Монтаж теплої електричної підлоги у Львові

Підлогове покриття – це частина інтер’єру, з яким ми контактуємо найчастіше. Тому від його якості залежить не тільки ступінь нашого естетичного задоволення, але і здоров’я. Теплі підлоги будинку – це додатковий захист здоров’я, адже ваші ноги завжди будуть у теплі там, де встановлена електрична тепла підлога.

Монтаж теплої електричної підлоги у ЛьвовіПаркетна дошка – це красиве підлогове покриття, з яким жодне інше покриття не зможе зрівнятися з естетичної цінності, природності і комфорту. Але разом з системою електричної теплої підлоги паркетне покриття може дати додаткову ступінь комфортності. Ви можете ходити по паркетній дошці з технологією теплої підлоги босоніж, навіть якщо на вулиці сира осінь чи холодна зима і не одягати вовняні шкарпетки або теплі капці. Монтаж теплої електричної підлоги у Львові.

Фізіотерапевти рекомендують тримати ноги в теплі для зниження ймовірності отримати застуду. Електричні теплі дерев’яні підлоги якраз дають таку можливість. У холодну пору року з теплими підлогами під паркетною дошкою ви можете бути впевнені в тому, що ваші ноги в сухості і теплі, а ваші діти можуть спокійно грати і повзати по підлозі без ризику застудитися.

Технологія електричної теплої підлоги полягає в розміщенні спеціальних нагрівальних елементів під підлоговим покриттям, що перетворюють електричну енергію в тепло. В устрій електричної теплої підлоги входить електричний нагрівальний кабель або спеціальна нагрівальна плівка.

Монтаж теплої електричної підлоги у Львові

Електричний нагрівальний кабель в теплих підлогах виглядає приблизно як звичайний електричний кабель, тільки на відміну від звичайного провідника струму виконує ще й функцію перетворювача електричної енергії в тепло. Саме це тепло і робить електричну дерев’яну підлогу теплою, приємною для наших ніг.

Іншим нагрівальним елементом у влаштуванні електричної теплої підлоги може бути спеціальна плівка. У плівкових електричних теплих підлогах спеціальна плівка, як і у випадку з електричним кабелем, виступає в ролі резистивного елемента, перетворює електроенергію в тепло. Така плівка може використовуватися також для обігріву стін, стелі і відкритих майданчиків, а не тільки входити до складу електричної плівкової теплої підлоги.

Укладання електричної теплої підлоги

Монтаж електричної теплої підлоги починається з вирівнювання поверхні підлоги. Потім в стіні створюється ніша для настановної коробки, куди входять розетки, вимикачі, регулятори і термостат. Далі під нішею для настановної коробки в стіні до підлоги пророблюється канавка для розміщення в ній 2-ух пластикових трубок – одна для силових кабелів, а інша для проведення датчика температури. Трубка для датчика температури підлоги далі укладається по поверхні підлоги на відстань близько 100 сантиметрів від стіни, а її кінець закривається заглушкою з метою виключення можливого попадання цементного розчину в трубку.

Монтаж теплої електричної підлоги у ЛьвовіДалі здійснюється безпосередньо монтаж теплої електричної підлоги у Львові: на вирівняну поверхню кладуть термоізоляційний матеріал, а по периметру стіни на висоту системи електричної теплої підлоги приклеюється демпферна стрічка, яка служить компенсатором теплового розширення бетонної стяжки. Потім на теплоізоляційний матеріал кладеться монтажна стрічка, на якій певним способом фіксується електричний нагрівальний кабель. Його можна укласти спіральним, або паралельним способом. Спіральний спосіб передбачає формування спіралі на основі підлоги, а паралельний спосіб – розташування кабелю у вигляді змійки. Між ними немає особливої різниці в плані обігріву, адже кабель нагрівається рівномірно по всій своїй довжині, тому краще використовувати спосіб укладання змійкою як більш простий саме в укладанні.

Монтаж теплої електричної підлоги у Львові від remontuem.lviv.ua

Електрична тепла підлога

Перед монтажем нагрівального кабелю по пластиковій трубці до коробки термостата прокладаються силові кабелі, які не повинні перетинатися, а сполучна муфта повинна обов’язково міститися в бетонній стяжці. Потім встановлюється датчик температури підлоги. Монтаж електричної теплої підлоги закінчується укладанням нагрівального кабелю і перевіркою працездатності системи.

