Монтаж водопроводу :: Ціни у Львові

Нерідко, приступаючи до ремонту в квартирі або приватному будинку, необхідно провести монтаж водопроводу у Львові. Даний процес займає час і вимагає хоча б початкових знань, але, незважаючи на це, монтаж водопостачання можна зробити своїми руками.

Монтаж водопроводу :: Ціни у ЛьвовіВиди труб і їх особливості

Перш ніж перейти до тонкощів процесу установки трубопроводу, необхідно розглянути основні види труб і їх особливості. Від їх виду буде залежати складність і якість робіт. Монтаж водопостачання може здійснюватися чотирма основними видами труб:

 • мідними;
 • сталевими;
 • металопластиковими;
 • поліпропіленовими

Монтаж водопроводу у Львові

Монтаж водопроводу у Львові в приватному будинку, причому своїми руками, вимагає дотримання послідовних етапів:

 1. Складання схеми водопроводу.
 2. Вибір матеріалів та деталей.
 3. Демонтаж старого водопроводу.
 4. Монтаж нової системи водопостачання.

1 етап

Перший етап монтажу системи водопостачання — складання схеми, яка дозволить запобігти помилкам в конструкції, розрахувати необхідну кількість матеріалів, а також вартість кінцевої системи. Варто особливо відзначити, що даний етап є практично найважливішим в майбутніх монтажних роботах.

З метою правильного складання схеми, на ній слід відобразити всі сантехнічні прилади, які будуть розташовані в приватному будинку або кімнаті, де будуть розташовуватися меблі. Крім того, така план-схема призначена для підрахунку фінансових можливостей, які дозволять або не дозволять зробити приховану систему водопроводу.

Монтаж водопроводу у Львові від remontuem.lviv.ua

2 етап

На другому етапі монтажних робіт слід визначитися з матеріалами майбутньої системи водопостачання. Можливі варіанти труб були розглянуті раніше.

Система водопостачання — ключова частина будь-якого приватного будинку. Від правильності обраних матеріалів і виконаного монтажу залежить надійність всієї конструкції.

Монтаж водопроводу :: Ціни у ЛьвовіВиходячи з наведених характеристик, переваг і недоліків всіх матеріалів, в приватному будинку монтаж водопроводу своїми руками краще виробляти з металопластикових або поліпропіленових труб. Монтаж водопроводу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

З метою максимальної економії коштів, а також універсальності застосування елементів конструкції, варто зупинити свій вибір на поліпропіленових деталях. Їх низька вартість, універсальність і практичність роблять їх ідеальним варіантом для системи водопостачання.

З метою ж максимальної надійності конструкції і її довговічності, краще вибирати металопластикові деталі. Їх монтаж також займає мінімум часу і сил.

3 етап

Важливий етап — демонтаж старого водопроводу. Для здійснення даного процесу слід перекрити водний стояк, і тільки потім вже приступати до руйнування. Варто підкреслити, що демонтаж потрібно виробляти акуратно, без різких рухів. Це забезпечить збереження необхідних елементів системи.

Монтаж водопроводу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

4 етап

Монтаж водопроводу :: Ціни у ЛьвовіЗаключний, ключовий етап робіт — монтаж водопроводу у Львові. Залежно від обраного матеріалу, буде вже здійснюватися безпосередня прокладання водопроводу в будинку.

 1. У цьому випадку варто враховувати особливості матеріалу, а також ще цілий ряд нюансів: Обов’язково потрібно враховувати розташування труб в штробах. З метою запобігання виникнення конденсату, необхідно ізолювати одну від одної труби з холодною і гарячою водою.
 2. Правильно вибрати діаметр труб. З метою підтримки нормального тиску в водопроводі, слід правильно підібрати діаметр складових частин. Так, для підводок використовуються труби діаметром ½ дюйма, а для магістральних систем — ¾ дюйма.
 3. При розведенні труб необхідно враховувати особливості матеріалу виготовлення. Крім того, тут головне правильно підібрати з’єднувальні деталі.

Провести монтаж системи водопостачання в приватному будинку досить просто. Головне в цьому випадку — вивчити особливості матеріалів і їх сполучних елементів.

Монтаж водопроводу у Львові