Демонтаж плитки Львів

Ремонт є частиною нашого життя, нашого побуту. Речі мають звичай виходити з ладу, тому їх потрібно ремонтувати. Якщо говорити про будинок або квартиру, то ремонт може бути частковим, капітальним, під ключ і т.д.

Ремонт квартири у Львові — справа нелегка, але цілком реальна. Ви можете самі робити ремонт, і щось у вас вийде, але якщо за роботу беруться професіонали, ви економите на часі, нервах, використовуваному матеріалі.

Демонтаж плитки ЛьвівРоботи по ремонту підлоги завжди будуть залежати від того, яке підлогове покриття було до ремонту, яка основа під покриття була використана. Якщо була плитка, тоді її зняття супроводжується певними діями, про які ви повинні знати. Демонтаж плитки Львів — справа нелегка, вона вимагає спеціальних інструментів і терпіння. Без цього не обійтися, і краще робити це професійно, щоб на довгі роки забути про труднощі, пов’язані з ремонтними роботами.

Демонтаж плитки Львів

Природно, що коли ми щось ламаємо, це не порівнюється з будівництвом. Здавалося б, що можна бути більш недбалим. Але якщо ви хочете зробити якісний ремонт, то вивчення деяких нюансів вам допоможе. Особлива обережність потрібна тоді, коли вам потрібно частково замінити плитку, а старий кахель повторно використовувати.

Поетапні дії роботи

  1. Видалення декількох плиток. Найголовнішим вашим завданням є відділення перших кількох плиток. Такий випадок може стати раптовим, наприклад, якщо вийшли з терміну придатності труби. Плитка накладена на гіпсокартон, тому зберегти її неушкодженою навряд чи вдасться. Так як труби не займають всю стіну, замінити вам доведеться всього лише частину. У цьому випадку, доведеться купити іншу плитку. Буде особливо красиво, якщо ви купите плитку з 3d малюнком.
  2. Після того, як ви визначилися з ділянкою, на який хочете замінити плитку, відокремте шви плиток один від одного. Якщо шов м’який, зробити це можна буде ножем, якщо більш твердий, попередньо намочивши. В особливих випадках, коли використовувалася тверда основа, коли шви не відокремити один від одного, скористайтеся болгаркою. Демонтаж плитки Львів частково — кропітка праця, так як ви не повинні зашкодити решту ділянки. Але зробити це реально. Важливо просвердлити в демонтованих ділянках отвори, в які вставляєте зубило, і молоточком красиво відбиваєте плитку маленькими шматочками. Якщо ви попрацюєте акуратно, не доведеться потім демонтувати плитку, яка знаходиться поруч з ділянкою, яку потрібно замінити.
  3. Видалення плиткового клею. Постарайтеся прибрати клей повністю, тому що нові ділянки, на тлі старих, виступатимуть. Очистивши основу повністю, ви зможете укласти новий кахель через будь-який час. Клей вже наноситься тільки на плитку.

Демонтаж плитки Львів від remontuem.lviv.ua

Видалення плитки зі стін

Демонтаж плитки ЛьвівВидалення керамічної плитки з основи ведеться з урахуванням того, потрібна вона вам буде знову чи ні. Якщо під плиткою цементна суміш, тоді варто подумати про те, що краще вам купити нову плитку, тому що цієї ви вже життя не збережете. Це можливо тільки в тих випадках, коли кахель був покладений на спеціальний клей.

Як провести демонтаж плитки Львів? Правильно буде зробити це, починаючи з верхнього ряду. Для зручності використовуйте такі інструменти, як молоток, шпатель. Заведіть шпатель за куточок плитки, зміцніть його, і злегка ударяйте молотком по кахлю. Коли більше половини плитки відійшло, потрібно бути уважним, тому що може відламатися без кута. Очистіть поверхню також від клею, використовуючи молоток, шліфувальний камінь і ін.

Укладання плитки, як і демонтаж, проводиться легше, коли це потрібно зробити повністю, а не частково. В даному випадку ви можете зробити це самостійно, використовуючи всі ті інструменти. Бити треба також обережно, щоб не пошкодити основу, але вже не боячись зламати сусідні фрагменти. Для тих, хто хоче закінчити ремонт швидко, можна скористатися перфоратором. Справа порошна, але швидка.

Демонтаж плитки Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Вартість демонтажу плитки не настільки велика, тому завжди зручніше замовити цю послугу у професіоналів, які працюють швидко, а головне, якісно. Досвідчений майстер знає, як користуватися інструментами, і він принесе їх з собою.

Демонтаж плитки ЛьвівЗняти плитку з підлоги необхідно за тим же принципом. Захопити фрагмент першого ряду плитки шпателем, а потім бити молотком. Робиться це просто, швидко, намагаючись не пошкодити таку важливу основу, як стяжка підлоги.

Отже, ремонт — справа не легка. Частковий ремонт закінчується швидше, а капітальний у всій квартирі візьме чимало часу. Робота з покриттям підлоги займає також багато часу. На демонтаж плитки Львів ціна не висока, і краще звертатися за даною послугою до фахівців. У стислі терміни і з мінімумом зусиль з вашого боку ремонт буде закінчено. А ви зможете насолодитися новою домашньою обстановкою.

Демонтаж плитки Львів