Штукатурка стін по маякам :: Ціни у Львові

Коли дуже важливо отримати якісну поверхню у квартирі, тоді треба застосовувати технологію вирівнювання стін штукатуркою по маяках. Один з найважливіших видів оздоблювальних робіт — це штукатурка, тому підійти до неї треба з усією відповідальністю. Штукатурка стін по маякам у Львові.

При правильній штукатурці стін під маяк поверхня буде абсолютно рівною і гладкою. На перший погляд може здатися, що виставлення маяків для штукатурки-це процес дуже складний, а насправді, як показує практика, нічого складного в цьому немає. Головне не поспішати і зробити правильну і точну установку маяків.

Штукатурка стін по маякам у Львові

Технологія штукатурки стін по маяках.

Штукатурка стін по маякам :: Ціни у ЛьвовіТехнологія штукатурки стін по маяках складається з чотирьох етапів. Перший етап – видалення старого покриття. Стіна зі старою штукатуркою простукується на наявність пустот (на місці порожнечі буде чути глухий звук), і якщо вони виявилися, то необхідно видалити цю частину покриття. Якщо таких місць виявитися багато, доведеться зняти весь старий штукатурний шар зі стіни. Також треба видалити стару фарбу, побілку, шпаклівку. Другий етап – грунтовка стін. Ґрунтовку треба наносити валиком або малярським пензлем. Третій етап – встановлення маяків під штукатурку. Це основний етап у технології штукатурки по маяках, тому йому приділяється особлива увага. Четвертий та заключний етап – штукатурка стін по маякам у Львові.

Тут головне визначитися якою сумішшю буде виконуватися оштукатурювання поверхні. Гіпсовою, цементно-піщаною або цементно-вапняною штукатуркою. Правильне виставлення маяків для штукатурки стін є дуже важливою деталлю в процедурі обробки приміщень. Перед тим, як встановити маячки під штукатурку, стіни необхідно попередньо перевірити за допомогою рівня. Краще всього використовувати самовирівнюючий лазерний рівень, але якщо його немає, то можна застосувати і звичайний бульбашковий довжиною 2-2.5 метра або будівельний висок. Раніше для виставлення маячків використовувалися дерев’яні рейки, що давало велику похибку при вирівнюванні стін. Останнім часом в основному застосовуються металеві перфоровані маячки. Вони дозволяють отримати в кінцевому підсумку нерівність поверхні стіни не більше 1-2 мм, за умови правильної їх установці. Крім того, вони дозволяють заощадити на штукатурці за рахунок більш тонкого шару, що наноситься.

Штукатурка стін по маякам у Львові від remontuem.lviv.ua

Щоб правильно встановити маяки для штукатурки стін, краще всього використовувати металеві перфоровані маяки, які можна придбати в будь-якому будівельному магазині. Перші два маячка виставляються по кутах стіни з відступом приблизно 20 см. строго по вертикальній лінії, попередньо окресленої з допомогою виска. Для цього два отвори просвердлюються зазвичай діаметром 6 мм на кожен маячок, один зверху, інший знизу з відступом від підлоги і стелі в 10 см. В отримані отвори вставляються дюбеля і вкручуються саморізи, але не до кінця. Далі на саморіз ставитися правило з бульбашковим рівнем і за вічка встановлюється точне положення по вертикалі. Регулювання здійснюється вкручуванням або відкручуванням саморізів. Потім за допомогою невеликої кількості гіпсового або цементного розчину маяк закріплюється на стіні, вдавлюючи маяк в розчин поки він не торкнеться капелюшку саморіза. Тепер між двома маяками натягається нитка, яка створить рівну вертикальну площину. Залишається тільки встановити маяки, що залишилися, на відстані, меншій довжини трапецевидного правила, один від одного. На цьому процедура виставлення маяків під штукатурку стін закінчена.

Штукатурка стін по маякам :: Ціни у ЛьвовіШтукатурка стін по маякам у Львові виконується практично будь якою сумішшю. Це може бути гіпсовий, цементно-вапняний або цементно-піщаний розчин. Якщо шар штукатурки виходить більше 1-1.5 см, то процес нанесення розбивається на два етапи. Спочатку суміш накидається так, щоб її рівень не доходив до площини маяків на 1см. Надлишки розчину зрізаються правилом. Коли перший шар штукатурки підсохне можна приступати до заключного етапу нанесення штукатурки. Правило треба вести від низу вгору, рівномірно похитуючи його з боку в бік. Все це проводиться одним рухом, не відриваючись від маяків.

Прибирати маяки після штукатурки? Коли вся стіна нормально просохла можна прибрати маяки після штукатурки. Якщо їх не видалити, то з часом металевий профіль зазнає корозії, і іржаві плями будуть проступати на шпалерах або під фарбуванням. Тільки в разі укладання плитки на штукатурку маяки залишають в стіні.

Штукатурка стін по маякам у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Ціна штукатурки

Середня вартість штукатурки за квадратний метр в Україні на листопад 2015 становила від 100 грн. для шару в 10 мм, до 250 грн. для 40-мм шару, за квадратний метр при оброблюваній площі до 2000 кв.м загальної. При збільшенні площі до 5000 кв. м ціна падає до 80-180 грн. відповідно. На матеріали потрібно додати ще приблизно 50 грн. / 10 мм на кв.м.

Штукатурка стін по маякам :: Ціни у ЛьвовіЦіни на штукатурку укосів (тут складно виводити кути, і потрібно висококваліфікований майстер) починаються приблизно з 180 грн. / Погонний метр; на штукатурку стелі — від 280 грн. / кв.м; на оштукатурювання простих криволінійних поверхонь — від 350 руб. / кв.м. Штукатурка печей, камінів, ліпнини, каннелюр на колонах і інших складних елементів художньої обробки виконується індивідуально за договірною ціною. Штукатурка стін по маякам у Львові.

Зазначені значення ставляться до населених пунктів міського типу і муніципальним районам, де є якась конкуренція між підрядниками та будматеріали легко доступні. У самій глибинці вартість простих штукатурних робіт може збільшитися втричі-вп’ятеро, а по складній штукатурці домовляються індивідуально, з урахуванням оплати відрядження майстра.

Штукатурка стін по маякам у Львові