Монтаж стабілізатора напруги :: Ціни у Львові

Заміський будинок — практично ідеальне місце для життя. Можливо, саме тому практично всі дачні будинки на літній період стають постійним місцем проживання своїх власників. Однак є маленька проблема — це електрика, яка на деяких ділянках і в деяких дачних кооперативах може дуже сильно «скакати». Монтаж стабілізатора напруги у Львові. Результатом в кращому випадку може стати просто відмова від роботи деяких побутових приладів. У гіршому випадку вони просто згорять, і їх доведеться міняти. У зв’язку з цим необхідна установка стабілізатора напруги, який захистить техніку і збереже її працездатність в будь-яких ситуаціях.

Монтаж стабілізатора напруги у Львові

Монтаж стабілізатора напруги :: Ціни у ЛьвовіВідразу слід зазначити, що монтаж стабілізатора напруги у Львові можуть здійснювати тільки професіонали зі спеціальними допусками. У майстрів нашої компанії   ці допуски є, тому вони мають право братися за цю роботу. А багатий досвід в поєднанні з високою кваліфікацією лягають в основу оперативної і якісної роботи. Для початку розберемося з принципом дії стабілізатора. Як стає зрозуміло з назви, він стабілізує напругу, вирівнюючи її, як у випадках підвищення, так і у випадках зниження. Занурюватись в технічні подробиці вам сенсу немає, а от знати дещо про монтаж буде корисно, щоб не стати жертвою доморощених електриків.

Тонкощі монтажу

Стабілізатор напруги здатний вирівнювати струм, але не завжди, так як це не диво машина, яка може змагатися з законом Ома. Дуже важливу роль відіграє підвідний провід. Іноді брак напруги — це результат неправильного розрахунку перетину підвідного дроту. В такому випадку енергія втрачається на виробленні тепла — дроти просто починають поступово нагріватися при включенні приладів підвищеного енергоспоживання.

Монтаж стабілізатора напруги у Львові від remontuem.lviv.ua

Установка стабілізаторів напруги в цьому випадку буде практично марним. Проблема в тому, що напругу він підвищить лише незначно, а ось нагрів дроту посилиться цілком відчутно, що може стати причиною пожежі. Саме тому цією роботою повинен займатися фахівець, який зможе прорахувати потенційні навантаження і співвіднести їх з пропускною спроможністю підвідного дроту. Іноді установка стабілізатора напруги вимагає і заміни підвідних проводів, тільки так його робота буде ефективною.

Ще один важливий момент — який стабілізатор напруги вибрати і розрахувати, яка електропроводка в дерев’яному будинку для цього підійде! Фахівці допоможуть вам і в цьому, надавши абсолютно безкоштовну консультацію. Монтаж стабілізатора напруги у Львові актуальна не тільки для заміських будинків, але і для квартир. Це зробить стабільною роботу всіх електроприладів і продовжить їх життя.

Монтаж стабілізатора напруги у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж стабілізатора напруги :: Ціни у ЛьвовіТехнічний момент підключення

Що стосується способу підключення стабілізаторів, то він однаковий для всіх однофазних моделей. Фаза пропускається через стабілізатор, а нуль лише підводиться до нього. Дещо інша схема підключення трифазного стабілізатора, які застосовуються на промислових об’єктах, однак принцип схожий. Установка стабілізатора напруги здійснюється на ділянці між лічильником і розподільним щитком. Але не намагайтеся зробити це самостійно, тому що це може привести до серйозних наслідків. Монтаж стабілізатора напруги у Львові.

Сервісне обслуговування

Якщо говорити про невеликі квартирні стабілізатори, то їм сервісне обслуговування не потрібно. А ось монтаж стабілізаторів напруги на великі будинки пов’язаний з необхідністю проведення пусконалагоджувальних робіт і подальшого сервісного та профілактичного обслуговування. Ми готові запропонувати вам, як послуги з установки, так і з обслуговування даних агрегатів за найдоступнішою ціною.

Монтаж стабілізатора напруги у Львові