Установка конвектора опалення :: Ціни у Львові

Конвектори представляють собою сучасне опалювальне обладнання, принцип дії якого базується на явищі конвекції. Установка конвектора опалення у Львові.

У порівнянні з іншими подібними пристроями такі пристрої мають ряд значних переваг:

  • рівномірністю обігріву приміщення;
  • високою ефективністю — величина тепловіддачі перевищує 90%;
  • актуальним дизайном, можливістю використання декоративних ґрат і здійснення прихованого монтажу;
  • універсальністю — теплові конвектори можна встановлювати в житлових, виробничих, адміністративних, торговельних та інших приміщеннях.

Установка конвектора опалення у Львові

Основні різновиди

Установка конвектора опалення :: Ціни у ЛьвовіПо конструкції конвектори випускаються з природною і примусовою вентиляцією (без вентиляторів або з ними). Моделі другого типу мають більш високу потужність. Для управління рівнем обігріву вони комплектуються електронікою, яка задає частоту оборотів вентилятора в залежності від температури в приміщенні і встановлених налаштувань. Це забезпечує максимально комфортний мікроклімат в приміщенні і дозволяє економічно витрачати енергоресурси. За способом установки розрізняють настінні, підлогові і в середині підлоги моделі. За типом теплоносія конвектори бувають наступних типів. Установка конвектора опалення у Львові від remontuem.lviv.ua.

Газові. В їх корпусі є камера, в якій здійснюється згоряння газу. Спеціальна труба забезпечує виведення продуктів горіння назовні. Великої тяги при цьому не потрібно. Перевагою газових конвекторів є цінова доступність енергоресурсів. Але за вимогами пожежної безпеки таке обладнання підходить не для всіх приміщень. Також слід враховувати, що для відведення витяжної труби доведеться свердлити зовнішню стіну.

Установка конвектора опалення у Львові від remontuem.lviv.ua

Водяні. Вони можуть працювати від системи централізованого гарячого водопостачання. Перевагами водяних конвекторів є простота їх конструкції, висока безпека і надійність функціонування. Однак якщо в будинку немає автономного опалювального котла, така система є залежною від стабільності централізованого водопостачання. Установка конвектора опалення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Також у продажу є електричні конвектори. Внаслідок дорожнечі такого джерела енергії вони використовуються переважно для тимчасового або додаткового обігріву.

Особливості монтажу

Установка конвектора опалення :: Ціни у ЛьвовіОсобливості установки залежать від типу конвектора для опалення. Але можна виділити наступні основні етапи монтажу.

  • Підготовка ділянки, де буде встановлений конвектор, нанесення розмітки.
  • Підведення комунікацій (водяних, електричних або газових).
  • Установка конвектора і допоміжного обладнання (наприклад, керуючих блоків, вентилів, кранів, термостатів та ін.).
  • Перевірка герметичності контуру, запуск обладнання.
  • Виконання фінальних робіт (установка декоративних решіток, завершальна обробка і т. п.).

Установка конвектора опалення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Що потрібно знати про установку конвекторів

Правильна установка конвектора опалення у Львові виконується з урахуванням не тільки актуальних будівельних вимог, але і рекомендацій виробників обладнання.

Вибір типу моделі здійснюється на підставі доступності теплоресурсу для конкретної сім’ї або компанії, вибір потужності — в залежності від інтенсивності тепловтрат, площі та інших індивідуальних особливостей об’єкта.

Вартість монтажу конвекторів визначається складністю і масштабами робіт, цінами на саме обладнання.

Установка конвектора опалення у Львові