Монтаж чавунної ванни :: Ціни у Львові

Установка чавунної ванни в квартирі може викликати певного роду труднощі. В першу чергу це пов’язано з її габаритами, вагою і складністю установки на платформу.

Для того, щоб виконати таку роботу швидко і якісно, ​​варто скористатися послугою, яку надає наша компанія. Ми повністю гарантуємо якість виконуваної роботи, що підтверджується гарантійними талонами.

Монтаж чавунної ванни може мати свої особливості, з огляду на її розміри і матеріал, з якого вона виготовлена. У даній статті ми постараємося максимально детально описати, як встановлюється чавунна ванна.

Монтаж чавунної ванни у Львові

Як встановити чавунну ванну

Монтаж чавунної ванни :: Ціни у ЛьвовіСтандартна чавунна ванна часто встановлюється на чотири ніжки, які жорстко закріплюються на її корпусі. Ніжки можуть бути як з регульованою висотою, так і без неї.

Регульовані опори часто мають спеціальне кріплення — стяжні болти. Для того, щоб ванна встановилася максимально надійно і міцно, необхідно якомога щільніше встановити поверхні опори і ванни. Це дуже важливий елемент, від якого залежить комфортність подальшого використання ванни. Монтаж чавунної ванни у Львові від remontuem.lviv.ua.

Якщо ванна встановлюється на тверду поверхню, а ніжки ванни не регулюються, то їх підганяють способом підрізання і шліфування. Завдяки цьому ванна встановлюється максимально рівно.

Якщо ванна встановлюється на м’яку поверхню або на поверхню з середньої м’якістю, то під кожну ніжку підкладаються сталеві пластини, товщина яких не менше 0.5 см. Дуже важливо використовувати саме пластини зі сталі, а не з алюмінію, так як щільність останнього не витримає навантаження ванни з водою.

Установка і регулювання ванни щодо зливу

Купуючи нову ванну (чавунну, акрилову, металеву) дуже часто доводиться стикатися з тим, що при установці рівні зливу ванни і зливної труби від стояка не збігаються, у ванни часто рівень зливу нижче. Це пов’язано з тим, що при установці ванни і монтажу її «обв’язки», регулюється її рівень за рахунок регульованих ніжок (шляхом викручування болтів).

Монтаж чавунної ванни у Львові від remontuem.lviv.ua

У підсумку, після виставленого рівня і правильного зливу, зливні отвори не збігаються. Як вирішити таку проблему?

Можна піти двома шляхами:

1)Підкласти під ніжки (перед регулюванням) металеві квадратні пластини 15-20 мм, але не у всіх є можливість їх виготовити, а на будівельних ринках таких не знайти. Чому саме металеві?

Монтаж чавунної ванни :: Ціни у ЛьвовіСправа в тому, що ванна, як правило, має немалу вагу, а діаметр регульованого болта малий і якщо підкладка буде мати меншу жорсткість, то при регулюванні рівня, головка болта просто продавить інший, менш жорсткий матеріал. Монтаж чавунної ванни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

2)Якщо не маємо можливості встановити на металеві квадрати, то скористаємося пеноблоком (5 см завтовшки). Вирізаємо квадрати 12-15 см, чотири штуки, а також квадрати підлогової керамічної плитки таких же розмірів і садимо керамічну плитку на піноблок. Через 3-4 години плитка схопитися і можна класти під ніжки.

У підсумку, ми отримуємо потрібний рівень ванни щодо зливу і жорсткість ніжок за рахунок меншого викручування при регулюванні.

Монтаж чавунної ванни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж чавунної ванни у Львові займає не так мало часу, так як цей процес ускладнюється великою вагою і габаритами. Для того, щоб заощадити масу часу і нервів, варто довірити цю справу професіоналам. Установка ванни вимагає від виконавця уважності, терпіння і досвіду. Варто врахувати також те, що до установки ванни необхідно спочатку вивести всі труби та інші комунікації.

На сьогоднішній день на ринку представлена ​​величезна кількість моделей сучасних чавунних ванн. Вони мають спеціальний, оригінальний дизайн, прикрашені кованими візерунками і окантовками. Це вже не ті, старі ванни, які стояли ще в квартирах наших батьків. Вартість таких ванн досить висока, тому їх установкою особисто займатися вкрай не рекомендується. Особливість таких ванн полягає в тому, що при ударі вона може дуже сильно пошкодитися.

Монтаж чавунної ванни у Львові