримали ключі від омріяної квартири, саме час запросити нашого майстра, який повністю прорахує вартість всіх робіт, які належить виконати для ремонту квартири під ключ. Докладний кошторис складається протягом однієї, максимум двох діб і може бути представлений Вам за допомогою електронної пошти чи в друкованому вигляді. При розрахунку кошторису необхідно наявність копії технічного паспорта приміщення, або детального плану з розмірами для того, щоб складений кошторис ремонту була максимально повним і точним. Зв’язавшись з нашими фахівцями по телефону Ви можете отримати наявні в нашому розпорядженні кошториси і вибрати найбільш підходящий по метражу і видами виконуваних робіт. Таким чином, Ви отримаєте приблизну вартість ремонту квартири. Проте, на одному тільки метражі і видах ремонтних робіт зупинятися не варто. Вартість ремонту квартир з однаковим метражем і переліком виконаних робіт можуть сильно різнитися з-за різниці у вартості матеріалів та індивідуальних побажань замовника.

Ремонт квартир під ключ у Львові

Наприклад: ремонт однієї і тієї ж квартири може коштує від 3 до 11 тисяч. Вся різниця полягає в переліку виконаних робіт та вартості використаних при цьому будівельних матеріалів. Ви можете замовити у нас фарбування стель, поклейку шпалер та укладання лінолеуму або ламінату і все це стане Вам у 3-5 тис. за трикімнатну квартиру. Однак, Ви можете розпочати справжній капітальний ремонт, який буде включати в себе повне перепланування квартири, паркетні підлоги, утеплення балкона, прикрашання кімнат декоративною штукатуркою та інше, такий ремонт може коштувати понад 10 тисяч доларів. Тому, ми надаємо розрахунок докладного кошторису на ремонт саме Вашої квартири БЕЗОПЛАТНО! При такому підході Ви витратите мінімум свого часу, особисто познайомитеся з виконробом і отримаєте докладний кошторис з усіма розцінками і повним переліком необхідних видів робіт. Вибираючи бригаду для ремонту квартири або будинку, будьте уважні, аналізуйте кошторис, задавайте питання по кожному сумнівному моменту. Професіонал легко дасть відповідь на будь-яке Ваше питання. Так само не радимо Вам змінювати бригаду в процесі ремонту квартири. Більшість серйозних фахівців не візьмуться доробляти роботу, яку почав робити інший фахівець – ризик дуже великий і, найчастіше, простіше почати ремонт спочатку.

Вартість ремонту квартири під ключ

Першими в ремонт включаються фахівці з електротехнічних і сантехнічних робіт. У нашій компанії для виконання цих робіт є спеціальні команди. Від якості електромонтажних та сантехнічних робіт багато в чому залежить успіх всього ремонту в цілому. Саме тому їм приділяється особлива увага. Раніше електро та сантех монтажу можуть виконуватися тільки роботи по демонтажу стін і перегородок та їх зведення. І це логічно. Доречніше всього робити проводку саме під час монтажу міжкімнатних перегородок. При такому підході досягається найвища якість. Ремонт квартир під ключ у Львові від remontuem.lviv.ua.

Якщо говорити щодо міжкімнатних перегородок, то не бійтеся використовувати для них гіпсокартон. Повірте досвіду професіоналів – стіна або перегородка з газосилікатних блоків нічим не краще стіни з гіпсокартону. Проте, висока якість гіпсокартонних може бути досягнуто тільки при професійному монтажі. Ніхто не сперечається, стіну з гіпсокартону можна змонтувати самостійно, але для цього потрібна певна вправність і грамотний підбір матеріалів. Листи гіпсокартону повинні кріпитися на спеціальний посилений профіль, добре якщо він буде імпортного виробництва. По обидва боки від перегородки гіпсокартон повинен кріпитися мінімум в два шари (два аркуші), крім цього порожнечу між листами варто заповнити тепло і звукоізоляційними матеріалами. Для цієї мети відмінно підійдуть пінопласт, скловата і мінеральні плити.

