Монтаж електричних точок :: Ціни у Львові

У процесі складання схеми розташування електроточок беруться до уваги не тільки вимоги нормативної документації, а й зручність подальшої експлуатації. Монтаж електричних точок у Львові.

У зв’язку з цим роботи з підготовки проекту, а також безпосередньо монтажу електроточок варто не намагатися виконувати самостійно, а довірити справжнім професіоналам.

Монтаж електричних точок у Львові

Монтаж електричних точок :: Ціни у ЛьвовіПоняття «електроточки» включає в себе вимикачі, розетки, виводи проводів до освітлювальних приладів і інші об’єкти, що здійснюють подачу електричного струму. Кількість таких точок має відповідати кількості місць для установки, тобто для двох розеток виконується дві електроточки, а для однієї подвійної розетки або двоклавішного вимикача — одна. Монтаж електричних точок у Львові від remontuem.lviv.ua.

Розташування і кількість електроточок закладається в типовому або індивідуальному проекті конкретного приміщення. Кожне з приміщень, таких як спальня, кухня, офіс і т.д., передбачає стандартний комплект приладів, що споживають електроенергію. До таких споживачів відносяться газова з електророзпалом або електрична плита, посудомийна і пральна машини, телевізор, різні освітлювальні прилади, водонагрівач, система теплої підлоги, витяжка, кондиціонер, ванна з джакузі, телефон і багато інших видів пристроїв, які потребують покриття електроточки.

Монтаж електричних точок у Львові від remontuem.lviv.ua

Монтаж електричних точок у Львові  може виконуватися двома способами:

  • Внутрішня установка, при якій всередині стіни вирізається поглиблення, в якому кріпиться спеціальна чашка — монтажна коробка, параметри якої визначають розміри вирізуваного отвору. Перед монтажем коробки з поглиблення слід ретельно видалити пил і будівельне сміття. Вставивши монтажну коробку, її ретельно вирівнюють і фіксують за допомогою гіпсу так, щоб краї чашки трохи утоплювалися в стіну. Для підключення проводів використовують клеми. Зовнішня панель вимикача або розетки зазвичай просто замикається зверху.
  • Зовнішній спосіб монтажу призначений для установки накладних вимикачів і розеток, корпус яких виходить за межі поверхні стіни. При цьому розетка або вимикач передбачає декоративний короб, що монтується у відповідній точці стіни. Накладні телефонні розетки часто встановлюються на поверхні плінтуса. Варто відзначити, що певні типи стін, такі як дерев’яні, допускають монтаж електроточок тільки зовнішнім способом.

Монтаж електричних точок у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж електричних точок :: Ціни у Львові

У разі виконання заміни, тобто установки нової електроточки замість старої, необхідно демонтувати старі настановні елементи, ретельно зачистити ділянку монтажу і встановити новий вимикач або розетку. Монтаж електричних точок у Львові.

Крім того, перед установкою нової електроточки слід підвести до неї живлячи дроти.

Монтаж електричних точок у Львові