Демонтаж каналізації Львів

Будь який демонтаж каналізації Львів починають з перекриття води в квартирі, виносу меблів і демонтажу всіх сантехнічних пристроїв. Якщо не перекрити воду, то випадково пошкоджена водопровідна труба заллє і вас, і сусідів. Якщо не винести меблі, в них вбереться запах каналізації. Якщо не винести сантехнічні пристрої, одне або декілька з них можуть бути пошкоджені в процесі демонтажу.

Демонтаж каналізації Львів

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації ЛьвівЩоб витягти чавунну трубу, зніміть кріплення до стіни, розгойдайте її в разтрубному кріпленні наступної труби (амплітуда розгойдування 5-10 см) і потягніть. Якщо кріплення не заросло іржею і брудом, труба вийде. Якщо розгойдати трубу не виходить, зігрійте розтрубне з’єднання газовим пальником, потім вставте в неї лом і качайте з його допомогою. Коли і це не допомагає, кілька разів сильно вдарте кувалдою по разтрубних з’єднаннях. У половині випадків це відбиває іржу і бруд, після чого трубу розгойдують і витягають. Якщо і кувалда не допомогла, використовуйте болгарку, плазморіз або зварювальний апарат. Розріжте трубу в 5-10 см від разтрубного з’єднання наступної труби, потім виймайте її. Якщо і це неможливо, беріть більш важку кувалду і розбивайте разтрубні з’єднання. Чавун твердий, але крихкий матеріал, тому після 5-10 сильних ударів труба розколюється на шматки. Демонтаж каналізації Львів від remontuem.lviv.ua.

Працюючи ломом, кувалдою, болгаркою, плазморізом або зварювальним апаратом, намагайтеся не пошкодити стіни і підлогу. Вартість заміни плитки, особливо художньої, виявиться істотно вище оплати професійним демонтажникам.

Демонтаж каналізації Львів від remontuem.lviv.ua

Демонтаж пластикової каналізації

Демонтаж каналізації ЛьвівДемонтаж пластикової каналізації простіше демонтажу чавунної. Труби легкі і не іржавіють. Тому досить сильно потягти трубу в зворотну сторону. Якщо витягнути не виходить, зробіть з мотузки петлю і накиньте на трубу. За допомогою мотузки ви створите набагато більше зусилля і подолаєте опір прилипшого гумового ущільнювача. Якщо не допомогла навіть мотузка, ріжте трубу в 1-3 см від разтрубного з’єднання наступної труби. Незважаючи на те, що труба коротше вихідної, її можна використовувати повторно. Трубу з прилиплим гумовим ущільнювачем можна спробувати відновити. Для цього вставте тонкий ніж (для цієї роботи підходить канцелярський ніж) в разтрубне з’єднання між зовнішньою і внутрішньою трубою і спробуйте прорізати ущільнювач. У половині випадків це виходить. Демонтаж каналізації Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

У скільки обійдуться роботи

Під терміном «демонтаж» мають на увазі наступні роботи: демонтаж (розбирання) каналізаційних труб; вивезення пошкоджених труб на смітник або пункт прийому металобрухту; очищення і промивка непошкоджених труб для подальшого використання; прибирання в приміщенні.

Демонтаж каналізації Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Обговорюючи умови демонтажу, не забудьте обговорити, хто вивозить пошкоджені труби на звалище, хто відмиває і чистить неушкоджені труби, хто прибирає приміщення і хто відповідає за пошкодження кімнати та інші негативні наслідки. Вартість демонтажних робіт, включаючи вивіз сміття та прибирання приміщення, залежить від місця проведення робіт. Демонтаж каналізації Львів.

У великих містах (Київ, Львів і т.д.) вартість робіт помітно вище, ніж в маленьких містах, селах і селищах. Так само вартість робіт залежить від стану та дизайну приміщення. Якщо труби демонтують з кухні або ванни, де стіни вкриті художньою плиткою, вартість робіт виявиться в півтора-два рази вище, ніж в кімнатах з голими бетонними стінами і підлогою. Якщо ви замовляєте демонтаж з мінімальною кількістю пошкоджених труб, це збільшує ціну.

Демонтаж каналізації Львів