Встановлення ландшафтних світильників :: Ціни у Львові

Монтаж світлодіодного ландшафтного освітлення у Львові — сучасний варіант декору екстер’єру заміського будинку. Воно дозволяє надати зачаровує колірну гамму зовнішнім виглядом житла і його околицях в нічний час доби, за рахунок грамотно встановленого світлодіодного підсвічування по всьому периметру земельної ділянки.

Види ландшафтного освітлення

Встановлення ландшафтних світильників :: Ціни у ЛьвовіІснує кілька видів світлодіодного ландшафтного освітлення, в яких різні типи світильників використовуються для певних цілей і освітлення конкретних зон ландшафту.

Типи ландшафтного освітлення

  1. Функціональне підсвічування. Призначене безпосередньо для освітлення території біля будинку: асфальтових доріжок, парковки, головних будівель комплексу. В її число входять тротуарні світильники, вуличні ліхтарі і т.п. Встановлення ландшафтних світильників у Львові.
  2. Охоронне підсвічування. Створює прекрасну видимість по всій території ділянки в нічний час доби. Є елементом системи безпеки. В її число входять прожектори з датчиками руху і дистанційного керування.
  3. Декоративне підсвічування. Основне призначення — декоративне світлодіодне освітлення екстер’єру будинку і ландшафту прилеглої території. Сюди входять світильники для декоративного освітлення зовнішньої частини будинку, доріжок, алей, кущів і дерев, альпійських гірок, штучних водойм і фонтанів, «китайського саду», а також інших елементів декоративного ландшафту.

Існує кілька популярних типів ландшафтних світильників:

  • точкові тротуарні світильники
  • боларди
  • вуличні ліхтарі
  • прожектори з датчиком руху
  • прожектори для декоративного освітлення
  • світильники для фонтанів і басейнів

Як джерело світла в кожному з представлених вище типів використовуються лампи різного класу. Сьогодні найбільш часто це світлодіодні лампи. Світлодіод, на відміну від звичайної лампочки розжарювання, споживає куди менше енергії і генерує більше світла. Світлодіодні світильники можуть працювати, як від електричної мережі, так і від сонячних батарей, що має вагому перевагу, оскільки позбавляє користувача від важкої повинності — тягнути електричний кабель до кожного освітлювача.

Встановлення ландшафтних світильників у Львові

Точкові тротуарні світильники

Цей тип світлодіодного освітлення використовується на тротуарах, алеях, а також доріжках вимощених плиткою. Назва походить від форми світильника, яка нагадує жирну круглу точку. Джерелом світла тут може служити, як звичайна лампочка розжарювання, так і світлодіоди, які можуть випромінювати світло одного кольору або декількох кольорів з різним ступенем інтенсивності. Даний тип світильників працює від електричної мережі.

Перша стадія установки полягає в прокладці кабелів під дерен (в разі алеї) або в опалубку (в разі тротуарної доріжки). Зазвичай кабелі укладаються в захисні ПНД труби діаметром 25мм, які кладуть всередину опалубки асфальтової доріжки або біля неї перед заливкою бетону. Як проводка зазвичай використовується кабель з мідними жилами NYM.

Перед заливанням в опалубку на рівній відстані один від одного вкладаються спеціальні круглі форми, щоб не пошкодити місця підключення світильників, а також забезпечити місце для їх установки. Самі світильники підключаються до кабелю в останній момент за допомогою їх приєднання до спеціальних розеток, заздалегідь приєднаним до кабелю. Освітлювачі можуть накриватися захисною скляною або пластиковою кришкою або виступати над поверхнею тротуару.

Купити точкові світильники можна в будь-якому магазині електротоварів. Залежно від моделі їх ціна може варіюватися від 50 до 500 гривень за штуку. Встановлення ландшафтних світильників у Львові від remontuem.lviv.ua.

Боларди

Встановлення ландшафтних світильників :: Ціни у ЛьвовіБоларди грають важливу роль в ландшафтному освітленні. Вони використовуються в якості функціональної і декоративного підсвічування. Болард являє собою невеликий металевий або пластмасовий стовпчик, в верхню частину якого вмонтована звичайна лампочка або світлодіодний світильник. Боларди можуть працювати від сонячних батарей або від електричної мережі. У першому випадку прокладка проводки не потрібна, у другому — потрібна. Як правило, світильники першого типу дають потужне світло і є досить високими. Світильники другого типу мають менші розміри, а їх світло грає швидше декоративну роль, ніж приносить практичну користь.

Для установки боларда, що працює від електричної мережі, необхідно прокладати кабель типу NYM. Для його установки риється траншея глибиною 10-50 см, в яку вкладаються ПНД труби, всередині яких буде проходити електричний кабель. Кабель NYM можна придбати в будь-якому магазині електротоварів або будівельному супермаркеті.