Ремонт квартир під ключБагато клієнтів не бажають слухати про те, що перегородки можуть бути зроблені з гіпсокартону. Виключно блоки, більше нічого. Для нас – не проблема зробити перегородки з блоків, але блокові перегородки необхідно ретельно штукатурити з кожної сторони, а це збільшує вартість ремонтних робіт у квартирі по одним тільки міжкімнатним перегородкам майже у два рази! Багатьом нашим клієнтам, ми пропонуємо побувати на об’єктах, де ми вже правильно зробили перегородки з гіпсокартону. Наочна демонстрація легко переконує клієнта у тому, що гіпсокартон, при правильній експлуатації може бути не менш надійний, ніж газосилікатний блок. Ми анітрошки не відмовляємо Вас від використання блоків. Якщо чесно, то нам навіть це вигідніше, але якщо мова заходить про вартість ремонту квартири, то перегородки з гіпсокартону явно краще.

Якщо повернутися до питання про розведення електричної мережі, то найбільше питань викликає кухня. У зв’язку з цим ми радимо клієнтам обзавестися дизайном кухні ще до початку робіт по електромонтажу (часто в тих випадках, коли немає продуманого дизайну, точки електроживлення треба переносити і монтувати заново). Зауважте, замовляти кухню заздалегідь зовсім не обов’язково! Вам необхідно тільки мати її дизайн. Перед тим, як почнуться роботи по чорновому розведенню сантехніки, обов’язково повинна бути встановлена рушникосушка. Її установка необхідна для точного виводу міжосьової відстані.

Ремонт квартир під ключ у Львові від remontuem.lviv.ua

Якість обробки при ремонті під ключ

Якщо ми з Вами змогли домовитися за цінами і представлений кошторис Вас влаштовує, але ви все ж не зовсім впевнені, відвідайте наші об’єкти, які найбільш близькі до завершення. Ми без проблем зробимо для Вас екскурсію по одному з них. Такий підхід вигідний обом сторонам. Ми зуміємо показати, що насправді є професійною і вельми шанованою командою, а Ви переконаєтеся що сумніви в нашому відношенні були абсолютно безпідставні. Плюс, ми можемо познайомити Вас із тими замовниками, які вже довірили нам свої квартири, офіси або інші приміщення. Як відомо, рекомендація – кращий спосіб зміцнити довіру. Під час відвідування об’єктів, які готуються до здачі – звертайте увагу на кожну дрібницю і повідомляйте про своїх зауваженнях виконробу, який буде Вас супроводжувати. Не бійтеся сказати, що цей і цей моменти при ремонті Вашої квартири не допустимі. Обов’язково просіть продемонструвати якість своєї роботи і у інших компаній, які будуть надавати Вам свої дані і кошториси. Справа в тому, що вартість послуг з ремонту, як і його якість у кожного виконавця різні. І часто такі відмінності досить істотні. Бригада бригаді різниться, нашим майстрам доводилося бачити різне, і відмінно виконану роботу за копійки і тяп-лап по ціні бентлі. Далі ми опишемо процес укладання договору на ремонт квартири під ключ і розглянемо питання доставки матеріалів на об’єкт.

Малярні та штукатурні роботи – ремонт квартир під ключ у Львові

Малярні та штукатурні роботи – це половина, якщо не більше, всіх робіт з ремонту квартири. Перше, на що варто звернути увагу при виконанні малярних і штукатурних робіт – це стеля. Останнім часом натяжні стелі стали дуже популярні. Довго не думаючи, багато клієнтів вирішують зробити їх по всій квартирі. Основною мотивацією є впевненість в тому, що так буде швидше і менш клопітно. Але штука в тому, що навіть найдорожча і якісна підвісна стеля, якщо вона висить від стіни до стіни виглядає не так вже і красиво. А деякі замовники ще і намагаються знехтувати якістю, бажаючи заощадити, і обирають дешеві підвісні стелі українського виробництва.

Ремонт квартир під ключ ЛьвівНатяжна стеля – це чудово, але за умови, що вона дорога, глянсова, підкреслена грамотним освітленням і розташовується усередині красивої конструкції з гіпсокартону або іншого матеріалу. У разі, якщо Ви прийняли рішення зробити підвісну стелю від стіни до стіни, послухайте думку професіоналів і не встановлюйте в місцях примикання до стіни стельовий плінтус. Проблема полягає в тому, що між стіною і стелею буде щілина. Тому плінтус буде кріпитися тільки до стіни, а отже, не надійний.

