Ремонт ванноі кімнати у Львові

Добре зроблена ванна кімната є тим приміщенням, де люди не просто миються, але і відпочивають, з цієї причини симпатичний зовнішній вигляд і комфорт в експлуатації сантехніки мають найбільше значення. Ремонт ванноі кімнати у Львові.

Ремонт ванноі кімнати у Львові

Попередня стадія ремонту ванної

Природно, що кожен індивідуум має власне уявлення про те, яким повинен бути ремонт ванної кімнати. Але будь-які подібні заходи починаються з попереднього етапу, коли демонтується сантехніка і інші предмети. Насамперед видаляються з приміщення ванна, раковина і унітаз.

Ремонт ванноі кімнати у Львові

Ремонт стін у ванній кімнаті

Ванна кімната є тим місцем, яке відрізняється високим рівнем вологості. Поява цвілі — це неприємність, що мучає всіх членів сім’ї. А цвіль, що з’являється на стелі і стінах з обробкою, може загрожувати навіть вашій безпеці.

Тому про всяк випадок варто оглянути вентиляцію і нанести на стіни захисний склад від цвілі. Після того, як стіни будуть оштукатурені, необхідно провести всі ці дії ще раз.

Стіни вирівнюються за допомогою цементної штукатурки або водостійкого гіпсокартону. Одночасно з цим прокладається електропроводка.

Ремонт ванноі кімнати у ЛьвовіНа наступному етапі ми приступаємо до укладання кахельної плитки. Краще зайнятися цим до того, як будуть встановлені раковина і ванна, що дасть можливість виключити виникнення значної частини незручностей при укладальних роботах.

Всі хочуть уникнути непотрібних витрат. Для цього рекомендується накидати план укладання кахельної плитки, обчислити, скільки квадратів знадобиться для цього. Причому необхідно взяти на кілька квадратів більше, щоб вам точно вистачило матеріалу, так як деякі плитки можуть пошкодитися.

Природно, що оптимізований за ціною ремонт ванноі кімнати у Львові не дозволить придбати занадто дорогу кахельну плитку, але краще виділити достатню кількість фінансів на ремонтні роботи, ніж витрачати гроші на заміну неякісного матеріалу.

  • Стіна розмічається за використанням спеціальної рейки
  • Потім стіна рівним шаром покривається клеєм
  • Кахель укладається з кута: вертикально і горизонтально
  • «З’їжджаючий» кахель відразу ж вирівнюється

Ремонт ванноі кімнати у Львові від remontuem.lviv.ua

Через 24 години після закінчення основної роботи приступаємо до замазки швів. Спочатку шви звільняються від клейового складу, після чого, використовуючи підготовлений розчин і шпатель (з гуми), здійснюється їх замазка. Стики між ванною і стіною обробляються з використанням герметика необхідного кольору. Ремонт ванноі кімнати у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Ремонт підлоги у ванній кімнаті

Ремонт ванноі кімнати у ЛьвовіПідлога є одним з найбільш проблемних місць у ванній кімнаті, так як вона виступає в ролі захисної перешкоди від можливого затоплення. Вирівняти підлогу можна за допомогою цементно-піщаної суміші, яка дозволить гарантувати чудову гідроізоляцію. Використовуючи спеціальні водовідштовхувальні суміші для бетону, це питання вирішується без особливих зусиль.

Укладання кахлю на підлогу здійснюється максимально щільним чином, щоб під квадратиками не залишалися порожнечі. Шви замазуються на всю глибину, а колірний тон використовуваної замазки повинен бути ідентичний кольору самої кахельної плитки. При покупці кахлю необхідно дотримуватись деяких правил — важливо, щоб він не ковзав і не був ламким.

Стелю також слід обробляти вологовідштовхувальними матеріалами. Стеля буває декількох видів: підвісною, натяжною, пластиковою. На якому з них зупинити свій вибір? Остаточне рішення буде залежати від уподобань господаря квартира. Але при цьому варто враховувати і практичну сторону питання.

Ремонт ванноі кімнати у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Прикраса стелі у ванній вважається остаточним етапом ремонту. Для обробки поверхні можете скористатися вологостійкою фарбою, наприклад акриловою. Якщо ж ви бажаєте вмонтувати в кімнаті світлодіодні джерела світла, то бажано облицювати стелю за допомогою того ж сайдингу — за ним ви зможете з легкістю приховати всю проводку. Ремонт ванноі кімнати у Львові.

Ще один момент, гідний уваги, це освітлення. Чим більше світла, тим краще, так як в цьому приміщенні займаються своєю зовнішністю, доглядають за своїм тілом.

Для того щоб каналізаційні та водостічні труби не псували загальну картину ванної кімнати, просто сховайте їх у спеціальних коробах, зроблених зі звичайних дощок. До того ж такі дошки можна облицювати за допомогою того ж сайдингу або кахлю.

Якщо ви з усією відповідальністю поставитеся до кожного кроку ремонту, то він принесе вам не тільки бажаний результат, але і масу задоволення.

Ремонт ванноі кімнати у Львові