Сантехнік Львів :: Ціни на сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи — складний і відповідальний вид ремонтних і монтажних робіт. Здійснювати їх повинен тільки висококваліфікований професіонал. Безладне відношення до виконання сантехнічних робіт, тягне за собою додаткові витрати та інші неприємності. Сантехнік Львів.

Здійснюючи ремонтні роботи, ми часто стикаємося з порушеннями елементарних правил проектування або монтажу сантехнічної мережі, які були допущені некваліфікованими фахівцями. Перекоси кілець ущільнювачів, перекриття ущільнювачем частини перерізу труби, неякісне зварювання труб, неякісне сантехнічне обладнання та багато іншого — все це наслідок недбалого ставлення до роботи.

Подібні порушення можуть призвести до досить неприємних наслідків. Пам’ятайте, що довіривши роботу дилетантам, Ви ризикуєте переплатити в рази! Ми ж гарантуємо якісне та професійне виконання всіх етапів сантехнічних робіт, які включають в себе наступне:

Ванна

Сантехнік Львів :: Ціни на сантехнічні роботиПеред тим, як здійснити монтаж ванни, необхідно задуматися про матеріал, з якого та повинна бути виготовлена. Сантехніки нашої компанії здійснюють монтаж чавунних, сталевих, а також акрилових ванн.

Чавунні ванни важкі, досить важко провести транспортування до місця монтажу, втім, як і сам монтаж. Зате вони мають відносно низьку ціну і добре утримують тепло.

Сталеві ванни легше, ніж чавунні, але зате швидше остигають. Потрібна установка зрівнювача потенціалів, необхідного для запобігання ураження блукаючим електричним струмом від трубопроводу. Сталеві ванни недостатньо стійкі через малу вагу. А під час наповнення водою вібрують.

Установка акрилової ванни відбувається дещо складніше, ніж установка чавунної ванни. Подібна ванна, характеризується наявністю металевого каркаса жорсткості, потрібно більше часу для установки ванни по горизонтальному рівню через велику кількість ніжок. Акрилова ванна має рельєфний низ, тут застосовується силіконовий герметик.

Сантехнік Львів

Душова кабіна

Душова кабінка — це сучасно і зручно, дозволяє максимально використовувати простір ванної кімнати.

Установка душової кабіни проводиться вже на попередньо підготовленому місці, де прокладена електропроводка, підведені каналізація і труби водопостачання. Необхідно пам’ятати, що всі роботи повинні здійснюватися тільки професіоналами.

Ми пропонуємо Вам збірку, установку і підключення душових кабінок, як з гідромасажем, так і з парогенератором.

Унітаз, біде

Професійно встановити унітаз — завдання важке. Кожен окремий випадок вимагає професійного погляду на вибір матеріалу і тип кріплення.

Сантехнік Львів :: Ціни на сантехнічні роботиМонтаж унітазу проводиться як на бетонну підлогу, так і на плиткову. Для кращої фіксації і герметизації, між унітазом і підлогою використовують спеціальну листову гуму. Якщо у Вашому санвузлі недостатньо місця, розумно встановити підвісний унітаз на рамі прихованого монтажу.

Що стосується біде, то вони бувають двох типів — підлогові і підвісні. Від типу безпосередньо залежить і спосіб монтажу. Зазвичай, біде встановлюється поруч з унітазом, тут важливо враховувати дизайн унітазу, щоб не порушити єдиний стиль. Сантехнік Львів  від remontuem.lviv.ua.

Раковина, мийка

Монтаж раковини на кронштейнах здійснюється наступним чином. Спочатку проводиться розмітка під кріплення, свердляться отвори, вставляються дюбелі. На наступному етапі випуск обертається смоляним пасмом, після чого він вставляється в гідрозатвор. Далі раковина кріпиться до стіни шурупами. Закріплюється спинка раковини вже після установки чаші. Монтується водорозбірний кран.

Змішувач

Існує безліч змішувачів найрізноманітніших конструкцій, як вітчизняних, так і імпортних, на звичайні раковини або призначені для кухні, змішувачі для біде або душової кабіни, і, звичайно, змішувачі для ванної кімнати.

Радіатори опалення

Сантехнік Львів :: Ціни на сантехнічні роботиМонтаж радіатора опалення проводиться на підготовлену і обштукатурену стіну, з відміткою покриття підлоги. У приміщення радіатори повинні бути встановлені на одному рівні. Зазвичай розміщуються під вікном, для нейтралізації спадаючого потоку холодного повітря. Монтаж проводиться в вертикальному положенні.

 

Заміна труб опалення, холодної та гарячої води

З чого почати, якщо ви хочете поміняти систему водопостачання? З виконавця, з того, хто буде виконувати сантехнічні роботи. В даному випадку — монтаж водопроводу. Перш за все, це повинен бути хороший фахівець. Тому на ньому не слід економити. Втім, як і на матеріалах, необхідних для виконання сантехнічних робіт.

