Монтаж насоса опалення :: Ціни у Львові

Монтаж насоса опалення :: Ціни у ЛьвовіЦиркуляційний насос в цілому є важливим елементом в системі опалення і ГВП, забезпечуючи рух носія, що циркулює, по замкнутому контуру, а також миттєву подачу гарячої води (рециркуляцію). Монтаж насоса опалення у Львові. За допомогою даного типу насосного обладнання обігрів приміщень відбувається швидко, комфортно і рівномірно, на відміну від системи опалення з природною циркуляцією.

Монтаж насоса опалення у Львові

Особливості застосування циркуляційного насоса для опалення:

  • Зменшення інертності опалювальної системи за рахунок моментального прогріву всієї площі.
  • Відсутність повітряних пробок в разі змонтованих радіаторів з від’ємним ухилом.
  • Рівномірна температура у всіх опалювальних приладах в зв’язку з великою швидкістю циркуляції теплоносія.

Щоб не споживати необгрунтовану кількість електроенергії при роботі насоса, необхідно спочатку грамотно підібрати обладнання. Монтаж насоса опалення у Львові від remontuem.lviv.ua.

Корпус циркуляційного насоса виготовляється з нержавіючого матеріалу або сплаву, такого як алюміній, бронза, чавун, сталь або латунь. Всередині конструкції насоса є керамічний або сталевий ротор з лопатевим колесом-крильчаткою. Обертання ротора забезпечує однофазний або трифазний електромотор. Вода всмоктується через вхідний патрубок, де утворена зона зниженого тиску під час роботи обладнання.

Монтаж насоса опалення у Львові від remontuem.lviv.ua

Для того, щоб грамотно підібрати циркуляційний насос для системи опалення, необхідно порахувати кількість теплової енергії для забезпечення комфортного клімату і значення напору. При розрахунку тепла враховуються погодні умови місцевості, кількість і характеристика вікон, конструкція підлоги і міжповерхових перекриттів, наявність утеплення стін та ін. Фахівцями-теплотехніки обчислюється обсяг води (м3 / год) в трубопроводі, що подає.

Напірні характеристики насоса дорівнюють загальним значенням гідравлічного опору в системі.

Відоме насосне обладнання grundfos надає широкий асортимент циркуляційних насосів з «сухим» і «мокрим» ротором для систем опалення, а також характеризується якістю, енергоефективністю і безперебійністю роботи.

Особливості монтажу

Монтаж насоса опалення у Львові здійснюється шляхом врізки в трубопровід опалення: в зворотний або що подає. Рекомендується монтувати на лінії зворотного типу, де температура теплоносія менша, що запобігає прискореному зношуванню підшипників і інших пластикових деталей. Якщо обігрівається до 200 м2, то різниця температур виходу та повернення трубопроводу в системі опалення буде незначна, тому циркуляційний насос буде працювати ефективно і надійно у будь-якому випадку.

Монтаж насоса опалення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж насоса опалення :: Ціни у ЛьвовіСклад обв’язки насоса циркуляційного типу:

  • 2 запірних крана між насосом;
  • грязевик грубої очистки на подачі; монтаж насоса опалення у Львові;
  • зворотний клапан для закритих систем опалення, де є бак-гідроакумулятор;
  • байпасна лінія з запірним краном паралельно насосу, якщо запроектована робота системи з природною і примусовою циркуляцією.

Монтаж системи опалення разом з циркуляційним насосом, краще довірити фахівцям, які грамотно встановлять обладнання з максимальною енергоефективністю, надійністю і довговічністю.

Монтаж насоса опалення у Львові