Ремонт офісу у Львові

Для ведення бізнесу більшість компаній не обходиться без спеціальних офісів, де здійснюються зустрічі з клієнтами, партнерами і проходять інші заходи. Відповідно, стан цього приміщення відображає рівень справ компанії і її серйозність. Ремонт офісу у Львові входить у число перших задач, які варто вирішити керівнику. Якщо ви хочете зробити всі необхідні роботи по переробці або модернізації робочого місця, наша компанія готова запропонувати вам свої професійні послуги.

Ремонт офісу у ЛьвовіОригінальний якісний ремонт офісів у Львові

Зовнішній вигляд офісу часто відображає напрямок діяльності компанії. Але для того щоб включити відповідні елементи в інтер’єр, важливо проявити дизайнерський склад розуму. Хочете, щоб ремонт офісу був виконаний ідеально з вашим задумом – звертайтеся до нас. Ми пропонуємо самі свіжі ідеї щодо оформлення ділового простору. Грамотна консультація фахівця дозволить вам вирішити, який ремонт офісів Львова підійде саме вам.

Ремонт офісу у Львові

Які питання слід вирішити для того, щоб отримати стильне сучасне приміщення:

 • Демонтаж старих конструкцій;
 • Заміна систем електропостачання, прокладення комунікаційних мереж;
 • Чорнові роботи по стяжці підлоги;
 • Переробка систем вентиляції, водопостачання, кондиціонування;
 • Обробка приміщення на ваш вибір.

Ремонт офісу у Львові  – це складна задача, яка повинна бути виконана в більшості випадків в обмежений час. Якщо ви хочете отримати оперативну працю професіоналів, які зроблять все якісно і надійно, звертайтеся в нашу компанію у Львові.

Вартість ремонту офісу. Фактори, поєднання ціни і якості

В залежності від того, який вам потрібно зробити ремонт — косметичний або капітальний – розраховуються і витрати на дане підприємство. Оптимальну вартість ремонту офісу можна прорахувати, виходячи з наступних факторів:

 • Досвід професійної бригади, яка виконує ремонт;
 • Вартість матеріалів для робіт;
 • Термін здачі проекту.

Перш ніж почати ремонт офісу, наші фахівці складають докладний кошторис, в якому прописуються всі деталі й кінцева вартість робіт. Так ви побачите, що наші розцінки значно нижче аналогічних компаній. Ми прагнемо запропонувати клієнтам тільки найкращі умови в процесі співпраці.

Ремонт офісу у Львові від remontuem.lviv.ua

Ремонт офісу у ЛьвовіЦікавить ремонт офісу під ключ або косметичне оновлення дизайну інтер’єру? Ми пропонуємо комплексні ремонтні роботи по оформленню ділового простору у відповідності з рекомендаціями та умовами замовника. Наші фахівці індивідуально вирішують поставлені завдання для кожного клієнта. Крім того, вартість ремонту офісу з нами не стане бити по бюджету навіть невеликої організації. Чітке дотримання заздалегідь обумовлених термінів сприяє зміцненню взаємовідносин з замовниками. Вам не потрібно більше хвилюватися за складання проекту, закупівлю матеріалів та вирішення інших будівельно-ремонтних питань. Все це візьме на себе наша відповідальна компанія.

Ремонт офісів: перелік робіт

Ремонт офісів може включати до декількох десятків видів робіт. І стратегічно правильним буде провести ретельне обстеження офісних приміщень з метою виявлення проблемних моментів. Це дасть компанії, що здійснює ремонт офісів, можливість визначити одразу кілька пріоритетних завдань. Також подібний підхід дозволить керівникові заощадити значні кошти та скоротити час і частоту перебування в офісі будівельників.

Основними ж і найбільш затребуваними роботами з ремонту офісів є:

 • фарбування стін, віконних укосів (з грунтовкою або без);
 • заміна всіх видів підлогового покриття (лінолеум, ламінат, кахель, ковролін та інше);
 • заміна плінтусів;
 • ремонт або заміна дверей і вікон;
 • очищення або фарбування радіаторів, труб центрального опалення;
 • невеликі електромонтажні роботи (без заміни старої проводки);
 • монтаж перегородок з гіпсокартону та інших матеріалів;
 • монтаж/заміна підвісної стелі;
 • ремонт/заміна сантехніки та інші.

Вартість ремонту офісу

Вартість ремонту офісу вказана на нашому сайті. Якщо Ви є главою підприємства або менеджером, якому доручена організація ремонту офісу у Львові, то перед Вами стоїть нелегке завдання. Адже ремонт офісу у Львові вимагає погодити між собою дуже багато компонентів, при цьому над Вами тяжіють терміни і необхідність економії.

Ремонт офісу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Ремонт офісу у ЛьвовіНаша компанія пропонує Вам зробити ремонт офісу у Львові. Маючи великий досвід реконструкції офісів, ми можемо якісно і в строк виконати всі роботи, включаючи:

 • Створення індивідуального дизайну та проектні роботи
 • Ремонтно-оздоблювальні роботи
 • Монтаж металопластикових вікон і дверей
 • Монтаж електрики та заміна сантехніки

Вартість ремонту залежить від виду і кількості проведених робіт. Наприклад, ремонт офісу у Львові відрізняється від проведення ремонту квартир меншою кількістю «мокрих» робіт (штукатурення, шпаклювання, вирівнювання стін). Ці роботи замінюються більш швидкими і економічними гіпсокартонними. Це одна з причин, чому ремонт офісів дешевше ніж ремонт квартир.

Ремонт офісу у м Львів

Ремонт офісів, так само, як і ремонт квартир, умовно ділиться на 3 категорії: косметичний ремонт, капітальний і євроремонт. Ці категорії відрізняються за складністю робіт, їх обсягом, тривалістю, і ціною. Якщо ви вирішили оновити обстановку у вашій організації, або капітально переробити ваш офіс — просто зателефонуйте нам. Наш фахівець приїде до вас протягом дня, складе попередній кошторис і допоможе вибрати оптимальний варіант обробки вашого офісу у Львові.

Ремонт офісу у Львові