Суха стяжка Львів

Останнім часом в звичайних житлових будинках і квартирах замість мокрої застосовується суха стяжка Львів. Дві ці стяжки цілком порівнянні за якістю і довговічністю, проте деякі проблеми все одно мають місце бути. Йдеться про технологію, яка часто виявляється досить складною, особливо якщо у робочого немає Суха стяжка Львівподібного досвіду. На щастя, можна без проблем вивчити кожен крок даних робіт і зробити деякі висновки, які дозволять ідеально провести ремонтний процес і отримати рівну підлогу.

У цій статті ми постараємося розглянути всі найголовніші особливості сухої стяжки, а також проаналізувати весь процес створення поверхні. Також не залишимо без уваги ті самі деталі, які можуть істотно вплинути на кінцевий результат. Найважливіше в цій справі бути уважним, а також мати хоча б одного помічника, який допоможе у важких моментах, або помітить ті деталі, які не завжди впадають в очі.

Особливості сухої стяжки

Суха стяжка активно застосовується не тільки в приватних будинках і квартирах, але і на безлічі інших майданчиків. Звичайно ж, цей вид стяжки не є універсальним, проте безліч переваг все ж має.

Суха стяжка Львів

Можна відзначити, що нерідко суха стяжка стає основою для гаражних приміщень і тому подібних просторів. Напевно найбільше господарів в сухий стяжки привертає той факт, що для повноцінного використання поверхні не потрібно чекати багато часу після заливки, як це відбувається з мокрим матеріалом. Відповідно, тут мова йде про досить короткий ремонтний процес, який, до того ж, не зажадає занадто багато фінансових витрат.

Найкраще розглянути основні переваги та недоліки сухої стяжки, а в якості основного матеріалу буде розглядатися «суха підлога Knauf».

Переваги сухого стягування:

 • Відсутність пилу і бруду. Створюючи цементну стяжку господарі практично приречені повністю забруднитися, а також поширити пил по всій оселі. Це приносить чимало незручностей і проблем, проте цього всього можна легко уникнути, використовуючи суху стяжку. Якщо ми говоримо про класичну суху стяжку, то мається на увазі деякий шар сипучого матеріалу, а також поверхню з гіпсоволокнистих листів. Варто звернути увагу на той факт, що на сьогоднішній день існує насправді великий асортимент сухих стяжок, тому можна вибрати саме те, що найбільше підходить під наявний простір. У випадку з мокрою стяжкою практично ніяких альтернатив немає і бути не може. Особливо погано, коли цемент протікає, і якось потрібно швидко виправляти ситуацію. При такому розкладі можна знайти чимало проблем, у тому числі не виключені і фінансові втрати, якщо бетон вже непридатний для використання.
 • Суха стяжка ЛьвівШумоізоляція. Багато господарів створюють додаткові покриття, щоб забезпечити найбільш оптимальний захист від шуму. В цей же час варто звернути увагу на той факт, що при використанні сухого стягування ми отримуємо відмінну шумоізоляцію без використання додаткових ресурсів. Цікаво те, що саме суха стяжка Львів здатна скласти серйозну конкуренцію профільним матеріалам, що застосовуються виключно для зниження рівня зовнішнього шуму. Разом з шумоізоляцією стін приміщення стане насправді комфортним, навіть якщо за вікном багато транспорту.
 • Універсальність. Раніше ми акцентували увагу на тому, що суху стяжку можна використовувати далеко не в усьому приміщеннях, проте її можна укладати на більшість поверхонь. Відповідно, мова йде про залізобетонні основи, бетонні плити і навіть дерев’яні підлоги на лагах. Відповідно, будь-який господар може не роздумуючи купувати дану стяжку і укладати її на поверхню, навіть якщо підлога має специфічні пошкодження або інші вади. У будь-якому випадку, не завадить консультація з фахівцями, які швидко проаналізують ситуацію і дадуть слушну пораду.
 • Швидкий монтаж. Ми говорили про те, що мокра стяжка — це досить тривалий процес, який забирає багато енергії і сил у робочих, так ще і бетон набирає міцність протягом декількох тижнів. Кращий вихід з даної ситуації — це використання сухої стяжки. Представники великих компаній, які виготовляють стяжки, вказують, що процес облаштування сухої стяжки часто відбувається від 10 до 16 годин (в залежності від наявного простору). Це дійсно невеликий проміжок часу, однак найкраща новина в тому, що після установки гіпсоволокнистих листів можна повноцінно експлуатувати приміщення. Це не може не радувати, особливо з огляду на практично монолітну поверхню, яка нічим не поступається мокрій стяжці. В рамках невеликого приміщення створити суху стяжку можна вкрай швидко, та ще й без сторонньої допомоги.
 • Мале навантаження на перекриття. Мокра стяжка має просто колосальну вагу, і іноді шар цементу негативно впливає на загальну будівельну конструкцію. Через це будова може почати деформуватися, а також з’являться тріщини. У свою чергу, суха стяжка не створює ніяких подібних проблем, тому можна сміливо проводити подібні ремонтні роботи навіть у великих масштабах. Сухі засипки, які найчастіше застосовуються для цього процесу, мають скромну вагу, незважаючи на те, що загальний шар матеріалу може бути досить значним. Відповідно, всі аспекти безпеки, пов’язані з навантаженням на перекриття, враховані.
 • Тепла підлога. Найчастіше створена суха стяжка відрізняється досить теплим покриттям, все це досягається завдяки сухим засипкам, які здатні утримувати навіть те мінімальне тепло, яке є в приміщенні. Таким чином, якщо в оселі є хоча б невелике утеплення, то підлога буде також давати про себе знати з кращого боку. Всебічне утеплення кімнати або житла виявиться найбільш ефективним саме з сухою стяжкою.
 • Відсутність мокрих процесів. Завдяки тому, що в процесі створення сухої стяжки не потрібно застосовувати цемент та інші мокрі компоненти, процес істотно спрощується і прискорюється. Таким чином, один фактор об’єднує в собі 2 важливі характеристики, які для більшості господарів виявляться вирішальними при виборі стяжки.

