Косметичний ремонт квартири у Львові

Косметичний ремонт квартири у ЛьвовіТяга до оновлення інтер’єру є у багатьох. Однак капітальна перебудова квартири або офісу — захід складний і довгий, вартість ремонту квартири може являти собою значну суму. Влаштовувати подібні «розваги» часто нереально фізично. Косметичний ремонт квартири у Львові.

Ідеальною для тих, хто планує здійснювати ремонт квартир у Львові (або іншому місті) з мінімальними витратами, є косметична обробка. Як правило, під нею мається на увазі оновлення стін, стелі, при необхідності — підлоги, а також віконних рам та дверей.

Перша стадія ремонту житлового приміщення — демонтаж покриттів стін і стелі. Якщо в якості стельового покриття було використане вапно, його зачищають до шару шпаклівки, змочуючи водою і знімаючи шпателем. Операція досить трудомістка, потребує великої акуратності і ретельності: навіть невеликі частинки вапна можуть призвести до появи пухирців при фарбуванні. Як правило, процес повторюють кілька разів, залишки вапняного нальоту видаляють вологою губкою.

Косметичний ремонт квартири у Львові

Якщо стеля піддавалася забарвленням, то ділянки поверхні отслоюють за допомогою того ж шпателя.

Демонтаж покриттів стін передбачає обдирання старих шпалер або всуху, або з попереднім змочуванням і застосуванням шпателя (якщо шпалери дуже щільно приклеєні або багатошарові).

Віконні рами, наличники і двері рекомендується очищати лише в тому випадку, якщо старе покриття втратило цілісність, потріскалось. Видалити масляну емаль можна хімічним або термічним способом. У першому випадку шар фарби розм’якшується спеціальним хімскладом, після чого видаляється шпателем або скрібком. Термічний спосіб передбачає використання будівельного фена замість хімії: фарба розм’якшується під впливом високої температури.

Косметичний ремонт квартири у ЛьвовіНаступний крок, який передбачає косметичний ремонт квартири у Львові — підготовка поверхонь.

В першу чергу проводяться штукатурні роботи. Штукатурка може бути повною або частковою, але в будь-якому варіанті вона призначена для вирівнювання оброблюваних поверхонь. При частковій штукатурці розчином покриваються лише дефектні ділянки стін і стелі, при повній штукатурять всю площу цілком.

Однак це лише перший етап вирівнювання: після штукатурки настає черга шпаклівки, абсолютно необхідної для подальшого фарбування або поклейки шпалер. Після нанесення шпаклівки поверхня грунтується і зачищається вже остаточно.

Шпатлюють і зачищені від старої фарби площини, зокрема стелю; після висихання суміші поверхню затирають наждачкою і тільки потім фарбують заново.

Косметичний ремонт квартири у Львові від remontuem.lviv.ua

Спочатку наносять ґрунтовку, роль якої виконує розведена фарба, а вже після шліфування дефектів використовується фарба в чистому вигляді. Навіть якщо стеля має бути побілена, заґрунтувати її все одно потрібно.

Якщо косметичний ремонт квартири у Львові або іншому місті передбачає зміну фарби на стінах на шпалери, то застосовують воду з содою для ретельного очищення, потім стіни миють просто водою і нарешті насухо витирають. Щоб шпалери краще трималися, глянсову забарвлену поверхню шліфують шкіркою.

Проблеми при штукатурці створюють тріщини. Вони можуть з’явитися з кількох причин:

  • Значний вміст в’яжучих речовин в розчині;
  • Погано перемішаний розчин з накопиченням наповнювачів;
  • Нанесення занадто товстого шару розчину;
  • Дуже швидке висихання розчину (висока температура, протяг).

Косметичний ремонт квартири у ЛьвовіКрім того, штукатурка може відшаровуватися, якщо була нанесена на занадто суху поверхню.

Щоб застрахуватися від подібних ситуацій (і заощадити на вартості ремонту квартири, звичайно), потрібно ретельно дозувати обсяг в’яжучих речовин в розчині, а також добре його перемішувати. Свежеоштукатурене приміщення рекомендується по можливості захищати від протягів.

Стелі бажано фарбувати перед обробкою стін. Для забарвлення краще використовувати новий валик, що володіє середньою довжиною ворсу. Для надійності фарбу варто наносити в два — три шари, причому кожен наступний шар наноситься після повного висихання попереднього. Якщо мова йде про побілку, застосовуються або кисті, або пневматичні розпилювачі.

Косметичний ремонт квартири у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Після завершення стельових робіт настає черга обклеювання стін шпалерами. Попередньо необхідно усунути всі сліди операцій з стелею: фрагменти штукатурки, вапно і т. д.

Для наклеювання шпалер бажано використовувати спеціальні склади з підвищеною вологостійкістю, а також ті, що ефективно протистоять появі і розвитку цвілі і грибків. Варто звернути увагу на легкість розмішування і утворення грудок: якісні клеї мішаються легко і дають рівномірну субстанцію. Крім того, різні типи шпалер можуть вимагати різні види клею. Косметичний ремонт квартири у Львові.

Фарбування дверей і вікон — фінальний етап. Двері фарбуються спочатку горизонтальними мазками, потім — вертикальними, фарба наноситься тонким шаром. При роботі з вікнами або дверима, що мають скляні вставки, потрібно використовувати накладні щитки.

Косметичний ремонт квартири у Львові