Укладка лінолеуму Львів

У лінолеуму є безліч переваг, серед яких невисока вартість матеріалу, великий термін експлуатації (як мінімум 15-20 років), простота в догляді, легкість в монтажі і деякі інші. Щоб забезпечити довговічність покриття з нього, необхідно дотримуватися технологію його укладання.

Укладка лінолеуму  Львів на старе покриття

Якщо в приміщенні вже є лінолеум або інше підлогове покриття, і його немає бажання прибирати, тоді просто новий матеріал укладається поверх старого. Як результат, підлога стане набагато тепліше, комфортніше і м’якше. Досягається такий ефект тільки при наявності рівної поверхні як старого матеріалу, так і основи підлоги. В іншому випадку старе покриття доведеться зняти і все ретельно вирівняти. Дивіться, як просто зробити розчин для нової стяжки підлоги.

Укладка лінолеуму Львів

Підготовка до монтажу лінолеуму

Укладка лінолеуму ЛьвівЩо потрібно зробити перед початком укладання лінолеуму? Насамперед вимірюється загальна площа кімнати, після чого в магазині вибирається матеріал необхідного розміру і колірного відтінку. Існують магазини, які здійснюють розкрій лінолеуму за необхідними розмірами. Матеріал бажано вибирати так, щоб він цілком помістився в кімнаті без будь-яких шматків.

Перед укладанням лінолеуму приміщення повністю звільняється від меблів і всіх інших предметів, видаляється старе покриття, демонтуються плінтуса. Матеріал розгортається на всю поверхню кімнати, всі зайві частини відрізаються. Якщо лінолеум необхідно укладати шматками, тоді їх розкладають по всій площі приміщення так, як вони повинні бути після завершення роботи. Щоб матеріал лягав рівно і без будь-яких хвиль, його перед монтажем в розкладеному стані залишають у відремонтованому приміщенні на кілька діб. Укладка лінолеуму Львів від remontuem.lviv.ua.

Підкладка під лінолеум

Якщо в полотні лінолеуму немає утеплювача, тоді рекомендується облаштовувати підкладку. Її основними функціями є тепло- і звукоізоляція основи підлоги. Тут кілька варіантів утеплення підлоги під лінолеум.

Укладка лінолеуму Львів від remontuem.lviv.ua

В даний час існує дві основні технології укладання цього підлогового покриття.

Укладання лінолеуму сухим методом

Цей метод укладання лінолеуму широко застосовується в приміщеннях, площа яких не перевищує 20 квадратних метрів. Старе покриття при цьому повністю знімається. Поверхня підлоги ретельно вирівнюється, закладаються всі тріщини і порожнечі, після чого вона грунтується. Лінолеум розвертається на поверхні підлоги і прикріплюється до нього вздовж стін за допомогою плінтусів. Не обов’язково вирівнювання підлоги повинно бути трудомістким. Цілком можна вдатися до сухої стяжки підлоги.

Укладка лінолеуму Львів методом приклеювання

Укладка лінолеуму ЛьвівТакий спосіб укладання використовується в великих приміщеннях, а також тих, де потрібно застосувати кілька відрізків матеріалу. Спершу ретельно зачищається поверхня підлоги, після чого закладаються всі наявні тріщини разом з порожнечами. Очищена основа покривається шаром грунтовки. Мастикою змащується поверхня лінолеуму, а підлога в свою чергу клеєм. Матеріал з великим зусиллям притискається до основи підлоги.

Укладка лінолеуму Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Якщо з’явився якийсь повітряний міхур, то його слід придавити вантажем, поставленим на дошки. Якщо це не допомогло, тоді лінолеум в цьому місці прорізається, випускається назовні все повітря, все назад приклеюється до підлоги і знову на дошки ставиться вантаж. Укладка лінолеуму Львів.

Отримані шви між частинами матеріалу прибираються із застосуванням холодного зварювання. В принципі, зварюванням це можна назвати умовно: матеріал склеюється спецклеєм, який розплавляє краї полотен. Клей так і називається — холодне зварювання, і служить для міцного з’єднання ПВХ матеріалів.

Укладка лінолеуму Львів