Монтаж душової кабіни :: Ціни у Львові

Монтаж душової кабіни :: Ціни у ЛьвовіМонтаж душової кабіни у Львові своїми руками починається з монтажу піддону. Залежно від конфігурації він може встановлюватися на раму або без неї. Установка в цих випадках має свої нюанси.

Монтаж піддону з рамою

На металеву раму встановлюються глибокі піддони. Головне в цьому випадку — правильно і точно зафіксувати конструкцію на рамі.

В якості рами виступає каркасна конструкція з металевих балок, які в залежності від конфігурації фіксуються паралельно одна одній або хрест-навхрест.

Монтаж душової кабіни у Львові

Послідовність операцій на цьому етапі монтажу наступна:

 1. У спеціальні отвори на піддоні вкручуються до упору шпильки.
 2. На шпильки накручуються по 2 гайки на кожну, одна фіксується в самому низу, інша перебуває приблизно посередині і служить кріпленням для каркаса.
 3. Опора каркаса надягається на шпильки з гайками таким чином, щоб металева накладка виявилася нагорі. Для компенсації можливих нерівностей конструкції під опору можна встановити тонку прокладку з пеноплекса. Монтаж душової кабіни у Львові відlviv.ua.
 4. Центральна ніжка вкручується і закріплюється за допомогою шайби, контргайки і додаткової гайки в спеціально вваренної гайки на короткій частині опори.
 5. Кріпильні балки каркаса фіксуються на дерев’яних брусках (вони залиті в склопластик самого піддону) саморізами або шурупами.
 6. Всі решта кріплення підтягуються, на шпильки поверх каркаса прикручуються гайки для фіксації конструкції з двох сторін.
 7. Кронштейни, підставлені під ніжки, стануть служити опорами для екрану.
 8. Решта ніжок встановлюються на свої місця, їх положення контролюється рівнем.
 9. Піддон встановлюється на місце з контролем положення по рівню.

При монтажі піддону з рамою важливо правильно організувати злив.

 • Якщо сифон ні встановлено до цього моменту, його необхідно поставити.
 • При з’єднанні сифону з піддоном забезпечується і перевіряється герметичність стику (закрити сифон, налити воду в піддон — протікання буде помітним, якщо воно існує).
 • При виявленні течі ліквідувати її за допомогою герметика.
 • Перевірити ухил і довжину зливного шланга (для хорошого стоку ухил повинен бути не менше 2 см на кожен метр).

Монтаж душової кабіни у Львові від remontuem.lviv.ua

Монтаж піддону без рами

Монтаж душової кабіни :: Ціни у ЛьвовіПри установці дрібного піддону рама не буде потрібна. В цьому випадку найвідповідальнішим етапом є установка сифона.

Гофрований шланг звільняється від кріпильного хомута, а сифон сполучається з піддоном з обов’язковою герметизацією місця стику (для цих цілей краще вибрати прозорий склад). Почекавши, поки герметик підсохне, шланг і його хомут повертають у вихідне положення. При цьому для надійного з’єднання шланга з каналізаційним відведенням використовують гумовий ущільнювач. Необхідність його використання обумовлена ​​різницею діаметрів шлангу і каналізаційного відводу (4 і 5 см відповідно). Монтаж душової кабіни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Перед остаточною фіксацією конструкції її перевіряють на герметичність, наливаючи воду. Це — дуже важливий момент, оскільки після остаточної установки усунути недоліки буде дуже складно. Капітальне кріплення виконується за допомогою монтажної піни. Вся конструкція піднімається на висоту близько 5 см і під неї заливається піна.

На час набору міцності піни піддон навантажують. Вага вантажу повинна бути значною. Можна використовувати мішки з піском або цементом, упаковки кахлю тощо. Для рівномірного розподілу ваги вантажу та уникнення перекосу конструкції вантаж встановлюють на щит.

Установка стінок і дверей

Монтаж душової кабіни :: Ціни у ЛьвовіЯкщо ви дійшли до монтажу стінок і дверець, питання, як зібрати на даному етапі душову кабіну своїми руками, вже не представляє складності. Форма і матеріал цих елементів можуть бути різними, однак в першу чергу завжди встановлюється та стінка, на якій фіксується автоматика.

Всі модулі, що встановлюються, в обов’язковому порядку промащуються герметиком, проте робити це краще після того, як вся конструкція буде зібрана «вчернову». До цього моменту фахівці рекомендують залишати невеликий люфт, не фіксуючи елементи жорстко. Це дозволить скорегувати положення стінок і дверець за рівнем.

Після встановлення електрообладнання душова кабінка залишається до набору міцності герметизуючого складу.

Монтаж душової кабіни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

У загальному вигляді послідовність виконання робіт при монтажі огорож виглядає наступним чином:

 1. Пази напрямних перед установкою стекол промазуються герметиком.
 2. Стійка приєднується до арки за допомогою саморізів.
 3. На скляні вставки перед монтажем встановлюється ущільнювач.
 4. Нижній рівень, що знаходяться на піддоні, також змащуються герметиком.
 5. Встановлюються скла.
 6. Бічні панелі на піддоні фіксуються дрібними саморізами з шайбами.
 7. Місця стиків герметизуються.
 8. Проводиться перевірка електрообладнання (наявність і працездатність).
 9. Зібрана душова кабіна залишається для висихання герметизуючого складу.

Монтаж даху

Дах душової кабіни встановлюється на вже майже готову конструкцію і кріпиться до останньої за допомогою метизів. Монтаж душової кабіни у Львові.

Монтаж душової кабіни у Львові