Ремонт стін :: Ціни у Львові

Ремонт стін є, мабуть, найбільш відповідальним етапом. Як правило, на стіни найбільше звертають увагу, тому до якості обробки пред’являються високі вимоги. Якщо дрібні недоліки на стелі або підлоговому покритті можна легко приховати, то на стінах це зробити неможливо. Тому, якщо вам належить зробити ремонт стін в квартирі самостійно, необхідно заздалегідь визначитися, яким ви бачите майбутній результат, а також детально вивчити саму технологію.

Ремонт стін у Львові зазвичай ділиться на наступні етапи робіт:

Демонтаж старого покриття

Ремонт стін :: Ціни у ЛьвовіОсобливості таких робіт залежать виключно від типу оздоблювального матеріалу, який був використаний до цього.

Наприклад, сталевим шпателем або спеціальним скребком видаляють старі шпалери, попередньо змочивши їх водою. Також в будівельному магазині кожен може придбати спеціально призначену для цього рідину, яку розприскують поверх шпалер, після чого вони самостійно відходять від стін.

Фарбу складніше видалити. Її зішкрябують ножем або використовують спеціальний будівельний фен, який при нагріванні повністю розм’якшує стару фарбу. Крім того, якщо фарба добре тримається, то її можна і не видаляти.

Декоративну штукатурку, яка дуже популярна сьогодні, на відміну від звичайної штукатурки, яку легко змити водою, можна зішкребти тільки за допомогою будівельного шпателя.

Демонтаж кахельної плитки проводять відбійним молотком або перфоратором.

Ремонт стін у Львові

Підготовчий процес і вирівнювання

Наступний етап ремонту — це їх підготовка і вирівнювання. Даний процес дуже важливий, тому що від якості таких робіт залежить фінальний результат. Тому перше що потрібно зробити це виміряти перепади стін по горизонталі і вертикалі, скориставшись будівельним рівнем і схилом відповідно. Стіни попередньо грунтують. Таким чином, можна зміцнити шари матеріалу, що розшаровується, підвищити вологостійкість, забезпечити рівномірне всмоктування матеріалу, що наноситься, та збільшити якість зчеплення з наступними шарами. Грунтовку наносять пензлем або валиком. Після її висихання приступають безпосередньо до процесу вирівнювання.

При невеликих перепадах (до 15 мм) використовують гіпсову шпаклівку, яку наносять шпателем. Нею закладають щілини, невеликі тріщини або нерівності. Такий спосіб підготовки стіни підійде для тих, хто планує в подальшому фарбування стін, обклеювання їх шпалерами або укладання кахельної плитки.

Ремонт стін :: Ціни у ЛьвовіСтіни, які мають великі перепади, зробити вирівнювання в такий спосіб буде непросто. Краще скористатися гіпсокартоном. Він не вимагає спеціальної підготовки стін, так як гіпсокартонні листи будуть кріпитися на каркас. Спочатку наносять розмітку для установки напрямних профілів, після чого збирають сам каркас. Потім монтують комунікації, які будуть заховані в стіні і тільки потім листи гіпсокартону. Після цього необхідно закрити стики і на завершення ошпаклювати повністю всю поверхню тонким шаром фінішної шпаклівки. На цьому підготовчі роботи вважаються завершеними. Далі приступають до самої обробки стін.

Обробка стін

Ремонт стін у Львові своїми руками багато в чому залежить від того, який вид обробки заздалегідь був обраний. Існує кілька видів обробки стін:

  • фарбування стін;
  • декоративна штукатурка;
  • обклеювання шпалерами;
  • облицювання керамічною плиткою.

Ремонт стін у Львові від remontuem.lviv.ua

Забарвлення

Це хоч і застарілий метод, проте, найпростіший і найдоступніший з усіх. Для стін використовують водоемульсійні, акрилові або дисперсійні фарби, які забезпечують якісне покриття. Змішуючи між собою відразу кілька кольорів, можна отримати практично будь-який відтінок. Фарбують стіни за допомогою валика, рівномірно просуваючись в одному напрямку. Наступний шар наносять тільки після висихання попереднього і обов’язково перпендикулярно йому. Для фарбування також можна застосовувати пульверизатор.

Поклейка шпалер

Ремонт стін :: Ціни у Львові

Вибір шпалер для декору стін — це, мабуть, найпопулярніший зі всіх метод. При чому, ринок пропонує велику різноманітність шпалер. Вони можуть бути паперові, тканинні, вінілові, пробкові, рідкі, що миються, бамбукові, фото-шпалери і інші. Тому кожен має можливість вибрати для себе найбільш відповідний варіант в залежності від дизайну інтер’єру, самого приміщення, температурних, вологісних умов в ньому і т.д. Ремонт стін у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Шпалери клеять на заздалегідь підготовлену поверхню стіни стик в стик. Для початку за допомогою схилу і крейди креслять вертикальну лінію, яка буде служити своєрідним орієнтиром для першого листа. Далі відміряють потрібну довжину, відштовхуючись від висоти стін плюс 5-7 см для запасу. Обклеювання починають від вікна, поступово рухаючись углиб кімнати. В першу чергу, що потрібно зробити це промазати клеєм стіну, а потім і лист шпалер. Після чого їх прикладають до стіни, таким чином, щоб кромка збігалася з накресленою лінією. Далі акуратно розправляють за допомогою валика по всій поверхні стіни так, щоб видалити складки і бульбашки повітря. При наклейці флізелінових шпалер рекомендується промащувати клеєм тільки стіни, а для нанесення рідких шпалер використовують спеціальний обприскувач.

Ремонт стін у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Декоративна штукатурка

Це найскладніший і трудомісткий спосіб обробки стін, який найкраще довірити справжнім професіоналам. Гідність такої обробки — це можливість легко приховати невеликі вади стін, екологічність матеріалу, привабливий зовнішній вигляд за рахунок оригінальної фактури, а також практичність і довговічність. Декоративна штукатурка буває різних видів: венеціанська, мармурова, «під шубу», «короїд» і т.д. Вона продається в відрах і її вартість варіюється в різних межах. Штукатурку наносять на заздалегідь прогрунтувану поверхню за допомогою кельми або шпателя. Для отримання незвичайного рельєфного малюнка можна скористатися спеціальним валиком, штампом, гребінкою і іншими інструментами. При бажанні штукатурку зверху покривають фарбою.

Облицювання плиткою і натуральним каменем

Ремонт стін :: Ціни у ЛьвовіТакий спосіб обробки стін має масу переваг. В першу чергу, це практичність, довговічність, вологостійкість, гігієнічність і інші. Тому керамічна плитка ідеально підходить для кухні, ванної кімнати, санвузла тощо. Сам процес укладання не так складний, як може багатьом видатися на перший погляд. Для монтажу використовують спеціальні склади, що клеять або цементний розчин, який наносять зубчастою кельмою на заздалегідь очищену від пилу і жирних плям стіну. Ремонт стін у Львові. Монтаж плитки починають від низу до верху ряд за рядом, акуратно постукуючи по кожній плитці гумовим молотком або дерев’яним брусочком, ніби осаджуючи її. Перший ряд вирівнюють будівельним рівнем. Ширину швів між кожною плиткою контролюють за допомогою хрестиків. Після завершення укладання і повного застигання клейового складу краще зробити затірку швів спеціальним складом.

Крім класичної технології монтажу керамічної плитки прямим рядом, існує більш складні і оригінальні — у розбіг або діагональ.

Ремонт стін у Львові