Монтаж сталевих труб :: Ціни у Львові

Існує ряд матеріалів, застосування яких в системах опалення вважається традиційним. Яскравий приклад тому — труби опалення сталеві. Незважаючи на те, що в останні роки з’явилося безліч нових труб, металеві поступатися своїми позиціями без бою не збираються.

Монтаж сталевих труб :: Ціни у ЛьвовіЯк і будь-який інший матеріал, сталь має і достоїнства і ряд недоліків, тому при виборі необхідний комплексний аналіз всіх технологічних і експлуатаційних якостей. Монтаж сталевих труб у Львові.

Почнемо його з розгляду переваг:

  • В першу чергу, варто сказати про те, що труби для опалення сталеві можуть працювати з енергоносієм високої температури. Вони застосовуються навіть для транспортування перегрітої пари, для якої використання полімерних труб неприпустимо.
  • Крім того, даний матеріал застосовується для систем, що працюють при високому тиску. Особливо стійкими до даного параметру є товстостінні безшовні труби.
  • Сталева труба для опалення відмінно піддається різним методам обробки. Вона прекрасно зварюється, ріжеться, свердлиться, може оброблятися на токарних верстатах.
  • Також такі конструктивні елементи відрізняються стійкістю до високих навантажень, відрізняються механічною міцністю.

Тепер варто описати і недоліки сталевих труб для опалення, перелік яких досить значний.

Найголовніший мінус — схильність до корозії, це справжній бич для сталевих виробів.

Існує безліч методів, що дозволяють знизити вплив цього фактора, але жоден з них не дає 100% гарантії захисту.

Монтаж сталевих труб у Львові

Наступний момент, який необхідно відзначити — сталева труба піддається значному відкладенню мінеральних та інших речовин на внутрішній поверхні. Особливо це актуально для централізованих систем опалення. Тривала експлуатація таких труб призводить до практично повного перекриття внутрішнього перетину.

Труба сталева для опалення відрізняється високою електропровідністю, тому дуже сприйнятлива до блукаючих струмів. Пошкодженням, в першу чергу, схильні стики труб, але досить часто протікання з цієї причини виникають і на цільних ділянках системи. Дана проблема також актуальна для мешканців багатоквартирних будинків.

Висока теплопровідність матеріалу викликає необхідність ретельно ізолювати труби, особливо при прокладці в умовах вулиці при значній протяжності лінії. В іншому випадку, виникають значні втрати енергії теплоносія. Монтаж сталевих труб у Львові від remontuem.lviv.ua.

Утеплення потрібно і від звичайної дії від’ємної температури. Під дією морозів вода, що протікає по трубах, просто замерзає, найчастіше це призводить до значних пошкоджень лінії.

Саме завдяки таким якостям труби для опалення сталеві можуть служити тільки протягом 15-20 років.

Методи боротьби з негативними властивостями

Монтаж сталевих труб :: Ціни у ЛьвовіСпроби мінімізувати збиток від цих якостей приймаються людством з самого початку промислового застосування заліза. Поява нових матеріалів і методів захисту приносить свої плоди, але усунути мінуси повністю не дозволяє.

Боротьба з відкладеннями всередині труб здійснюється із застосуванням спеціальних рідин в якості енергоносія. Крім того, сталеві труби для опалення регулярно очищаються за допомогою хімічних засобів, що додаються в воду.

Даний метод має істотний недолік — значно підвищується агресивність середовища, що теж призводить до небажаних результатів.

Обігрів труб електричним кабелем

Борьба з втратами енергії і захистом від морозів здійснюється тільки одним надійним способом — утепленням. Крім того, все більш популярними стають системи активного захисту із застосуванням електричного кабелю, що гріє.

Для прокладання магістральних мереж все частіше стали застосовуватися труби сталеві для опалення з покриттям ППУ. Виконується процес нанесення пінополіуретану в заводських умовах, крім того, застосовується додаткове покриття поверхні поліетиленом, що знижує вплив агресивних середовищ, а також знижує інтенсивність процесу корозії.

