Ремонт стелі у Львові

Як би якісно не був зроблений ремонт стелі у Львові, тим не менш, через якийсь час він зажадає оновлення. Іноді, може виникнути така ситуація, що оновлення стелі потрібне, а от ні часу, ні коштів, щоб зробити його особливо немає. Вихід можна знайти і в цьому випадку. Такий ремонт стель в квартирі, як на фото нижче, можна зробити досить швидко, і коштувати при цьому, все буде відносно недорого.

Який вибрати матеріал

Варіантів, як недорого і швидко оновити поверхню стелі, є досить багато. Все буде залежати від використовуваних матеріалів. Може зміниться і ціна, і час, витрачений на проведення ремонтних робіт.

Ремонт стелі у Львові

Плитка з полістиролу

Ремонт стелі у ЛьвовіОдин з найпростіших, швидких і дешевих варіантів обробки. Її можна наклеїти прямо на перекриття, за умови, що старе покриття тримається досить міцно. Якщо попередня обробка не дуже міцна, її необхідно буде видалити.

Всі роботи можна проводити одному, а часу на таке оновлення витратиться зовсім небагато. З мінусів — не надто великий вибір варіантів обробки. Також, буде потрібно відносно рівна поверхня для наклеювання деталей, так як сильні перепади висоти при такій обробці будуть дуже помітні.

Фарбування

Такий спосіб отримати нове і красиве покриття, буде оптимальний, якщо минулого разу стеля теж була пофарбована. Всі дії можуть звестися до банального перефарбування всій поверхні.

Найпростіше, виконати ремонт стелі водоемульсійною або воднодісперсіоною фарбою. Вони недорого коштують, легко лягають на площину і при рівних плитах перекриттів, переробка займе від сили один — два дні. Ремонт стелі у Львові від remontuem.lviv.ua.

До мінусів такого способу можна віднести необхідність мати красиву і рівну стелю спочатку. При наявності дефектів, крупніше сантиметра і глибше одного міліметра, їх буде видно навіть після фарбування, так що, доведеться спочатку вирівнювати всю площину, що призводить до збільшення вартості і великим часовим втратам.

Пластикові панелі

Ремонт стелі у ЛьвовіЩе один недорогий і дуже простий спосіб отримати нове стельове покриття. За часом, це варіант буде більш витратним, так як доведеться спорудити обрешітку для кріплення пластикових панелей.

З позитивних якостей, варто відзначити можливість приховати практично будь-які вади на плиті перекриття. Панелі все приховають, навіть дуже серйозні дефекти. Також, до переваг цього варіанта можна віднести те, що пластик нечутливий до впливу вологи, а значить, може бути використаний в приміщеннях з високою вологістю.

Ремонт стелі у Львові від remontuem.lviv.ua

Зовнішній вигляд покриття, після такого ремонту, виходить досить гарним, а вартість його при цьому, не вийде за рамки розумних витрат. Часу така обробка займає більше, але, тільки через необхідність робити каркас.

До недоліків такого варіанту відноситься те, що коли виконується ремонт стелі у Львові пластиковими панелями, необхідно споруджувати каркас або обрешітку для їх кріплення. Це вимагає не тільки додаткових витрат, але і часу піде більше. Однак, наявні плюси у вигляді простоти монтажу і невисокої вартості такої обробки, перекривають негативні моменти.

Натяжні покриття

Як не дивно, але і цей спосіб можна віднести до не надто дорогим, і одночасно, досить швидким. Час необхідно тільки на виготовлення самого полотна, яке буде натягатися.

За ціною, таку обробку можна порівняти з хорошою конструкцією з гіпсокартону, а й змонтувати його можна швидше, і виглядає він набагато краще, ніж всі інші варіанти «швидкої» обробки.

Ремонт стелі у ЛьвовіЯкщо на ремонт виділено близько тижня, то, цілком можна встигнути за цей термін. Іноді, компанії потрібно і менше часу, щоб виготовити полотно для стандартного приміщення. Установка полотна займає половину дня, так що тут все пройде дуже швидко.

З мінусів — неможливість все зробити своїми руками. Полотно все одно доведеться замовити у фірмі, яка цим займається. Установку полотна теж краще довірити фахівцям. І вартість натяжних покриттів буде вище, чим у альтернативних способів поновлення стель.

Побілка

Цей варіант скоріше підійде для застосування в старих будинках і квартирах. Зараз побілену стелю зустріти можна не так вже й часто. Однак, якщо минулий ремонт виконувався із застосуванням побілки, то, найкращим і найдешевшим варіантом буде його перебілити заново і все.

Необхідно тільки точно знати, чим білили до цього — вапном або крейдою. Ці два матеріали між собою «не дружать», так що один на інший не ляжуть. За крейди потрібно білити тільки крейдою, а по вапна — вапняним складом.

Якщо перекриття рівні, і вирівнювання не потребують, то, результат може сильно здивувати своєю якістю. На фото — ремонт стелі виконаний своїми руками і при цьому якість покриття не викликає ніяких нарікань.

Щодо вартості, побілка буде одним з найдешевших способів додати поверхні відмінний свіжий вигляд. Часу піде теж небагато. Все буде залежати тільки від вашої вправності та вміння.

Мінусів кілька — дуже багато бруду, особливо, якщо доведеться знімати стару побілку, потрібно дуже рівна поверхня перекриття, щоб отримати гідний результат.

Ремонт стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Що доведеться робити незалежно від типу матеріалів

Ремонт стелі у ЛьвовіДеякі операції, потрібно виконати при будь-якому варіанті ремонту, і будь-якому обраному матеріалі.

  • Підготовка приміщення. Необхідно прибрати все, що буде заважати і по можливості, винести всі меблі. Якщо щось прибрати не вийде, потрібно це ретельно упакувати в плівку або папір.
  • Поверхню стелі як мінімум потрібно очистити від пилу. Будь-яка обробка вимагає чистих поверхонь.
  • Залежно від обраного варіанту, потрібно або спорудити каркас, або підготувати площину до роботи, прогрунтовавши її. Стару фарбу, краще прибрати повністю, щоб уникнути відшарувань згодом.
  • Останньою операцією буде нанесення фінішного покриття, або монтаж декоративних частин покриття.

Іноді може знадобитися ще установка декоративних плінтусів, в місцях, де стіна переходить в стельову поверхню. Цей момент виконується не завжди, так що, його віднести до обов’язкові пунктам неможна. Ремонт стелі у Львові.

Висновок

Навіть при відсутності часу і коштів на капітальне оновлення стельової поверхні, можна підшукати варіант ремонту, який виявиться і швидким, і недорогим. Побілка дешева, але і виглядає архаїчно, а натяжне покриття більше виготовляється, зате, його можна віднести до ґрунтовного ремонту.

Хтось вибере максимально швидкий спосіб, а кому-сь, важливіше буде зовнішній вигляд, і перевага буде віддана більш дорогому, але і більш красивому варіанту обробки. Особливої ​​різниці немає — головне, щоб отриманий результат виправдав ваші очікування.

Ремонт стелі у Львові