Монтаж гігієнічного душу :: Ціни у Львові

Монтаж гігієнічного душу :: Ціни у ЛьвовіГігієнічний душ в туалеті — це пристрій, яким сьогодні вже мало кого можна здивувати. Якщо ще років десять тому наявність такого пристосування розглядалося як своєрідна екзотика, то тепер воно поступово стає «ознакою хорошого тону». Монтаж гігієнічного душу у Львові. І дійсно, проводити санітарну обробку інтимних місць з використанням душової насадки куди зручніше, ніж навіть за допомогою більш звичного біде.

Для початку визначимося, чи потрібен нам гігієнічний душ як такий. Як випливає з назви, призначений цей пристрій для гігієнічної обробки після відвідування туалету. В санвузлах наших будинків і квартир таке пристосування можна знайти нечасто — зазвичай ми обходимося біде, невеликою раковиною, а то і просто кошиком для використаного туалетного паперу (це якщо площа приміщення зовсім мізерна).

Монтаж гігієнічного душу у Львові

Якщо ви розібралися, для чого потрібен гігієнічний душ, і вирішили, що такий пристрій непогано було б встановити — перейдемо до розбору частковостей. Монтаж гігієнічного душу у Львові від remontuem.lviv.ua. Звичайно, вибирати модель ми будемо в першу чергу з фінансових міркувань, але все ж є моменти, на які ми б радили звернути найпильнішу увагу.

 1. Лійка — напевно, один з найважливіших елементів всієї конструкції. Форма і розмір її не так важливі, тим більше що у більшості виробників вони більш-менш однакові, і різниця полягає в основному в дизайні. Куди більш істотною є можливість регулювання потоку води (від щільного струменя до дощування, як у звичайного душа), а також наявність кнопки включення / вимикання прямо на рукоятці. Без цього елемента купувати пристрій точно не варто — дуже незручно користуватися!
 2. Шланг — довжиною до двох метрів ( дійсно не можна уявити ситуацію, коли може знадобитися більше). Найкращий варіант — полімерний або гумовий шланг в захисній оплітці з металізованого пластика або силуміну. Дешевші моделі поставляються просто з пластиковими шлангами, але у них ризик пошкодження буде істотно вище.
 3. Змішувач — або термостат, що забезпечує підтримку постійної температури, або важільна модель з внутрішнім картриджем або кульовим клапаном. Двохвентильними змішувачами комплектуються пристрої з економ-сегменту, і це цілком зрозуміло: налаштовувати з їх допомогою температуру води однією рукою не дуже зручно.
 4. Фурнітура для кріплення і підключення: настінний фіксатор для лійки, патрубки, перехідники тощо У найбільш якісних моделей ці деталі робляться з бронзи або латуні, у пристосувань із середньої цінової категорії — з нержавіючої сталі. Дешевий силумін ми б категорично не рекомендували купувати: дуже швидко виходить з ладу при найменших навантаженнях, тому заощадити не вийде.

Монтаж гігієнічного душу у Львові від remontuem.lviv.ua

Монтаж гігієнічного душу :: Ціни у ЛьвовіКоли модель обрана і куплена, потрібно розібратися, як правильно встановити її в ваш санвузол. В принципі, це завдання не складніше монтажу будь-якого сантехнічного приладу, але все ж нюанси тут є.

 1. Для початку вибираємо точку, в якій на стіні буде закріплюватися змішувач або термостат з кріпленням для лійки. Стандартна висота установки — 600-800 мм від підлоги — вибирається з таким розрахунком, щоб півтораметровий шланг повністю висів у повітрі.
 2. Далі інструкція передбачає підведення труб з холодною і гарячою водою. Якщо пристрій встановлюється до ремонту то їх краще всього зробити прихованими: прокладаємо по стіні трасу з мінімальною кількістю поворотів, проробляємо штроби за допомогою перфоратора або алмазного диска і закріплюємо труби. Монтаж гігієнічного душу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com. Підключення до водоносних контурів оформляємо з використанням трійників (попередньо, природно, відключивши воду).
 3. На стіну навпроти зробленої відмітки встановлюємо кутові патрубки, до яких буде кріпитися змішувач. Відстань між їх осями повинна точно відповідати відстані між осями отворів змішувача або термостата.
 4. Штроби закладаємо розчином, після чого виконуємо оздоблювальні роботи: фарбуємо стіни або облицьовувати їх кахельною плиткою.

Монтаж гігієнічного душу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтажні роботи

Коли труби будуть прокладені, а всі оздоблювальні роботи завершені, монтаж гігієнічного душу у Львові своїми руками не займе багато часу. Виконується вона так:

 1. Спочатку до виводів холодної і гарячої води (або до спільного виводу вбудованого пристрою) підключаємо змішувач або термостат. Щоб уникнути протікання, ретельно затягуємо гайки, але при цьому намагаємося не докладати зайвих зусиль, щоб не зірвати різьбу.
 2. До виводу змішувача / термостата за допомогою накидної гайки прикручуємо шланг з лійкою.
 3. Беремо свердло по кахлю і акуратно проробляємо гніздо глибиною близько 60 мм і діаметром 6-8 мм.
 4. Забиваємо в гніздо дюбель і за допомогою анкера фіксуємо утримувач для лійки (якщо він усалюється окремо, а не є частиною змішувача).
 5. Включаємо подачу води і перевіряємо герметичність всіх з’єднань. Налаштовуємо оптимальну температуру води і перекриваємо змішувач. Коли душ не використовується, змішувач краще тримати перекритим, оскільки під постійним натиском запірний клапан на рукоятці лійки зношується значно швидше.

Тепер нам досить злити воду для промивання всіх шлангів і труб — і нашим пристосуванням для забезпечення чистоти можна користуватися!

Монтаж гігієнічного душу у Львові