Монтаж рушникосушки :: Ціни у Львові

Монтаж рушникосушки :: Ціни у ЛьвовіЗараз стає дуже популярним монтаж рушникосушки у Львові у ванній кімнаті. Дійсно, адже установка рушникосушки значно допомагає в господарстві. Перш за все, це дуже приємно, коли рушники у ванній завжди сухі і теплі, а ще рушникосушка значно краще обігріває приміщення, ніж звичайна труба в формі змійки. Як і завжди, для установки рушникосушки ми радимо вам запросити професіоналів, так як процес монтажу рушникосушки досить складний і вимагає певних знань і навичок. Але якщо ви з якихось причин вирішили виконати установку рушникосушки своїми руками. то ось вам кілька порад з її встановлення.

Монтаж рушникосушки у Львові

По-перше, для установки рушникосушки необхідно буде відключити стояк. Робиться це просто,  потрібно буде домовитися з управдомом або іншою господарюючою організацією і вони на якийсь час відключать загальний стояк, залишивши тим самим, ваших сусідів без гарячої води, так що ви розумієте що до установки рушникосушки варто підійти вкрай серйозно і підготовлено , так як навіть в часі ви будете обмежені.

По-друге, для установки рушникосушки вам знадобиться інструмент. Залежно від того як ви плануєте встановлювати рушникосушку, чи підходить вона на штатні місця і вам просто потрібно буде відкрутить один шматок труби і на його місце встановити рушникосушку, що буває вкрай рідко, але тим не менш спробуйте при виборі рушникосушки підгадати з розміром. Якщо ні, то вам доведеться зрізати або нарощувати якісь частини труби знизу або зверху спробуйте не ускладнювати завдання, щоб не довелося ще й різьблення нове нарізати це зайвий інструмент і час.

У цьому й полягає вся складність установки рушникосушки. Сам монтаж рушникосушки у Львові не представляє нічого складного, просто закрутити з одного і з іншого боку, фітинги гайки і все. Вся  складність в підводці труб. Кілька порад по підводці труб. Якщо все-таки доведеться різати або нарощувати труби, використовуйте металопластикові труби, а якщо є паяльник ще краще і дешевше використовувати поліпропіленові.

Монтаж рушникосушки у Львові від remontuem.lviv.ua

До речі, якісь відрізки роботи можна замовити місцевому сантехніку, у нього і інструмент є, наприклад, нарізати різьблення. Інструмент, який може знадобитися для монтажу по мінімуму — болгарка, газовий ключ номер 2 або 3, ганчірки, перфоратор з буром, так як рушникосушка ще кріпитися до стіни на спеціальну ніжку, ось, загалом-то і все. Бажаємо успіху.

Рушникосушка призначена не тільки для сушіння білизни, але також і для того, щоб підтримувати мікроклімат кімнати. Рушникосушка перешкоджає появі вогкості, грибка і шкідливих бактерій. Але для кращого ефекту рекомендується встановлювати також і вентиляцію.

Монтаж рушникосушки :: Ціни у ЛьвовіІснує два види рушникосушки: електрична і водяна. Монтаж рушникосушки у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Розглянемо особливості водяної рушникосушки. Їх виготовляють з нержавіючої сталі або латуні.

Латунна рушникосушка в основному розрахована на автономне опалення, так як високий тиск або його різкі перепади, які так часто зустрічаються в центральному опаленні, негативно впливають на прилад і призводять до швидкої поломки. Сушки для рушників з латуні ідеально підходять для котеджів, так як серед розмаїття форм і забарвлень завжди можна вибрати те, що підійде до інтер’єру вашої ванної кімнати.

Монтаж рушникосушки у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Рушникосушка з нержавіючої сталі витримує набагато більший тиск, ніж латунна. Тому для квартири в багатоповерховому будинку установка рушникосушки з цього матеріалу є більш практичною. Слід звертати увагу на товщину стінки труби: вона повинна бути не менше 3 мм.

Поговоримо про електричні рушникосушки. Монтаж рушникосушки у Львові такого типу дозволяє не вторгатися в систему водопостачання. До її переваг відносяться: низьке споживання  електроенергії; можливість регулювати час роботи рушникосушки, вмикати та вимикати її на власний розсуд. Деякі люди бояться, що установка рушникосушки з електроживленням може бути небезпечною, але це тільки ті люди, які не читають сонник. Однак це не зовсім обгрунтовано: правильний монтаж рушникосушки робить цей прилад повністю безпечним.

Монтаж рушникосушки у Львові