Для зниження впливу іржі застосовують безліч засобів, до них відносяться різні синтетичні покриття, обробка іншими металами, більш стійкими до корозії. Окремо розглянемо цинкові покриття, застосування яких найбільш поширене завдяки відносно низькій вартості процесу.

Монтаж сталевих труб у Львові від remontuem.lviv.ua

Оцинковані сталеві труби

Здатність цинку захищати сталь від впливу окислювачів відома давно. Дана технологія застосовується в різних галузях виробництва будівельних матеріалів, це не тільки труби опалення оцинковані, візьміть той же металопрофіль або металочерепицю.

Подібне покриття застосовується не тільки для сталі, воно може використовуватися для інших різних сплавів, а також чавуну.

Принцип дії заснований на більшій активності атомів цинку, тому кисень, в першу чергу, вступає в реакцію з ним, а сталь більший час залишається в цілості. Застосування оцинковки підвищує термін експлуатації систем на 10-15 років.

Монтаж комунікацій

Монтаж сталевих труб :: Ціни у ЛьвовіВ першу чергу, розберемося з оцинкованими матеріалами. Вони мають істотний недолік — монтаж сталевих труб у Львові опалення з цинковим покриттям може здійснюватися тільки за допомогою різьбових з’єднань, зварювання небажане.

Це пов’язано з тим, що при високих термічних навантаженнях, які виникають в процесі зварювальних робіт, цинк просто вигорає. Застосування спеціальних режимів зварювання і присадних матеріалів із скрутного становища рятує лише частково.

Різьбові з’єднання, за допомогою яких здійснюється монтаж опалення із сталевих труб, відрізняються надійністю. Стиковка виконується за рахунок виготовлених в заводських умовах куточків і муфт, що мають різьблення. На трубах ж різьблення нарізається самостійно, що трохи сповільнює й ускладнює процес.

Частіше за все монтаж труб сталевих (опалення і водопостачання) здійснюється за допомогою газозварювання. Даний метод дозволяє отримати більш якісне з’єднання елементів.

Така технологія може надати істотну допомогу в випадках, коли значно ускладнений доступ до стику.

У цьому випадку в трубі прорізається технологічний отвір, і частина шва накладається з внутрішньої поверхні. Втім, у кожного професійного газозварника є свої методи виконання робіт у важких умовах.

Монтаж сталевих труб у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Електрозварювання застосовується, в основному, при монтажі товстостінних труб (найчастіше це стосується магістральних трубопроводів), газовим зварюванням не завжди вдається прогріти всю товщину металу.

Для тонкостінних труб електрозварювання застосовується рідше. Справа в тому, що заварити такий стик під силу тільки професіоналові. Тонкий метал досить легко пропалити, тим більше що в процесі зварювання доводиться комбінувати шов (стельовий, вертикальний, в нижньому положенні).

Монтаж сталевих труб :: Ціни у ЛьвовіКілька спростити процес може застосування інверторних апаратів, вони більш стійко тримають зварювальний струм, а також дозволяють точно підібрати режим зварювання. Монтаж сталевих труб у Львові.

Ще одним способом підвищити стійкість до корозії вважається монтаж труби з нержавіючої сталі. Для опалення такий матеріал підходить практично ідеально. Але зварювання нержавіючої сталі під силу не кожному майстру, вона вимагає спеціальної техніки виконання робіт. Будь-яке недотримання технологічних вимог значно погіршує стійкість металу до корозії в місці з’єднання.

Сталеві труби будуть застосовуватися для пристрою комунікацій ще тривалий період, тим більше варто враховувати той факт, що постійно вдосконалюються засоби і методи захисту від її основного ворога — корозії. Головне — правильно підберіть матеріал і довірте його монтаж професіоналу.

Монтаж сталевих труб у Львові