Звукоізоляція стелі :: Ціни у Львові

Звукоізоляція стелі :: Ціни у ЛьвовіШум від сусідів зверху — найпоширеніший шум, що турбує мешканців багатоквартирних будинків. Звукоізоляція стелі у Львові становить приблизно 80% всіх виконуваних об’єктів. Підвищена чутність зверху, як правило, викликана неправильним облаштуванням стяжки в квартирі сусіда над вами.

Основна проблема, пов’язана зі звукоізоляцією стелі від шуму зверху — наявність непрямої передачі, тобто проникненню шуму по прилеглим до стелі поверхням.

Якщо вас турбує тільки повітряний шум, то звукоізоляція однієї стелі швидше за все повністю вирішить проблему і чути голоси сусідів ви не будете.

Звукоізоляція стелі у Львові

Якщо ж занепокоєння доставляє шум ударного характеру, то звукоізоляція стелі вирішує проблему лише частково. Справа в тому, що цей тип шуму виникає через удари по плиті перекриття, що в результаті викликає вібрації останньої. Звук у вигляді таких вібрацій може поширюватися по всьому каркасу будівлі. Тому ударний шум передається не тільки безпосередньо через стелю, але ще і побічно по стінах.

Звукоізоляція стеліу Львові. Підготовка.

Перш ніж приступити до звукоізоляції стелі уважно огляньте стики між плитами перекриття (вони називаються русти), а також місце кріплення люстри. При виявленні щілин їх необхідно ретельно закрити.

Звукоізоляція стелі у Львові від remontuem.lviv.ua

Звукоізоляція стелі. Монтаж.

Звукоізоляція стелі у Львові виконується як за каркасною технологією, так і по безкаркасною. Остання вимагає попереднього вирівнювання стелі, тому на наших об’єктах зазвичай використовується звукоізоляція з металопрофілем, що дозволяє автоматично вирівняти стелю .

Послідовність монтажу аналогічна стінам: спочатку монтується металокаркас, між профілями встановлюються звукопоглинальні матеріали і в кінці конструкція підшивається масивним облицюванням з гіпсокартону.

Віброізоляція профілів

Звукоізоляція стелі :: Ціни у ЛьвовіВирішивши використовувати звукоізоляцію з металокаркасу ми стикаємося з проблемою віброізоляції місць кріплення профілів до перекриття і стін. Жорсткий контакт профілів з бетоном призводить до утворення містків звуку і звукоізоляція стелі втрачає ефективність!

Прокладання демпфуючих матеріалів і стрічок під профілі і підвіси призводить до певного зниження передачі вібрації, однак деяка частина вібрацій проходить по каналу жорсткого зв’язку дюбель — підвіс.

Використовуючи замість звичайних підвісів спеціальні віброкріплення можна домогтися більш високої віброізоляції і як наслідок звукоізоляція стелі працює краще, сильніше знижуючи шум.

Звукоізоляція стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

На практиці використання спеціальних вібропідвісів дозволяє збільшити звукоізоляцію стелі приблизно на 6 дБ.

Звукоізоляція стелі без вібропідвісів.

У невеликих кімнатах (ширина менше 3 м) звукоізоляція стелі у Львові часто виконується взагалі без вібропідвісів за схемою самонесучої стелі KNAUF П231. Перевага подібної конструкції полягає в повній відсутності зв’язків між профілями і плитами перекриття: металокаркас встановлюється враспор між стінами.

Звукоізоляція стелі у Львові