Шпаклювання стелі :: Ціни у Львові

Перше з чого треба почати це видалити зі стелі всілякі старі покриття (шпалери, побілку, накат). Шпалери просто знімаються, розмочивши їх попередньо водою за допомогою валика і піддягши невеликим шпателем. З побілкою або з накатом трохи складніше, для початку треба розмочити всю стелю водою за допомогою валика, потім шпателем зняти зі стелі вапно або крейда. Шпаклювання стелі у Львові. Після видалення побілки на стелі все одно залишиться якась частина старого матеріалу, яку вельми проблематично зняти шпателем, тому треба взяти дрантя (найкраще підійде шматок старої синтетичної тюлі) і попередньо гарненько її змочивши, змити залишки побілки або накату.

Шпаклювання стелі у Львові

Шпаклювання стелі :: Ціни у ЛьвовіПісля очищення основи від побілки стелю можна зачистити від всіляких бетонних напливів і шорсткостей, які при подальшій роботі будуть заважати і вплинуть на кінцевий результат, робити це бажано молотком і зубилом, або перфоратором.

Прийшов час грунтувати поверхню, досить простий процес як виявилося. Застосовується грунтовка глибокого проникнення для зміцнення бетонної поверхні і кращої адгезії з шпаклівкою, виконувати дану роботу можна за допомогою кисті (що набагато акуратніше) або валиком (можливе нанесення грунтовки з підлоги за допомогою розсувної ручки). Бажано після грунтування стелі не приступати до наступних процесів поки грунт висохне, період цей залежить від конкретної грунтовки і вказано в інструкції. Шпаклювання стелі у Львові від remontuem.lviv.ua.

Шпаклюємо стартовою шпаклівкою. Зараз дуже великий вибір стартових шпаклівок (не плутати з штукатурками), на виборі кращих або більш зручних у виробництві ми зупинимося в іншій статті.

Шпаклювання стелі у Львові від remontuem.lviv.ua

Правильно підготувати розчин для нанесення вам допоможе інструкція на упаковці шпаклівки, від себе додамо, що не треба плутати черговість цього процесу (спочатку холодну воду в ємність, потім шпаклівку в потрібній кількості), міксер для приготування розчину краще використовувати спеціальний (у формі склянки), тому як спіральні міксери зручні для клею і фарби. Консистенція розчину для старту повинна бути густіше домашньої сметани, приблизно як вершки по своїй в’язкості. Шпаклівку найкраще наносити полутером довжиною 45-60 см. В такому випадку відбувається вирівнювання стелі, на відміну від нанесення розчину звичайними шпателями, які мають набагато менший ступінь жорсткості робочої кромки. Шпаклювання стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Шпаклювання стелі :: Ціни у ЛьвовіПісля нанесення стартового шару по всій площині стелі, за умови, що ви використовували стартову шпаклівку яку можна ще обробляти після схоплювання (наприклад rodband), через час вказаний в інструкції, поверхню можна ще «проглянцювати», тобто зняти (загладити) шпателем напливи і невеликі похибки першого шару, поверхня виходить більш рівною і зручною для подальшої обробки.

Після повного висихання стартового шару приступаємо до нанесення фінішних шарів, процедура та ж, тільки матеріал використовується інший і консистенцію вже можна робити рідшою. Нанесення матеріалу треба наносити шпателями 35-45 см.

Шпаклювання стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Обов’язкова умова: між шарами давати час для повного висихання шару, тільки в разі використання шпаклівки з можливістю нанесення наступного шару по сирому, цю умову можна опустити. Шпаклювання стелі у Львові.

Перед фарбуванням стеля потребує ще додаткової обробки це шліфування і грунтування перед фарбуванням. Шліфування стелі проводиться віброшліфувальною машинкою, або ж звичайною теркою в яку заправляється абразивний матеріал певної фракції (наждачний папір), радимо використовувати наждачку на тканинній основі і без належного досвіду не використовувати наждачну сітку (залишає смуги по шпаклівці). Після шліфування, упевнившись, що стеля візуально рівна і не має ніяких дефектів, приступаємо до грунтовки. Грунт краще використовувати для цього спеціально призначений, який не залишає жовтих розводів і має високу адгезію до акрилових фарб.

Шпаклювання стелі у Львові