Монтаж металопластикових труб :: Ціни у Львові

Монтаж водопостачання в квартирі проводитимемо металопластиковими трубами. Мета даної статті навчити Вас проводити монтаж металопластикових труб у Львові своїми руками. Отримати навички і дізнатися так би мовити ази.

Проводка буває прихована і відкрита. При здійсненні прихованої розводки, при якій труби замуровуються в стіни, використовують пресові фітинги. При відкритій розводці можна використовувати з’єднувальні (компресійні) фітинги. Пресові фітинги можна використовувати і при прихованій і при відкритій розводці. Отже, розглянемо детальніше:

Монтаж металопластикових труб у Львові

З’єднувальні (компресійні) фітинги

Монтаж металопластикових труб :: Ціни у ЛьвовіНеобхідно мати — ріжкові ключі, труборіз, калібратор-фаскознімач. Послідовність монтажу: трубу відміряли, відрізали, відкалібрували, одягли на трубу гайку, потім кільце, вставили фітінг, обтягнули двома ріжковими ключами. Монтаж металопластикових труб у Львові від remontuem.lviv.ua.

Недоліки. З’єднання різьбове, згодом може розслабитися і потекти. Вимагає підтяжки раз на рік або раз на два роки. Не можна ховати, замуровувати в стіну.

Переваги. Не потрібен спеціальний інструмент, конструкція виходить розбірною, все легко і просто.

Пресовий фітінг

Необхідно мати — труборіз, калібратор-фаскознімач, прес. Послідовність монтажу: трубу відміряли, відрізали, відкалібровували, вставили трубу в фітінг і обпресувати.

Монтаж металопластикових труб у Львові від remontuem.lviv.ua

Недоліки. Вимагає наявність преса, обпресовувати (з’єднувати трубу з фитингом і обжимати пресом) можна тільки один раз, конструкція виходить нерозбірною.

Переваги. З’єднання виходить дуже надійне і витримує перепади тиску, не вимагає підтяжки і можна ховати, замуровувати в стіни. Монтаж металопластикових труб у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Секрети монтажу металопластикових труб своїми руками

  • Монтаж металопластикових труб :: Ціни у Львовірізати трубу треба рівно і під 90 градусів
  • правильно і до кінця вставити в фітінг трубу (краще попередньо змочити або змастити милом)
  • не перетягувати гайку (що обтискає трубу), може призвести до псування труби
  • ділянку труби, яка вставляється в фітінг, повинна бути прямою не менше 5-7 см, якщо труба нерівна то гайка буде з великими труднощами (з перекосом) закручуватися і може зірватися різьба
  • допустимий радіус вигину становить 3-5 діаметрів труби, для вигину меншого радіуса треба використовувати зовнішні або внутрішні пружини
  • перед монтажем оглядати фітінг на комплектність гумових кілець ущільнювачів (2 штуки чорних обідків зазвичай)

Монтаж металопластикових труб у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

  • при опресовці або обтискуванні трубу тримати рівно, не завалювати, не згинати (а прес тримати 90 градусів щодо фітингу з трубою)
  • щоб уникнути запотівання труб або для їх утеплення, на труби надягати спеціальні гофровані шланги, також закладати труби в бетон або гіпсову штукатурку краще в них

Монтаж металопластикових труб  у Львові своїми руками зачаровує своєю простотою, збирається все просто як конструктор. Головне дотримуватися технології. Але, знову ж таки якщо є досвід і відповідні навички. Ну і інструменти відповідні.

Монтаж металопластикових труб у Львові