Якщо говорити про роботи з вирівнювання стін і стель, то випадок, коли необхідно штукатурити по маяках стіни і стелі досить рідкісні. Пам’ятайте, що тільки штукатурка по маяках може гарантувати, абсолютне вирівнювання стін. Однак, згідно з чинними стандартами перепади по площині не можуть бути більше 2 сантиметрів. Хочете заощадити гроші, тоді вимагайте у будівельної компанії вирівнювання стін і стель, тільки після цього підписуйте акт прийняття приміщення. Зазвичай, ми виконуємо штукатурні роботи по стелі та стінам, які носять локальний характер. У випадках, коли необхідна штукатурка по маяках всіх стін і стель, вартість такої роботи може скласти до 50% від вартості всього комплексу робіт з оздоблення приміщення.

Під час ремонту квартир «під ключ» наші майстри зазвичай виконують штукатурні роботи в кутах, місцях, де кріпитися стельовий і підлоговий плінтус до стіни, а також в місцях, де лиштви дверей примикають до стін.

Якщо говорити про матеріал для оздоблення стін, то найбільшою популярністю традиційно користуються шпалери. Якщо Ви хочете зробити щось незвичайне, то варто звернути увагу на комбінацію фарбування стін і декоративної штукатурки. Виглядає такий варіант набагато цікавіше, але і коштує набагато дорожче.

Декоративна штукатурка завойовує все більшу кількість шанувальників, адже здивувати когось хитромудрими виробами з гіпсокартону, шикарними шпалерами або дорогою плиткою досить складно. Зате декоративна штукатурка, навіть в маленькому обсязі, здатна надати квартирі свій неповторний антураж і родзинку.

Ремонт квартир під ключ у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Настав час поговорити про підлогове покриття. І тут все далеко не так просто як того хотілося б. В першу чергу варто відзначити, величезну різницю між покриттями з масиву, такими як паркет, масивна паркетна дошка і всіма іншими матеріалами. Проблема в тому, що укладання паркету і масивної дошки має на увазі укладання під низ фанери, яка в свою чергу кріпитися до підлоги за допомогою спеціального клею або дюбелів. Клей і дюбель-цвяхи надійно фіксують листи фанери на підлозі і гарантують, що вони не будуть рухатися, поки не висохне клей. Ремонт квартир під ключ у Львові.

Ремонт квартир під ключ у ЛьвовіЯкщо врахувати той факт, що багато квартир в новобудовах оснащені горизонтальним розведенням опалення і часто в каркасно-блокових будинках воно може бути розташовано абсолютно довільно, то кріпити фанеру за допомогою дюбелів неможна. Доводиться підбирати більш якісні і сильні клеї. Сам же паркет кріпиться до фанери знову ж на спеціальний клей і за допомогою цвяхів, після цього йому дають висохнути. Потім паркет шліфується і покривається лаком в декілька шарів. Увага! Перед монтажем фанери, підлога повинна бути попередньо вирівнена до ідеального стану. Всі ці роботи не тільки значно піднімають вартість ремонту квартири, але і віддаляють терміни здачі об’єкта.

У разі, якщо підлога буде мати стик з плиткою, то необхідно робити стяжку, щоб забезпечити рівну поверхню. Якщо ми ведемо мову про укладання ламінату або немасивної паркетної дошки, то тут справа досить не складна. Необхідно всього лише вирівняти підлогу нівеліром, а потім укласти підлогове покриття на підкладку дотримуючись при цьому технологічних зазорів уздовж стін. Останній підхід не тільки на порядок дешевше, але ще і в кілька разів швидше. Підлогу не доведеться покривати лаком і чекати його висихання, а по міцності і зносостійкості якісний ламінат, укладений за всіма стандартами, нічим не поступається паркету. Замовники, які віддають перевагу натуральним матеріалам, можуть звернути увагу на паркетну дошку, тим же людям, хто хоче бачити свою підлогу красивою і оригінальною, ми радимо розглянути елітні різновиди ламінату.

Ремонт квартир під ключ у Львові