Монтаж теплої електричної підлоги у Львові завершується заливкою підлоги цементним розчином, а після того як він затвердне, здійснюється підключення системи до електричної мережі будинку, налагодження та регулювання електричної теплої підлоги. Потім здійснюється укладання особового підлогового покриття. На наш погляд, для цієї мети найкращим чином підійде паркетна дошка.

Існує також електричні теплі підлоги на нагрівальних матах. За принципом роботи і монтажу це ті ж самі теплі підлоги, в яких нагрівальним елементом служить спеціальний кабель, тільки він відразу покладений змійкою на спеціальну термостійку плівку і продається в рулонах, які вистилаються на підлогу як мати. Однією стороною мати клеяться до вичищеної основи підлоги, а зверху на них кладуть лицьове покриття. Бетонна стяжка в даному випадку не заливається.

Укладання електричного плівкової теплої підлоги

Монтаж плівкової теплої підлоги починається з вирівнювання поверхні підлоги. Потім визначається місце і встановлюється коробка з термостатом, як і при установці електричної теплої підлоги з нагрівальним кабелем. Датчик температури підлоги може бути встановлений як у пластикову трубку, розташовану в підлозі, так і безпосередньо на поверхню плівки, залежно від вимог виробника.

Установка плівкової підлоги починається з укладання термоізоляційного матеріалу на поверхню підлоги, потім рулон нагрівальної плівки розкладається на термоізоляційний матеріал по поверхні підлоги. Плівку можна різати тільки у встановленому виробником місці, мідні смуги по краях стрічки в місці розрізу необхідно заізолювати клейкою ізоляційною стрічкою.

Монтаж теплої електричної підлоги у ЛьвовіМонтаж плівкової теплої підлоги триває з’єднанням нагрівальних аркушів, що окремо лежать на підлозі. Листи з’єднуються за принципом: кожна права струмопровідна мідна стрічка повинна бути з’єднана з кожною правою стрічкою сусіднього нагрівального листа, а кожна ліва – з лівою. Сполучні проводи повинні бути ізольовані і не перетинатися між собою.

Потім підключаються силові кабелі, датчик температури підлоги, система електричної плівкової теплої підлоги перевіряється на працездатність і настроюється.

Установка плівкової теплої підлоги завершується укладанням чистового підлогового покриття, наприклад, паркетної дошки безпосередньо на нагрівальні пластини.

Застосування теплих електричних підлог

Теплі електричні підлоги краще використовувати для обігріву невеликих кімнат у квартирах або невеликих ділянок заміського будинку з опаленням. Для обігріву великих площ або повністю заміських будинків краще підійде водяна тепла підлога. Опалення великих площ з допомогою технології електричної теплої підлоги зажадають великих витрат електроенергії, що спричинить за собою великі фінансові втрати. У разі обігріву великих площ економічніше використання технології теплої водяної підлоги.

Монтаж теплої електричної підлоги у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Достоїнства і недоліки теплих електричних підлог

Монтаж теплої електричної підлоги у ЛьвовіДо переваг електричних теплих підлог можна віднести:

  • простоту укладання й монтажу, порівняно з водяною теплою підлогою – не потрібно встановлювати водяний насос, підключати систему до загальної опалювальної системи будинку і отримувати дозвіл на установку;
  • відсутність ймовірності протікання труб;
  • при монтажі теплої плівкової підлоги та електричної теплої підлоги на матах не потрібна цементна стяжка – сухий метод укладання;
  • легке регулювання температуру підлоги в порівнянні з системою водяної теплої підлоги;
  • електричні теплі підлоги нагрівають повітря в квартирі більш комфортно і природно для людини порівняно з радіаторним способом опалення – тепло поширюється знизу вгору, від ніг до голови. Монтаж теплої електричної підлоги у Львові .При обігріві кімнати за допомогою технології електричної теплої підлоги тепло зосереджено в області підлоги, в ногах, а при обігріві радіаторним способом – в області стелі;
  • рівномірний прогрів площі підлоги;
  • візуальна відсутність нагрівальних елементів;
  • екологічна безпека електричного теплого статі.

До недоліків електричних теплих підлог можна віднести:

  • підвищення плати за електроенергію;
  • невелика електромагнітне випромінювання.

Таким чином, у електричної теплої підлоги набагато більше переваг, ніж недоліків, як перед радіаторним способом обігріву, так і перед системою водяної теплої підлоги. Останню вигідніше використовувати для обігріву великих площ, в інших випадках буде ефективніше установка електричної теплої підлоги. Укладання та монтаж електричної плівкової теплої підлоги навіть не вимагає цементної стяжки і може бути здійснена майже з будь-яким видом підлогового покриття.

Монтаж теплої електричної підлоги у Львові