Монтаж розеток і вимикачів :: Ціни у Львові

Монтаж розеток і вимикачів у Львові відноситься до електромонтажних робіт і повинна виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями. Оскільки від правильної установки цих приладів залежить не тільки тривалість їх експлуатації, але і безпека людей.

Розетки встановлюють на відстані не менше 60 см від металевих, струмопровідних предметів розташованих в квартирі. До них відносяться:

  • радіатори і труби центрального опалення,
  • водопровідні труби,
  • металеві мийки,
  • газові плити.

Монтаж розеток і вимикачів у Львові

Монтаж розеток і вимикачів :: Ціни у ЛьвовіДотримання цієї вимоги вкрай важлива. У разі пошкодження ізоляції побутового приладу напруга переходить на корпус. Одномоментний дотик до корпусу приладу і металевого предмета, що знаходиться під напругою (наприклад, металевого радіатора), призведе до поразки людини електричним струмом. Напруга 220В вважається смертельно небезпечною. Монтаж розеток і вимикачів у Львові від remontuem.lviv.ua.

Розетка електрична ніколи не встановлюється у ванній кімнаті. У разі крайньої необхідності підключення розетки в приміщеннях з підвищеною вологістю допускається з використанням понижуючого трансформатора. У цих випадках використовуються спеціальні вологозахисні розетки, оснащені спеціальними пластиковими шторками і гумовими кільцями всередині. До них відносяться розетки Viko. Ціна на них трохи вище, ніж на звичайні кімнатні через більш складнуконструкцію.

Монтаж розеток і вимикачів у Львові від remontuem.lviv.ua

Установка вимикача

Вимоги до установки вимикачів такі ж, як і до установки розеток. Їх встановлюють на стінах. При цьому найменша відстань від вимикача до металевих частин повинно бути не менше 50 см. Висота установки 90-110 см від підлоги. У приміщеннях де знаходяться діти, вимикачі повинні розташовуватися на відстані не менше 1.8 м від рівня підлоги. Монтаж розеток і вимикачів у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

При необхідності встановити вимикач над ліжком, його висота повинна бути на рівні 75см.

Вибір з’єднувальних проводів

Найбільш поширеними є дроти ШВВП і ПВС. Провід ПВС розрахований на робочу напругу до 600 В і напругу до 380В. Може використовуватися при температурах від -40C до + 40С. Має посилену ізоляцію і скручені жили через що ціна на нього вище. Завдяки скрученим жилам цей провід добре гнеться і зручний в монтажі.

Провід ШВВП розрахований на робочу напругу до 400В при напрузі до 380В. Може бути використаний при температурах від -25 С до +40 С. Жили в цьому проводі не скручуються і розташовуються паралельно. Ця особливість повинна враховуватися при монтажі. Оскільки жили в цьому дроті легко обламуються.

Монтаж розеток і вимикачів у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Автоматичні вимикачі

Монтаж розеток і вимикачів :: Ціни у ЛьвовіДля захисту електричної мережі від перенапруг від впливу струмів коротких замикань, використовуються автоматичні вимикачі. Найнадійнішими вважаються вимикачі Hager, обладнані спеціальною дугогасячою камерою. Монтаж розеток і вимикачів у Львові. У разі виникнення перенапруги в мережі автоматичний вимикач, включений в ланцюг послідовно навантаженню, розривають електричний ланцюг, запобігаючи розвитку аварійної ситуації. Вимикачі розраховані на номінальні струми від 10А до 63А, і підбираються залежно від кількості електричних побутових приладів, які можуть бути одночасно включені в мережу.

Монтаж розеток і вимикачів у Львові