Гіпсокартонні перегородки :: Ціни на монтаж у Львові

Монтаж гіпсокартонних перегородок Львів. Протягом життя кожна людина стикається з необхідністю створити додаткову перегородку в будинку або закрити непривабливі ділянки конструкцій, наприклад, труби.

Гіпсокартонні перегородки :: Ціни на монтаж у ЛьвовіГіпсокартонні перегородки у Львові — це найпростіший і надійний спосіб вирішення питання. Цей матеріал має відмінні технічні показники, він не горить, добре переносить вологість, легко монтується, не вимагає складної обробки після монтажу гіпсокартонних перегородок.

Завдяки своїй гнучкості, гіпсокартон дозволяє виконувати досить складні конструкції зовсім недосвідченим майстрам, досить просто переглянути в інтернеті особливості роботи з матеріалом, а також  інструкції по монтажу.

При роботі з гіпсокартонними перегородками можна разом вирішити цілий ряд проблем. Наприклад, звукоізоляція, матеріал сам відмінно тримає звукові хвилі, а при використанні додатково звукоізолюючої прокладки всередині стіни, ви повністю захистите себе від зайвого шуму.

Гіпсокартонні перегородки у Львові

При роботі з гіпсокартоном необхідно зберігати температуру в приміщенні не нижче 14 градусів. Це дозволяє проводити роботи в зимовий період.

Гіпсокартонні перегородки у Львові дозволяють кожній людині зробити у себе в будинку щось особливе своїми руками.

Монтаж гіпсокартонних перегородок

Гіпсокартонні перегородки :: Ціни на монтаж у ЛьвовіПроцес встановлення гіпсокартонної конструкції має на увазі наявність деяких знань і досвіду.

Складається конструкція з наступних матеріалів:

  • Металеві напрямні, які складають основу конструкції. Вони кріпляться до стін і стелі, а вже до них пришивають листи гіпсокартону. Для монтажу конструкції використовують гвинти саморізи.
  • Мінвата або скловата, це ізоляційний матеріал, який поглинає звуки і забезпечує тепло.
  • Листи гіпсокартону. Вони бувають різного розміру і товщини, а так само призначені для різних приміщень. Наприклад, є гіпсокартон для ванних кімнат, він відмінно переносить вологість.

Матеріал дозволяє створювати перегородки будь-якого розміру, по довжині конструкції, обмежень немає, а висота залежить від висоти стелі в приміщенні.

Гіпсокартонна перегородка може включати в себе двері, або вікно. Необхідно уважно розраховувати вагу і розмір такої конструкції, враховувати розташування дверної коробки. Для таких складних перегородок зазвичай використовують товсті листи гіпсокартону або встановлюють його в два шари.

Електричні кабелі всередині стіни електрики прокладають або всередині напрямних з металу, або перпендикулярно їм. Обов’язкове використання якісних ізолюючих матеріалів.

Гіпсокартонні перегородки у Львові від remontuem.lviv.ua

Як зробити гіпсокартонні перегородки

Починати роботи по монтажу гіпсокартонної перегородки необхідно з розмітки. Вона робиться на підлозі і на стелі приміщення. Спочатку на підлозі ви розмічаєте повне креслення конструкції, потім за допомогою оббивного шнура і схилу, переносите креслення на стелю.

Розмітка на підлозі і на стелі включає в себе всі особливості конструкції, розташування стоєчних профілів, товщину листів гіпсокартону, розташування дверей або декоративних вирізів.

Гіпсокартонні перегородки у Львові обклеюють герметиком по внутрішній частині. Після цього їх кріплять до стін і стелі за допомогою спеціальних дюбелів. Для цього в стінах і підлозі свердлять отвори на певній відстані один від одного. Потім встановлюють профіль і шуруповертом прикріплюють конструкцію до основи.

При проведенні робіт в дерев’яних будинках для кріплення конструкції використовують великорізьбові шурупи по дереву без попереднього свердління отворів.

Гіпсокартонні перегородки :: Ціни на монтаж у ЛьвовіВлаштування гіпсокартонних перегородок дуже різноманітне і в кожному окремому випадку можуть виникнути свої складнощі і нюанси. Це необхідно пам’ятати і при виконанні складних робіт самостійно, як можна частіше звертатися за додатковою інформацією до фахівців, які викладають грамотні ролики в інтернет.

Після того як ви повністю встановили каркас гіпсокартонної конструкції, можна приступати до електропроводки. Зазвичай профілі, до яких кріпиться гіпсокартон, залишаються невикористовуваними. Електропроводка прокладається в спеціальній ізоляційної трубці перпендикулярно стоєчним профілям.

Відразу ж встановлюють розетки, їх легше зафіксувати на спеціальних пластинах. За рахунок такого монтажу зовнішня частина розетки легко фіксується і забезпечується висока надійність конструкції.

Після цього вся конструкція обшивається листами гіпсокартону. Пам’ятайте! Важливо дотримуватися розмірів, чітко виміряти кожен відрізок плити. Шви між листами повинні бути практично непомітні.

Гіпсокартонні перегородки у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Чистова обробка гіпсокартонних конструкцій

Після того як ви закінчили всі роботи по обшивці профілю гіпсокартоном, можна приступати до обробки. Залежно від того, чим ви хочете обробити перегородку, призначається список робіт.

Найчастіше такі перегородки фарбують або обклеюють шпалерами, тому роботу починаємо з проклейки швів монтажним скотчем. Він дозволяє зміцнити шви і вирівняти конструкцію.

Гіпсокартонні перегородки :: Ціни на монтаж у ЛьвовіГіпсокартонні плити досить рівні спочатку, тому немає сенсу запрошувати фахівців. Досить купити універсальну штукатурну суміш, обробити поверхню грунтовкою і акуратно заштукатурити всі шви і поверхню конструкції в цілому. Гіпсокартонні перегородки у Львові.

Після цього штукатурка повинна просохнути і можна починати фарбування або обклеювання стін. Бувають випадки, коли конструкції обробляють декоративною плиткою або штукатуркою, для виконання таких робіт, краще запросити фахівця.

Гіпсокартонні перегородки у Львові