Після укладання кабелю, в місцях установки болардів лягає плита опори, яка може бути зроблена з цементу або металу. Зверху на плиту ставиться стійка світильника. Деякі моделі освітлювачів є цілісною конструкцією: світильник-стійка-опора. Такі освітлювачі встановлюються на піщану подушку: опора освітлювача вбивається в подушку за допомогою спеціальних металевих кілочків. У деяких випадках доцільно цементувати дану опору.

Включаються боларди за допомогою кнопок блоку управління ними. Деякі блоки управління дозволяють налаштувати автоматичне включення і відключення системи освітлення в заздалегідь заданий час.

Світлодіодні боларди, що працюють від батарей сонячної енергії, не вимагають підведення кабелю електричної мережі. Як правило, вони мають менші розміри, ніж боларди працюють від кабелю. Встановлюються вони методом простого вдавлення або вкопування в грунт.

Встановлення ландшафтних світильників у Львові від remontuem.lviv.ua

Вуличні ліхтарі

Встановлення ландшафтних світильників :: Ціни у ЛьвовіВуличні ліхтарі можна відразу віднести до всіх трьох типів ландшафтних освітлювачів. Вони виконують всі базові завдання: висвітлюють територію ділянки, виконують охоронну і декоративну функцію. Як правило, ліхтарі використовуються на земельних ділянках з достатньою великою площею. Розміщуються уздовж доріг, стежок, по периметру спортивних майданчиків і т.д.

Сучасні ліхтарі освітлення, як правило, виробляються з алюмінію. Можуть працювати, як від сонячних батарей, так і від електричної мережі, що зустрічається частіше. Джерелом світла в ліхтарі може служити потужна лампа розжарювання або світлодіоди.

Монтаж вуличного ліхтаря схожий з установкою боларда, що працює від електричної мережі, з тією лише різницею, що за рахунок більшої ваги і габаритів металевого стовпа, його слід надійно закріпити в землі. Для цього викопують яму глибиною не менше 50 см, опускають в неї опору і частину стійки вуличного ліхтаря і заливають розчином бетону, який надійно її там фіксує.

Вартість вуличних ліхтарів починається від 3000 гривень за штуку. У будівельному або спеціальному магазині можна знайти ліхтарі виконані, як в класичному англійському стилі, так і в сучасному стилі хай-тек. Встановлення ландшафтних світильників у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Прожектори

Прожектори в ландшафтному освітленні використовуються в якості охоронних і декоративних освітлювачів.

Встановлення ландшафтних світильників :: Ціни у ЛьвовіЗазвичай охоронні прожектори оснащені світлодіодною або галогенною лампою, яка випромінює яскраве світло, яке висвітлює певну ділянку території присадибної ділянки. Такі прожектори можуть мати датчик руху, який автоматично включає прожектор, коли в зоні його реагування з’являється об’єкт, що рухається; в решту часу світильник не випромінює світло, що дозволяє економити електроенергію і не створювати можливого дискомфорту мешканцям будинку яскравою лампою, що постійно горить за вікном. Крім того, різкий спалах світла має ще й психологічний ефект: господареві будинку вона миттєво повідомить, що на територію ділянки проник хтось сторонній, а потенційного злодія вона може відлякати або дезорієнтувати на кілька секунд, що може бути достатнім для того, щоб запобігти біді . Вартість таких прожекторів у Львові починається від 250 гривень за штуку.

Декоративні прожектори можуть використовуватися для підсвічування фасаду будинку, кущів, дерев, архітектурних елементів саду і інших об’єктів, розташованих на ділянці. Такі прожектори коштують від 300 до 3000 рублів за штуку. Дорогими моделями можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Відмінною їх особливістю є можливість міняти інтенсивність і колір випромінюваного світла.

Встановлення ландшафтних світильників у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Світильники для фонтанів і басейнів

Даний тип освітлювачів часто ще називають підводними світильниками. Їх корпус абсолютно герметичний, завдяки чому відсутній ризик потрапляння вологи в прилад, що могло б призвести до сумних наслідків. Усередині світильника знаходиться світлодіодна лампа, яка може випромінювати яскраву колірну гамму. Підводні світильники використовуються в декоративних ставках, фонтанах і басейнах. Працюють вони від електричної мережі. Встановлення ландшафтних світильників у Львові.

Встановлення ландшафтних світильників :: Ціни у ЛьвовіУ деяких випадках для підсвічування басейну можна використовувати звичайні світильники, які вмонтовані в спеціальній герметичній ніші в стіні або підлозі басейну, і знаходяться за міцним склом або іншим матеріалом, що захищає від попадання води всередину ніші.

Повна установка світлодіодного ландшафтного освітлення вимагає знань електрика і рук професіонала. Тому без відповідної кваліфікації не сподівайтеся, і ми вам не радимо, робити монтаж світлодіодного ландшафтного освітлення самостійно, а звернутись до фахових електриків.

Що стосується часу, то монтаж світлодіодного ландшафтного освітлення залежить від розмірів території земельної ділянки, а також бажань господаря, і може зайняти від 2-ох до 7-ми днів, без урахування часу витраченого на розробку проекту ландшафтного освітлення.

Встановлення ландшафтних світильників у Львові