Монтаж ванни :: Ціни у Львові

Для початку потрібно визначити місце розташування ванни. При наявності дизайн проекту, багато в планування ванної кімнати полегшується. Якщо такого немає, необхідно на підготовчому етапі продумати про розміри і розташування ванни, де зручно її розташувати з урахуванням підведення каналізації, як обіграти вільний простір від ванної до стіни і інші моменти. Монтаж ванни у Львові.

При закритті ванни коробом слід враховувати майбутню розкладку плитки. Зазвичай ванна стає центральним елементом інтер’єру і привертає на себе більшу увагу.

Монтаж ванни у Львові

Монтаж ванни :: Ціни у ЛьвовіПеред тим як формувати короб, ванна встановлюється на своє місце. Якщо висота випуску каналізації дозволяє, то ставлять прямо на стяжку, якщо потрібно трохи вище підняти, то роблять невеликий піддон або піднімають її за допомогою блоків. Піднімати ванну високо теж не варто, переступати в неї має бути зручно. Якщо такої можливості немає, піднімають рівень підлоги, що примикає до ванни, або роблять перед ванною сходинку. Монтаж ванни у Львові від remontuem.lviv.ua.

Укладати плитку за ванною якщо вона буде закрита коробом не обов’язково, найбільше, навіщо вам треба буде заглядати всередину короба це перевіряти справність сифона. А щоб і цього уникнути, бажано на санвузол встановити автоматизовану систему від протікання. Всередині короба під ванною встановити датчик системи захисту, який відразу спрацює якщо під ванною з’явиться вода.

Сучасний санвузол без системи від протікання вже немислимий. Блок управління захисту можна розташувати в сан.вузлі поруч з розподільним вузлом, або в слабкострумовому щиті.

Що ще слід врахувати, це ревізійний люк, який краще зробити прихованим під плитку і достатнім за розмірами, щоб зручно було б замінити якщо буде потрібно сифон.

Монтаж ванни у Львові від remontuem.lviv.ua

Місце під ванною, підлогу і стіну, що примикає, необхідно обробити гідроізоляцією. Найбільш розповсюджений варіант — цементний герметик Водостоп, дуже надійна гідроізоляція застосовується в резервуарах для води, басейнах. Наноситься тонким шаром кистю або шпателем (зазвичай 2 — 3 шари перехресним способом). Це надійно захистить стіни і підлогу в разі проникнення води.

Другий етап — це установка самої ванни. Коли ванна встановлюється в прихованому варіанті для більшої нерухомості ванни ніжки вклеіювают розчином, так само можна використовувати блоки під нижню основу ванни. Для акрилових ванн ще додатково зміцнюють сам каркас ванни, це дозволять уникнути мінімального просідання ванни. Монтаж ванни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Короб під ванну можна виготовити або з блоків або каркасом обшитим аквапанеллю або гіпсокартоном. Залишається місце для прихованого люка, тобто майбутньої ревізії.

Далі починається процес укладання плитки. Можна укладку почати цілими від ванни. Можна так само використовувати різання плитки обидва варіанти цілком можуть вписуватися в загальний вигляд.

Монтаж ванни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж ванни :: Ціни у ЛьвовіТакож пропадає проблема, як оберегти щілину між ванною і стіною. Зазвичай таке відбувається коли ванну встановлюють вже на готову плитку, з огляду на її борти, особливо закруглені. утворюється достатню щілину. Щілину намагаються закрити керамічним плінтусом, або силіконом. Такий шов, звичайно, псує загальне враження від установки ванни і прилеглих стін. Коли ж ванну ставлять до стіни без плитки, шов між ванною і стіною буде такий же як всі міжплиточні шви. Борт ванни буде як би потопати в плитці. Монтаж ванни у Львові.

Поступово простір навколо ванни знаходить закінчений вигляд, облицювання плиткою завершує послідовність установки ванни.

Коли враховуються планування і послідовність установки ванни, то в маленьких сан.вузлах невеликі простори в торцях ванни стають поличкою для різних аксесуарів, а великий короб може доповнити ванну якоюсь тумбою і іншими елементами інтер’єру.

Монтаж ванни у Львові