Монтаж біде :: Ціни у Львові

Біде зараз виробляються двох основних видів: прості біде і біде з висхідним потоком води. Як і унітази, обидва види біде випускаються з вертикальним, горизонтальним і косим випуском. Монтаж біде у Львові. Тому при виборі конкретної моделі біде зверніть увагу також і на форму випуску тому необхідно враховувати положення розтруба каналізації в квартирі і форму випуску обраної моделі, щоб не довелося потім міняти або модель біде, або розтруб каналізації.

Якщо у вас магістральний водопровід, то на біде встановлюють змішувач з кульовими кранами, а не одноричаговий змішувач.

Монтаж біде у Львові

Монтаж біде :: Ціни у ЛьвовіПроста модель біде — щось середнє між низькою раковиною і унітазом. До каналізації біде підключається так само, як і звичайний унітаз, але при цьому замість зливного бачка на його краю кріпляться крани зі змішувачем. Основний недолік такого біде — сидіти у ньому досить прохолодно і для багатьох може бути занадто не комфортно. Монтаж біде у Львові від remontuem.lviv.ua.

Просте біде підключається майже так само, як і раковина: спершу встановлюються і прикручуються змішувач з кранами, а потім в біде вставляється злив, до якого приєднується сифон точно так само, як при установці раковини. Після цього можна встановлювати біде на обране місце, але не прикріплювати поки його до підлоги.

Монтаж біде у Львові від remontuem.lviv.ua

Далі, монтуємо патрубки змішувача до труб подачі води (для цього найкраще використовувати гнучку підводку). До труби сифона за допомогою компресійного з’єднання підключаємо відвідну трубу, тобто вставляємо її в розтруб каналізації (хоча для біде можна зробити відвід від каналізації, що передбачає відразу різьбове з’єднання).  Монтаж біде у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Закріплюємо біде на підлозі так само, як і унітаз, за ​​допомогою спеціальних болтів. Існують і настінні біде, які кріпляться не до підлоги, а до спеціальної монтажної рами.

Біде з висхідним потоком води влаштовано трохи складніше. Потік води проходить всередині обода сидіння, підігріваючи його, а потім, під дією спеціального регулятора, фонтанує вгору.

Монтаж біде у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж біде :: Ціни у ЛьвовіАле так як отвір подачі води знаходиться внизу і брудна вода ллється прямо на нього, то для такого виконання передбачена спеціальна підводка води, основна мета якої забезпечити, щоб забруднена вода не всмоктувалася назад і не забруднювала воду у водопроводі. Ще до установки такого біде, необхідно зібрати і підключити механізм регулювання і тільки потім приєднувати біде до водопроводу і каналізації. Монтаж біде у Львові.

Останнім часом досить часто біде і унітаз поєднують в одному комплексному сантехничному приладі.

Монтаж біде у Львові