Демонтажні роботи в квартирі Львів

Демонтажні роботи в квартирі ЛьвівКапітальний ремонт квартири або послуга її реконструкції передбачає виконання демонтажних робіт різного рівня складності. Основними умовами проведення демонтажу є дотримання правил техніки безпеки і отримання відповідного дозволу (у випадках, передбачених законодавством). Демонтажні роботи Львів.

Складність і обсяг демонтажних робіт залежать від проектних рішень. Демонтаж може бути умовно розділений на наступні види:

  • демонтаж несучих елементів будівельної конструкції;
  • демонтаж вузлів, елементів і комунікацій, від яких не залежить безпека будівлі.

Приклади виконання демонтажних робіт

Демонтаж плитки виконується за допомогою перфоратора з насадкою у вигляді зубила і відбійного молотка. Ці ударні інструменти дозволяють економити час і ефективно очистити поверхню, на якій плитка лежала. Будівельне сміття після демонтажних робіт вивозиться на спеціальні полігони, визначені органами виконавчої влади.

Демонтажні роботи Львів

Стяжка буває композитною і монолітною, вона являє собою застиглу цементно-піщану суміш (з добавками) товщиною 40-50 мм. Порушення технології заливки стяжки приводить до її розтріскування. Заливка нового шару цементної суміші поверх старого не завжди можлива: це збільшує навантаження на плити перекриття і несучі стіни, зменшує висоту стель. Демонтаж старої стяжки виконується ударними методами. У тому випадку, якщо стяжка сильно армована, необхідно використання швонарізчика. Демонтажні роботи Львів від remontuem.lviv.ua.

Сантехкабіни — це цільнолита конструкція для ванної кімнати та туалету. Проект реконструкції квартири часто передбачає об’єднання санвузлів, для чого необхідний демонтаж сантехкабини. Злам перегородок здійснюється за допомогою перфоратора і кувалди. Старі труби зрізають болгаркою. У разі армування перегородок, використовується метод алмазного різання

Демонтажні роботи в квартирі ЛьвівДемонтаж плінтусів і дерев’яних підлогових покриттів виконується за допомогою лапи, сокир, пил, молотків. Разом з декоративними покриттями, дошками і паркетинами прибирають лаги.

Демонтаж інженерних комунікацій виконується після відключення електроенергії, води, газу.

Віконні і дверні блоки розбирають з дотриманням збереження отвору. Акуратно демонтують дверне полотно або віконну раму, потім розкривають укоси, знімають підвіконня і коробки.

Демонтажні роботи Львів від remontuem.lviv.ua

Про ступінь складності виконання робіт

За складністю виконання, демонтаж можна розділити на три категорії.

  1. Демонтаж елементів інтер’єру, не зберігаючи їх.
  2. Повний або частковий демонтаж перегородок з метою об’єднання площ сусідніх приміщень, створення нових проходів, розширення житлової площі за рахунок балконів, коридорів і т.п.
  3. Демонтаж з частковим або повним збереженням елементів інтер’єру.

У першому випадку робота може виконуватися як вручну, так і з застосуванням різних інструментів: пневмомолотків, алмазних штроборізи, ломів, кувалд і ін. При цьому демонтуються: бетонні стяжки, сантехкабина, санфаянс, покриття з керамічної плитки, паркету (і ін. матеріалів) , стіни і перегородки. Робота не вимагає участі кваліфікованих робітників і застосування професійних інструментів. Демонтажні роботи Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com. Середня вартість демонтажних робіт в даному випадку — від 40 до 120грн. за 1м2 без урахування вивозу будівельного сміття (приблизно 450 грн. за 1 т. і сміттєвого контейнера — 1,2 тис. грв. за 8-кубовий).

Для перегородок, які не виконують несучої функції і демонтуються повністю, технологія робіт передбачає дотримання наступних правил:

  1. визначається наявність і розташування електропроводки, інших інженерних комунікацій в квартирі;
  2. електропроводка від’єднується після відключення електроживлення;
  3. розбирати конструкцію починають зверху, діючи обережно, щоб падаючі фрагменти стіни не травмували робітника.

При повному або частковому знесення несучих стін, при влаштуванні нових віконних і дверних прорізів кваліфікація робітників повинна відповідати складності проекту. Помилки можуть призвести до значних і навіть непоправних руйнувань. Технологія робіт передбачає (крім вищевказаних правил) дотримання таких умов.

Демонтажні роботи Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Проектною організацією виконується точний розрахунок навантажень, що надаються перегородками і стінами, що підлягають реконструкції, на сусідні елементи.

Демонтажні роботи в квартирі ЛьвівСпоруджуються тимчасові або постійні підтримуючі конструкції, необхідні для розподілу і зменшення навантаження на сусідні несучі стіни та плити перекриття. Використовуються бетонні перемички, сталеві швелери, труби і куточки: їх кріплять в передбачених розрахунком місцях за допомогою анкерних гвинтів і зварювання. Демонтажні роботи Львів.

Злам ділянок стін виконується обережно, з використанням професійних і напівпрофесійних інструментів (відбійних молотків, болгарок, перфораторів і т.п.), технології алмазного різання. Цегляну кладку розбирають по горизонталі: випиляними блоками або рядами за допомогою пневмовідтбійників і алмазних штроборізів. Газобетонні блоки демонтують із застосуванням кувалд, болгарок з алмазними колами і ломів. Бетонні стіни розбирають за допомогою ударного пневмоінструменту.

Демонтажні роботи Львів