Демонтаж електрики Львів

Для проведення демонтажу старої електричної проводки квартири, не потрібно ніяких особливих зусиль, але уважність і обережність все одно будуть потрібні. Демонтаж електрики Львів.

Почнемо зі списку необхідного для цієї роботи інструменту. Для цього, в першу чергу, потрібно наступне:

  • прогумовані рукавички;
  • пасатижі;
  • викрутка-індикатор;
  • ізоляційна стрічка;
  • ліхтарик.

Демонтаж електрики Львів

Перш, ніж приступити до роботи, потрібно провести відключення електропостачання квартири. Для цього треба відкрити під’їзний щиток електропостачання і, відключивши в ньому все автомати, від яких заживлена квартира.

Демонтаж електрики ЛьвівБуде не зайвим пояснити, яким чином виконується розключення електрощита. Робиться це так: підвідний кабель йде зі стояка на центральний (головний) автомат. Знаходиться цей кабель завжди зверху, а знизу відходять дроти, що прямують до квартирних груп.

В першу чергу, необхідно виконати відключення головного автомата, знеструмивши тим самим іншу схему. Однак інші, так само, найкраще відключити. Демонтаж електрики Львів від remontuem.lviv.ua.

Перш, ніж проводити відключення проводів, необхідно перевірити на них відсутність напруги за допомогою індикаторної викрутки (фазопокажчика). Якщо фазопокажчик показує відсутність напруги, то можна відключати провід, якщо ж ні, то доведеться шукати помилку.

Демонтаж електрики Львів від remontuem.lviv.ua

З метою забезпечення безпеки робіт, необхідно все перевіряти індикаторною викруткою, не поспішаючи брати дроти руками. Перш, ніж знімати автомати квартирних груп, необхідно ретельно переконатися у відсутності напруги.

У підсумку, в щиті повинен залишитися лише один автомат, до якого підключений кабель: основний. Всі автомати і перемички підлягають видаленню, залишитися повинні тільки дроти, що йдуть всередину квартири. Демонтаж електрики Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Демонтаж електрики ЛьвівЦе стосується тільки фазних проводів, оскільки нульові підключаються безпосередньо на корпус щита. Про всяк випадок, після відключення і видалення, треба виконати перевірку за допомогою фазопокажчика на відсутність напруги на всіх розетках і вимикачах.

Якщо напруги ніде немає, то можна починати демонтаж проводки, почавши його з демонтажу вимикачів, розеток і освітлювальних приладів. Старі дроти можна не видаляти, просто «поховавши» їх в стіні і видаливши непотрібні кінці, що стирчать (або гарненько їх заізолювати).

Демонтаж електрики Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Якщо ж необхідно видаляти стару проводку повністю, то буде потрібно ще один пристрій — прилад виявлення прихованої проводки. З його допомогою можна виявити трасу проходження, після чого шляхом відключення основного живлення, за допомогою штроборізу розкрити трасу і, видаливши стару проводку, прокласти там нову. Демонтаж електрики Львів.

Ось таким чином виконуються роботи з демонтажу старої проводки в квартирі. Головне, що необхідно при цьому пам’ятати — так це необхідність дотримання правил техніки безпеки і обов’язкові ретельність і обережність при проведенні таких робіт.

Демонтаж електрики Львів