Демонтаж опалення Львів

Демонтаж опалення ЛьвівУ процесі капітального ремонту може постати питання про реконструкцію або модернізацію системи опалення. Причин на це може бути декілька: перепланування приміщень, встановлення додаткового джерела тепла (наприклад, котла) або просто стара система опалення прийшла в непридатність і не справляється зі своїм прямим завданням. Однозначно лише те, що проведення монтажних і демонтажних робіт можливо тільки з письмового дозволу від компетентних органів, з умовою, що роботу проводитимуть кваліфіковані фахівці. Демонтаж опалення Львів.

Важливість дотримання встановлених норм

З чим же пов’язаний такий контроль? Справа в тому, що неправильний демонтаж системи опалення в квартирі спричинить за собою серйозний збій в роботі опалення всього стояка, а несанкціоноване розширення діаметра труб або установка додаткових радіаторів вплине на якість опалення в усьому будинку, адже вся система опалення перед монтажем піддається розрахункам, в які входять: підрахунок теплових втрат будівлі, кількість радіаторів для кожної кімнати, певний діаметр трубопроводів, діаметр перемички радіаторів. Тому будь-яке несанкціоноване втручання в центральну систему опалення може спричинити за собою штрафні санкції. Краще все робити легально. Якщо ви вирішили встановити в своїх оселях автономну систему опалення, то її монтаж і демонтаж можна здійснювати самостійно, але тільки після відключення вашої квартири від центральної системи. На це теж треба отримати дозвіл.

Демонтаж опалення Львів

Вартість демонтажу систем опалення та сантехнічних приладів

Як же бути, якщо потрібно провести демонтаж / монтаж централізованої системи опалення? Все дуже просто. Потрібно піти в відповідну організацію (постачальницю опалення) і отримати там відповідні дозволи. Вони ж можуть і надати ремонтну бригаду, яка має право здійснити всі роботи. Розрізняють декілька видів робіт:

 • монтаж, демонтаж труб опалення;
 • повний монтаж, демонтаж системи опалення;
 • монтаж, демонтаж радіаторів опалення.

Демонтаж опалення Львів в квартирі є витратною справою, рівень цін залежить від району проживання і фірми виконавця. Пропонуємо ознайомитися із середніми розцінками:

 • демонтаж радіатора опалення — 250 грн;
 • система труб -65 грн. за погонний метр.

Демонтаж опалення Львів від remontuem.lviv.ua

Демонтаж радіаторів

Демонтаж опалення ЛьвівНезважаючи на жорсткий контроль, деякі роботи можна зробити самостійно. Наприклад, в літній період, коли точно немає опалення, можна замінити або провести прочищення старих радіаторів. Заміна радіатора опалення своїми руками:

 1. Подача води повинна бути повністю відключена.
 2. Скинути воду через зливний кран або відкрутивши заглушку.
 3. Якщо система опалення вже оновлена, то радіатор кріпиться до лінії подачі і «обратки» за допомогою гайок «американок». У цьому випадку їх потрібно просто відкрутити і батарея знята. Демонтаж опалення Львів написати нам remontuem.lviv.uf@gmail.com. Якщо ж система опалення старого року випуску (з минулого століття), то без зварювальних робіт не обійтися.
 4. Після знімання радіатора можна промити його сильним потоком води, продути стисненим повітрям і встановити назад, або купити новий радіатор і встановити його.
 5. Підключення радіатора до системи опалення проводиться в зворотній послідовності. Головне — всі з’єднання ущільнити герметиком або клоччям.

Для надійності можна встановити відключаючі вентилі на кожен з радіаторів. Але є одна умова — обов’язкова наявність перемички, тобто, якщо ви перекриєте воду на радіатор, то вода піде в обхід нього до сусідів. На перемичку встановлювати арматуру заборонено.

Демонтаж опалення Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Демонтаж труб опалення

Процес демонтажу старих металевих труб опалення є досить простим, щоб здійснити його самостійно. Але це питання обов’язково повинно бути узгоджене з компетентними органами.

Демонтаж опалення ЛьвівЯкщо ви отримали дозвіл на демонтаж труб опалення, то ось як це необхідно виконувати:

 1. В обов’язковому порядку перекривається подача води на стояк.
 2. По всьому стояку зливається вода.
 3. Металеві труби зрізаються «болгаркою».
 4. Всі старі труби викидаються, так як вони вже не придатні для повторної установки.
 5. Проводиться з’єднання пластикових труб з металевими, для цього існують спеціальні перехідники.
 6. Підключення пластикових труб до радіаторів також здійснюється за допомогою спеціальних з’єднань з гайкою «американкою».
 7. Процес спаювання пластикових труб здійснюється за допомогою паяльника.
 8. Для з’єднання різних елементів існують всілякі перехідники, трійники, хрестовини і т.д, а також передбачена спеціальна арматура, яку також легко впаяти в систему опалення.

Демонтаж опалення Львів в квартирі — це один з видів робіт, які можна виконати самостійно, проте для цього необхідно отримати дозвіл. А все необхідне обладнання для проведення монтажних робіт є у вільному продажу і є досить дешевим.

Демонтаж опалення Львів