Декоративна штукатурка :: Ціни на монтаж у Львові

Монтаж декоративної штукатурки Львів. Що це таке? — Це унікальний, найдавніший, спосіб обробки стін, — має три параметри: ширину, довжину, глибину, — використовуються найрізноманітніші компоненти: пісок, гіпс, слюда, сланець, натуральна крихта Декоративна штукатурка :: Ціни на монтаж у Львовімармуру, граніту, и добре захищає від вогкості і цвілі, — додає неповторний зовнішній вигляд у будь-якому стилі, — наносити на стіни можна самостійно. Одне з провідних місць серед сучасних оздоблювальних матеріалів займає декоративна штукатурка у Львові. Це унікальний обробний матеріал. Історія її використання налічує не одне століття. Якійсь час вона була забута, в зв’язку з появою на ринку більш модних оздоблювальних матеріалів, але, завдяки зусиллям одного з архітекторів Італії рецепт декоративної штукатурки був відроджений і сьогодні її застосування широко використовується при будівництві та ремонті. Популярність декоративної штукатурки пояснюється більш простим способом нанесення її на поверхню стін і з її допомогою будь-яке приміщення можна оформити практично в будь-якому стилі. Вона дозволяє проявити свій талант оформлювача і дизайнера, так як нанесення її не вимагає спеціального навчання і виконати цю роботу кожен може самостійно, не боячись що-небудь зіпсувати.

Декоративна штукатурка у Львові

Склад декоративної штукатурки

Декоративна штукатурка має зернисту структуру, вона неоднорідна за масою і створюється шляхом змішування різних компонентів: камінчиків, гранул, волокон дерева і т.д.Основа може бути водяною або на розчинниках, вона може бути мінеральна (цементно-вапняна), синтетична (латексна) або силікатна (силікат калію) . Для внутрішніх робіт переважно використовують декоративну штукатурку на водяній основі, тому що вона не має різких неприємних запахів. Продається декоративна штукатурка в готовому вигляді, не вимагаючи ніякої додаткової підготовки.

Колір і структура декоративної штукатурки

Основний колір декоративної штукатурки — білий, але при додаванні пігменту (концентрованого барвника), набуває будь якого відтінку. При додаванні пігменту в штукатурну масу необхідно враховувати, що потрібний колір стане видно при висиханні штукатурки, тому треба дуже обережно поводитися з барвником. Структура декоративної штукатурки залежить від тих добавок, які вносяться в неї і мають різний розмір.

Способи нанесення декоративної штукатурки

Декоративна штукатурка у Львові сама по собі не однорідна, тому при її нанесенні на стіну виходить якийсь малюнок. Але різний малюнок виходить не тільки від структури. Він залежить і від способу нанесення декоративної штукатурки. Наноситься декоративна штукатурка тонким шаром різними способами, від яких залежить одержуваний на стіні рисунок. Товщина шару всього кілька міліметрів, тому потрібна первинна підготовка поверхні стін, яка полягає в очищення стін від старої штукатурки, шпалер або інших покриттів, грунтовки, щоб виключити глибокі западини або бугри. Наносити декоративну штукатурку можна валиком або таким простим методом, як віником і ціпком. При цьому віник треба намочити в розчині декоративної штукатурки, наблизити на невелику відстань від стіни, тримаючи віник паралельно стіні, і вдарити по ньому палицею. Потім використовувати дерев’яну полутерку. Крім того, для нанесення декоративної штукатурки можна використовувати і валик, при цьому результат виходить не гірше. І тут можна дати волю своїй фантазії.

Декоративна штукатурка у Львові від remontuem.lviv.ua

Застосування декоративної штукатурки в квартирах

Декоративна штукатурка :: Ціни на монтаж у ЛьвовіНаше стереотипне мислення обов’язково пов’язує ремонт в квартирі з покупкою нових шпалер. З застосуванням декоративної штукатурки можна абсолютно змінити весь вигляд квартири і створити неповторним, унікальним дизайном. На відміну від шпалер, декоративна штукатурка у Львові довговічна, зручна у використанні, дозволяє створювати об’ємні текстури, барельєфні зображення , має високу вологостійкість і дуже практична, так як практично не вицвітає.

Застосування декоративної штукатурки в офісі

Обробка офісу дуже відповідальна справа. Інтерьєр — це візитна картка фірми або компанії. Оздоблений штукатуркою офіс — єдиний в своєму роді. Декоративна штукатурка ідеально підходить для обробки новобудов, тому що перебуваючи високоеластичним матеріалом, витримує усадку стін. Її можна мити, а вади легко закриваються новим шаром. Використання різних кольорів і відтінків створює неповторний зовнішній вигляд. Наносячи на звичайнісінькі стіни, можна створити ілюзію кам’яної кладки, або стін, обтягнутих тканиною, оброблених металом.

Говорячи ж про структуру декоративних штукатурок, то виділити, як найбільш популярні, можна наступні:

  • структура з імітацією злегка зіпсованої жуком-короїдом деревної кори;
  • фактури під натуральний камінь або скельну поверхню;
  • з ефектом шовку — флокові;
  • із застосуванням крихти мармуру;
  • з імітацією дощових крапель на поверхні;
  • так звана «венеціанська» структура.

Останній вид вважається найвишуканішою, дорогою, але в той же час і вражаючою по одержуваному ефекту поверхнею, що не відрізняється від натурального благородного каменю. Навіть технологія нанесення «венеціанки» в деяких моментах відрізняється від загальноприйнятої для штукатурок декоративного призначення.

Декоративна штукатурка у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Основні етапи підготовки стін і нанесення штукатурки

В першу чергу технології декоративної штукатурки потребують підготовки стін. Тільки на рівній стіні можливо необхідне зчеплення, що гарантує довготривалість декоративного шару. Старі шпалери потрібно видалити, зачистивши залишки шпателем, вирівняти все, особливо по кутах стін. Поверхня повинна бути близькою до ідеалу — в цьому запорука якісного декоративного покриття, тому пройтися на завершення наждачним папером не завадить.

Можна порекомендувати використання спеціальної протигрибкової і антисептичної грунтовки, особливо якщо місцевість має вологий клімат, що поставить заслін грибкам і плісняві ​​і набагато збільшить термін служби штукатурки.

Декоративна штукатурка :: Ціни на монтаж у ЛьвовіДекоративні види штукатурки наносять тільки на абсолютно сухі стіни, потім їх кольорують — потрібно постійно тримати в голові, що, висохши, штукатурка обов’язково стане на тон-два темніше, цього не потрібно боятися, а просто враховувати при підборі кольору. Декоративна штукатурка у Львові  укладається шпателем, шарами не товстіше 2мм, площа нанесення за один раз бажана в 1,5-2 м2, адже розчин швидко сохне, і маленькі ділянки обробляти непродуктивно. Далі можна спробувати валиком пограти з текстурою.

Сохнути штукатурка буде майже добу, після чого наноситься для захисту шар воску на основі з акрилу.

Для проведення робіт з нанесення штукатурки вам можуть знадобитися майстри — професіонали своєї справи.

Декоративна штукатурка у Львові