Як вибрати ці матеріали і проконтролювати роботу майстра, якщо ви в цьому мало що розумієте? Для цього необхідно знати наступне: перш ніж приступити до сантехнічних робіт, треба вибрати труби і способи їх з’єднання.

Сантехнік Львів від remontuem.lviv.ua

Зараз існують такі різновиди труб: поліпропіленові, металопластикові, із зшитого поліетилену, мідні (Львів має досить спеціалізованих магазинів, де всі вони представлені в широкому асортименті).

Найякісніші і найдорожчі є мідні. Сантехнічні монтажні роботи з використанням цих труб ведуться як в квартирах, так і в котеджах. Решта труб мають свої недоліки і свої переваги. Якщо ваш майстер — професіонал, то він порадить вам ті, які відповідають хімічним і фізичним властивостям води у вашому будинку.

Сантехнічні роботи по з’єднанню труб залежать від того, де ви їх хочете розмістити в стіні або зовні. Тому слід знати, що:

 • Різьбові з’єднання труб неможна закладати в стіни. Вони можуть потекти через деякий час.
 • Для прихованого водопроводу підходить прес-з’єднання.
 • З’єднання труб за допомогою гайки вистачає на 2-3 роки
 • При виконанні сантехнічних робіт подбайте також і про захист труб від впливу повітря, вологи та інших факторів.

Водонагрівач

Сантехнік Львів :: Ціни на сантехнічні роботиПроточний водонагрівач нагріває стільки води, скільки витрачається. Причому нагріває він воду набагато швидше, ніж накопичувальний. Однак він орієнтований на одну точку споживання гарячої води, наприклад, включили гарячу воду у ванній кімнаті, на кухні в цей час посуд краще не мити, так як різко знижується температура води. Сантехнік Львів  написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Накопичувальний водонагрівач бере менше електроенергії, але значно довше нагріває воду. При цьому обсяг гарячої води обмежений об’ємом бака.

Сумлінні компанії починають свою роботу не в момент безпосереднього монтажу водонагрівача, а задовго до цього: наприклад, радять при покупці водогрійного обладнання вже до походу в магазин визначитися з видом обладнання, пропонують свою консультаційну допомогу; чітко пояснюють принцип роботи водонагрівача.

Підключення пральної мащини

Підключення пральної машини до каналізації і водопроводу — одна з найпопулярніших послуг у всіх сервісах по ремонту побутової техніки. Чоловіки вважають за краще не братися за це самостійно, а довірити роботу професіоналам. Проте, установка пральної машини своїми руками цілком можлива, якщо чітко дотримуватися інструкцій виробника.

Кожна пральна машина має індивідуальні особливості, прописані в супровідній документації. Але загальна схема підключення пральної машини до водопроводу і каналізації однакова для всіх моделей:

 • Вибір місця, придатного для установки
 • Підготовка до встановлення
 • Підключення до системи каналізації
 • Підключення до водопроводу
 • Вирівнювання пральної машини
 • Підключення до електромережі

Сантехнік Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Встановлення лічильників води

Водолічильник відноситься до класу вимірювальних приладів, а значить, періодично потрібне проведення його повірки на справність і працездатність. Щоб виконати цю процедуру, прилад знімають, на його місце ставлять заглушку, і відправляють пристрій на експертизу. Цей захід може бути проведено протягом місяця, його результатом стає висновок про подальшу експлуатацію даного пристрою. Якщо це неможливо, слід замінити прилад обліку на новий. Сантехнік Львів.

Очищення каналізаційної системи

Сантехнік Львів :: Ціни на сантехнічні роботиГідродинамічне очищення каналізаційної системи має чимало переваг, серед них слід виділити наступні:

 • оперативне очищення каналізації, яке забезпечує відмінний результат;
 • каналізаційна система після даної процедури служитиме довго;
 • ми даємо гарантію збереження системи каналізації;
 • ви можете використовувати гідродинамічну систему в каналізації, яка має різну складність розводки;
 • при використанні даного методу не використовуються руйнуючі хімічні речовини, які негативним чином діють на систему;
 • за допомогою такого методу можна здійснювати чистку системи, яка замерзла або в ній утворилася пробка з льоду.

Роботи будь-якого типу: гідродинамічна чистка каналізаційної системи, оперативний її ремонт і ліквідація будь-якого засмічення наша компанія виконує оперативно і якісно. Ми пропонуємо клієнтам доступну вартість, при цьому ви можете бути впевнені в результативності чистки. Ми працюємо з будь-якими об’єктами.

Ці, та багато їнших  потрібних робіт може виконати кваліфікований сантехнік нашої компанії.

Сантехнік Львів