Монтаж водяного лічильника :: Ціни у Львові

Монтаж водяного лічильника :: Ціни у ЛьвовіІндивідуальні лічильники води або водоміри стали з’являтися в наших квартирах відносно недавно. Але споживачі відразу оцінили всі вигоди, які дає застосування цього приладу. Раніше розрахунок води проводився по деякому середньому показнику, а при нарахуванні оплати за воду враховувалася кількість всіх людей, прописаних в квартирі. Це призводило до того, що більшість споживачів переплачували за воду, оплачуючи нараховані, але не використані кубометри.

Встановивши водомір, ми отримуємо можливість оплачувати фактично спожиту воду. У новобудовах монтаж водяного лічильника у Львові є обов’язковою умовою для введення житла в експлуатацію. Але в старих будинках радянської будівлі водоміри доводиться встановлювати самостійно. Установка водоміру не тягне за собою істотних грошових вкладень, а всі витрати окупаються вже в перший рік експлуатації приладу.

Монтаж водяного лічильника у Львові

Види водомірів

В даний час на ринку представлено досить велику кількість видів водомірів. Вони розрізняються за принципом дії облікового механізму — механічні, електромагнітні та ультразвукові.

Облік води в механічному побутовому лічильнику відбувається за рахунок обертання спеціального механізму — крильчатки. Швидкість обертання крильчатки залежить від напору води в системі. Лічильний механізм пов’язаний з механічним табло, цифри в віконцях якого змінюються в залежності від швидкості обертання крильчатки. Цей тип водомірів найбільш популярний для установки в житлових квартирах. Він досить надійний в роботі, а ціна приладу відносно невисока.

На відміну від електромагнітних і ультразвукових водомірів, механічний лічильник води не потребує додаткового джерела живлення. Монтаж водяного лічильника у Львові від remontuem.lviv.ua.

Монтаж водяного лічильника :: Ціни у ЛьвовіМеханічні лічильники не можуть забезпечити ідеальну точність вимірювань. Відхилення в вимірах в основному відбуваються в момент пуску і зупинки механізму. Але в масштабах водоспоживання однієї квартири ці відхилення можна вважати незначними.

Ультразвукові та електромагнітні лічильники води відносяться до водовимірювального обладнання високої точності. Дані про витрату води в більшості моделей виводяться на рідкокристалічний дисплей. У багатьох з цих приладів передбачений також облік температури гарячої води, вимірювання тиску води.

Монтаж водяного лічильника у Львові від remontuem.lviv.ua

Дані про витрату води і інших параметрах виводяться на рідкокристалічний дисплей. У пам’яті приладу можна зберігати дані про витрату води за кілька років. Ціна ультразвукових і електронних водомірів трохи вище, ніж у механічних.

Вибір водоміра і вимоги до установки

При виборі лічильника важливо пам’ятати, що для гарячої і холодної води застосовуються різні лічильники. Вони розрізняються між собою матеріалом, з якого виготовлена ​​крильчатка лічильника, підшипники і деякі інші елементи. Відповідно, розрізняється і температурний діапазон експлуатації цих лічильників (ці дані можна прочитати в інструкції до приладу). Для того щоб не переплутати лічильники гарячої та холодної води при установці, більшість виробників маркує ці прилади кольором. Корпус лічильника холодної води забарвлюється в синій, а лічильника гарячої води — в червоний колір. Монтаж водяного лічильника у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

З обережністю потрібно поставитися до водомірів китайського виробництва. З метою здешевлення продукту деякі китайські виробники використовують комплектуючі, виготовлені з пресованого порошкового металу. Купуючи водомір, переконайтеся, що прилад сертифікований і відповідає технічним параметрам наших водорозподільчих систем.

Механічні водоміри досить чутливі до якості води. Механічні частинки (наприклад, шматочки іржі з труб) можуть порушити роботу лічильника. Тому перед лічильником обов’язково встановлюється фільтр механічного очищення.

Монтаж водяного лічильника у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Установка водоміра

Монтаж водяного лічильника :: Ціни у ЛьвовіВодомір встановлюється в розрив водопровідної труби якомога ближче до стояків. Перед водоміром встановлюється фільтр механічного очищення і запірний кран. Запірний кран необхідно встановлювати саме до лічильника. Згідно з нормативними вимогами, раз в кілька років необхідно проводити звірку лічильника. Для цього лічильник демонтують і перевіряють на сертифікованих підприємствах.

З огляду на проблеми з тиском води в наших водопровідних мережах, перед лічильником варто ще встановити стабілізатор тиску води — редуктор. Після установки запірного крана, редуктора і фільтра встановлюється сам лічильник. За лічильником встановлюється зворотний клапан, який запобігає зворотньому ходу лічильника в момент включення води.

Монтаж водяного лічильника у Львові може провести будь-який кваліфікований сантехнік. Але для введення водоміра в експлуатацію необхідно запросити представника експлуатуючої організації (спеціальну службу водоканалу). Представник водоканалу зареєструє і опломбує водомір.

Лічильник води — це необхідний елемент інженерного обладнання квартири. Він дозволить стежити за рівнем споживанням води та допоможе заощадити кошти при оплаті комунальних послуг.

Монтаж водяного лічильника у Львові