Незважаючи на такий великий перелік сильних сторін сухий стяжки, можна виділити ще чимало інших аспектів, але вже більш дрібних. Наприклад, легкість транспортування будівельних компонентів є досить актуальним питанням.

Суха стяжка Львів від remontuem.lviv.ua

Основним недоліком, пов’язаним з сухою стяжкою, є боязнь вологи. Таким чином, якщо на поверхні підлоги станеться витік, або просто будуть впливати пари вологи, суха стяжка Львів вкрай швидко прийде в непридатність. Гіпсоволокнисті листи, що використовуються в стягуванні, поступово набухнуть. Після цього повернути початковий стан матеріалу буде практично неможливим. Фахівці рекомендують створювати сухі стяжки тільки в тих місцях, де немає загрози потрапляння води на поверхню.

 • Суха стяжка ЛьвівВажливо мати на увазі, що пари, про які говорилося раніше, з’являються з нижніх приміщень, або з бетонного перекриття. Іноді проблема бере свій початок з вологих стін. Щоб через безглузду випадковість не стати жертвою дії вологи фахівці рекомендують встановлювати паровологоізоляціонний шар на перекриття. Крім того, існує і безліч інших верств, за допомогою яких можна уникнути неприємностей, пов’язаних з вологою. У конкретному випадку найважливіше захистити від вологи засипку стяжки.
 • У тому випадку, якщо немає бажання використовувати дорогі ізоляційні матеріали, можна зробити вибір на користь самої звичайної поліетиленової плівки. В інших випадках підійде пергамін або бітумом папір.

Процес створення сухої стяжки

 • В першу чергу потрібно забезпечити надійну гідроізоляцію поверхні, про яку ми говорили раніше. Найкраще для цього використовувати звичайну поліетиленову плівку. Вона не повинна мати ніяких проколів та інших недоліків, інакше ефективність даного матеріалу буде повністю відсутня.
 • По периметру кімнати необхідно розташувати кромочну звукоізоляційну стрічку, яка повинна розташовуватися між нижнім шаром стяжки і її поверхнею. Частина стрічки може бути трохи вище стяжки, і в разі потреби можна відрізати зайву частину матеріалу.
 • Далі приходить час засипання майбутньої стяжки. Для цього необхідно проаналізувати необхідний шар матеріалу, після чого засипати і розрівняти його. Розрівнювання можна проводити будь-яким зручним пристосуванням, аж до рівної дошки. Щоб бути впевненим в строгому горизонтальному рівні необхідно або використовувати будівельний рівень, або скористатися маяками. У другому випадку можна навіть створити якусь розмітку на поверхні стін. Не завадить також утрамбувати шар засипки, щоб не було проблем, пов’язаних з проваленням матеріалу. Це буває в тих випадках, коли товщина шару матеріалу занадто велика.

Суха стяжка Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

 • Суха стяжка ЛьвівДалі приходить час укладання вирівнюючих листів. Для кріплення найчастіше використовується клей і саморізи. Укладання починається від дверей і йде своєрідною змійкою від стіни до стіни. Ходити по засипці не рекомендується, тому на деяких місцях, необхідних для пересування, слід розташувати невеликі фанери або дошки. Потрібно також пам’ятати, що вирівнюючі листи не будуть у повній мірі відповідати габаритам кімнати, тому доведеться робити різання. Попередньо варто створити невеликий ескіз, який дозволить встановити розміри необхідних частин матеріалу. Що стосується кріпильних елементів, то на 1 квадратний метр можна задіяти до 30 саморізів. Після того, як був укладений останній вирівнюючий лист, можна сміливо експлуатувати поверхню.

Професіонали акцентують увагу на тому, що перед ремонтним процесом просто необхідно зробити сушку матеріалу. В іншому випадку, вже після укладання вирівнюючих листів поверхня почне деформуватися, і тоді доведеться все переробляти заново. Якщо всі деталі і особливості процесу враховані, то суха стяжка Львів виявиться довговічною і надійною. Знову ж таки, потрібно пам’ятати, що даний вид стяжки можна використовувати далеко не у всіх умовах. Наприклад, в промислових будівлях без мокрої стяжки не обійтися.

Суха стяжка Львів