Ремонт кухні у Львові

Правильний порядок ремонту — запорука його якості та довговічності. Визначимося, в якому порядку слід проводити ремонт кухні у Львові.

Перший етап.

Спочатку потрібна ідея і очікування. Необхідно відповісти на питання, чого ви хочете від ремонту; важлива для вас тільки функціональність і практичність, або головне — привабливий зовнішній вигляд; наскільки дорогий буде ремонт; скільки часу ви готові прожити без кухні; які завдання необхідно вирішувати майбутньому інтер’єру; чи буде у вас індивідуальний дизайн-проект або достатньо буде звичайного ремонту і т. д. Коли з відповідями на ці питання ви визначитеся, можна переходити до загальної ідеї. Потрібно вибрати стиль інтер’єру, його концепцію, яка буде вписуватися в рамки вашого повсякденного життя, бюджету і загальної картини інтер’єру квартири.

Ремонт кухні у Львові

Другий етап.

Ремонт кухні у ЛьвовіДалі у нас йде етап планування. Необхідно чітко визначити, які меблі та побутові прилади знадобляться, де це все буде розташовуватися, наскільки зручно буде в використанні. На цьому етапі у вас повинна скластися чітка картина фінального варіанту. Ви можете звернутися за допомогою до дизайнерів інтер’єрів, щоб спростити собі задачу. Якщо ви будете на 100% впевнені в своєму проекті, то можна заощадити час, замовивши меблі вже на цьому етапі. Ви можете замовити меблі за індивідуальним проектом, відреставрувати старі меблі або просто купити готовий варіант в магазині (в останньому випадку поспішати не обов’язково, якщо не  потрібна доставка з іншого міста). Тут же потрібно визначитися з колірною гамою майбутньої кухні. Ремонт кухні у Львові від remontuem.lviv.ua.

Третій етап.

Після того, як ви визначилися з тим, чого ви хочете, можна переходити до реалізації планів. Починається це з підготовки приміщення до ремонту: винос всіх меблів, елементів декору, демонтаж старих покриттів поверхонь. Якщо ви плануєте змінювати вікна, двері, раковину, то потрібно позбутися і від цього всього.

Ремонт кухні у Львові від remontuem.lviv.ua

Четвертий етап (необов’язковий).

Якщо ви вирішили робити перепланування кухні, то не варто відкладати її. Чи буде це знесення стіни, її перенесення, установка гипсокартонових стін тощо.

П’ятий етап.

Коли приміщення готове до ремонту, можна приступити до закупівлі матеріалів. Насправді цей етап можна перенести і на більш ранній термін, але тільки якщо ви впевнені, що є де розмістити все необхідне. Краще купувати відразу все. Це, по-перше може бути дешевше, тому як торгові мережі надають знижки на оптові закупівлі. По-друге, якщо якогось матеріалу не вистачить в процесі ремонту (наприклад, листа шпалер не вистачило), може піти багато часу на його пошуки. По-третє, будівельники не повинні простоювати через те, що у них немає всього необхідного, це додаткові витрати. Ремонт кухні у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Ремонт кухні у ЛьвовіШостий етап.

Насамперед має бути проведений етап сантехнічних робіт. Сюди входить заміна водопровідних труб. Робота брудна, тому краще зробити заздалегідь. Слідом можна проводити підготовку поверхонь: вирівнювання, ґрунтовку, усунення тріщин. Тут же можна провести електромонтажні роботи. З установкою вікон і дверей теж бажано не затягувати.

Сьомий етап.

Коли все готово до облицювання, можна приступати. Починається робота зі стін. Вона відбуваэться у відповідність з планом, при цьому враховується необхідність спорудження кухонного фартуха. Далі йде черга стелі, а підлогу краще залишити наостанок.

Ремонт кухні у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Восьмий етап.

Коли оздоблювальні роботи виконані, можна приступати до розстановки меблі і важкої техніки (холодильник, плита, духова шафа). На цьому ж етапі проводиться установка раковини. Не забудьте про освітлення. Ремонт кухні у Львові.

Ремонт кухні у ЛьвовіДев’ятий етап.

До цього часу кухня вже повинна була прийняти обриси фінального проекту, залишається тільки розмістити меблі, що залишилися, дрібну побутову та вбудовану техніку, наповнити порожні шафи посудом, столовими приборами, крупами та іншим необхідним. Не забувайте про елементи декору: фіранки, картини, фотографії, статуетки і т.д.

Ремонт кухні у Львові