Монтаж унітазу :: Ціни у Львові

Установка може проводитися на шурупи, цемент або епоксидну смолу. Установка на шурупи і болти — найпоширеніший і зручний спосіб. Для цього підставте унітаз до місця установки і рівномірно закрутіть шурупи. Якщо утворюється перекіс, сантехнічний виріб може тріснути. Під головки шурупів обов’язково помістіть гумові прокладки. Монтаж унітазу у Львові. Установка на епоксидну смолу можлива, якщо підлога досить рівна. Очистіть поверхню від сміття. За допомогою зубила проставте насічки, знежирте поверхню унітазу, що приклеюємо. За допомогою корундового каменю створіть шорстку поверхню і знову знежирте.

Монтаж унітазу у Львові

Монтаж унітазу :: Ціни у ЛьвовіВідповідно до інструкції, приготуйте клейову суміш і нанесіть її на підлогу шаром в 4-5 мм. Щільно притисніть унітаз до поверхні на термін не менше 12 годин. Установка на тафту. Використовуйте деревину твердих порід. Встановіть тафту строго горизонтально і прикріпіть її до підлоги за допомогою дюбелів. За допомогою змазаних шурупів прикріпіть унітаз до тафти. Монтаж унітазу у Львові від remontuem.lviv.ua.

Покрокова інструкція по установці унітазу своїми руками

Подальші дії однакові для всіх видів установки.

Крок 1. Підключіть гофру відповідного розміру. Змастіть герметиком розтруб. Якщо розтруб горизонтальний, вставте його в злив і прикріпіть до підлоги. Якщо розтруб на 45 або 90 градусів, вставте відповідний сантехнічний куточок в каналізаційну трубу і підключіть гофру до унітазу. При наявності зміщення щодо каналізаційного отвору використовується гофру з ексцентриком. Якщо у вас встановлений чавунний розтруб, замажте зазор між гофрой і розтрубом з допомогою цементного розчину з додаванням рідкого скла.

Монтаж унітазу у Львові від remontuem.lviv.ua

Крок 2. Зіставте кріпильні отвори з дюбелями, вставленими в підлогу. Прикрутіть унітаз за допомогою шурупів, якщо обраний цей метод установки.

Крок 3. Заповніть стик між ніжкою унітазу і підлогою силіконом, щоб вода не потрапляла під основу унітазу. Надлишок герметика видаліть пластиковою пластиною або шпателем.

Крок 4. Встановіть зливний бачок. Затягуйте кріплення рівномірно, переконайтеся в тому, що всі гумові прокладки вирівняні. Інакше можливе утворення відколів і тріщин на бачку. Після установки переконайтеся в тому, що бачок герметичний — налийте в нього воду. Монтаж унітазу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Крок 5. Встановіть механізми змиву і наповнення відповідно до інструкції.

Крок 6. Підключіть до водопроводу гнучку підводку. Краще використовувати армований шланг з накидними гайками. Не затягуйте шланг надто туго — залиште невеликий запас. Використовуйте ФУМ-стрічку, щоб загерметизувати з’єднання.

Монтаж унітазу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж унітазу :: Ціни у ЛьвовіКрок 7. Перевірте, щоб не було течі. Злегка відкрийте кран і злийте трохи води. Через трубу повинно злитися сміття. Далі закрийте кран, підключіть до бачка другий кінець підводки і перевірте цілісність прокладок під гайками підведення. Запустіть воду і переконайтеся в тому, що ні в яких з’єднаннях бачка з підведенням немає течі. Зачекайте, поки бачок наповниться і перестане набирати воду. Через хвилину знову перевірте, чи немає течі. Кілька разів злийте воду з бачка і переконайтеся в тому, що каналізаційні з’єднання не дають текти. Проведіть повторну перевірку через годину. Монтаж унітазу у Львові.

Крок 8. Переконайтеся в правильній роботі всієї системи. Бачок не повинен переповнюватися водою, слив повинен відбуватися нормально.

Монтаж унітазу у Львові