Гофротруба під кабель :: Ціни у Львові

Монтаж гофри Львів. Незважаючи, на те, що гофротруба під кабель у Львові  самозагасаюча досить давно з’явилася в продажу будівельних магазинів, багато будівельників продовжують працювати по-старому, використовуючи для прокладки телекомунікаційного і мережевого кабелю металізований рукав для захисту від механічних пошкоджень і як додатковий ізоляційний шар. Безпосередньо укладаючи в пустотілі стіни кабель нехтують пожежною безпекою будівельних об’єктів.

Здійснюючи реконструкцію або прокладаючи нові кабельні системи, скористайтеся новими напрацюваннями і технологіями. Одним з таких сучасних напрацювань виробників ізоляційного устаткування є труба гофрована самозагасаюча.

Гофротруба під кабель у Львові

Гофротруба під кабель у Львові самозагасаюча має масу переваг, а найголовніше вона запобігає пожежі, що виникають в результаті пошкоджень кабелю та короткого замикання, а також самозаймань. Використовуваний в даних трубах матеріал не володіє горючими властивостями і запобігає поширенню полум’я.

Різні види гофрованих труб

Гофротруба під кабель :: Ціни у ЛьвовіНа сьогоднішній момент існує кілька видів гофрованих труб, що застосовуються для прокладки в них кабельних трас:

  • Труби з самозагасаючого полівінілхлоридного (ПВХ) пластикату. Дані труби мають гофровану поверхню, гнучкі, не схильні до горіння. Можуть застосовуватися для прокладки кабелів усередині приміщень на промислових, адміністративних і житлових об’єктах.
  • Труби з поліетилену низького тиску (ПНТ). Найчастіше використовуються для протягування в них мереж, як слабкострумових, так і силових, і монтажу прихованим способом всередині бетонних перекриттів або заливки в бетон при монолітному будівництві, а так само зовні приміщень.

Визначившись, з вибором типу труби, відповідно до мети її застосування, особливу увагу зверніть на зовнішній і внутрішній діаметри труб, який безпосередньо залежить від місця застосування продукції. Наприклад, труба гофрована самозагасаючого ПВХ сірого кольору (RAL 7035) з зовнішнім діаметром в 25 міліметрів має допустимий внутрішній діаметр в 20 міліметрів.

Гофротруба під кабель у Львові від remontuem.lviv.ua

Тому при виборі системи для прокладки кабелю необхідно прорахувати кількість кабелів, уточнити їх зовнішній діаметр і тільки після цього вибирати гофротрубу. При цьому необхідно, щоб вільного простору всередині було не менше 30%.

Гофротруба під кабель у Львові самозагасаючого ПВХ поставляється в касетах (бухтах), з технічним паспортом, в якому вказується маркування, найменування продукції, довжина, діаметр, ГОСТ за яким виготовлено виріб тощо. Довжини в бухті можуть бути 15, 20, 25, 50 і 100 метрів, які залежать від зовнішнього діаметра самої труби.

Конструкційні особливості

Унікальна структура труби дозволяє витримувати механічні навантаження до 35кг на 5 см / п (легкі труби) і до 75 кг на 5 см / п (важкі труби). Внутрішня ж поверхня труби являє собою гладкий пластиковий канал, призначений для укладання кабелю. Крім того, в трубах всіх типом є сталевий трос (протяжка), що дозволяє здійснювати швидкий монтаж і з’єднання кабелю в системі труб.

Гофротруба під кабель у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Гофротруба під кабель :: Ціни у ЛьвовіНезаперечною перевагою її є такі властивості, як опірність впливу вологи, стійкість до хімічних і кліматичних окислювачів, що дозволяють використовувати трубу в приміщеннях з підвищеною вологістю і для зовнішніх робіт. Крім того, гофротруба під кабель у Львові ПВХ має здатність зберігати робочі параметри незалежно від зміни температури. Наприклад, легкі труби можуть експлуатуватися в інтервалі температур від міну 25 ° С до плюс 60 ° С, а важкі — від мінус 25 ° C до плюс 50 ° C.

І, звичайно ж, труба має високі показники розривної міцності. Наприклад, міцність ПВХ легкої фракції становить понад 320 ньютонів на 5,5см. п., а важка володіє міцністю 750 ньютонів на 5 см/ п.

З усього наведеного можна зробити висновок, що гнучкість, еластичність і простота конструкції дозволяє з легкістю монтувати гофрорукави навіть у важкодоступних місцях. Якість продукції, довговічність експлуатації, висока ступінь захисту труб ПВХ і ПНТ послужать заставою безпеки вашої квартири, офісу, виробничих приміщень.

Гофротруба під кабель у Львові