Монтаж світильника Армстронг :: Ціни у Львові

Монтаж світильника Армстронг :: Ціни у ЛьвовіВ силу того, що стелі підвісного монтажу Армстронг монтуються досить швидко, просто і недорого, вони досить часто використовуються для обробки приміщень громадського та офісного типу.

Крім того, їх відрізняє те, що при їх монтажі залишається мало пило-грязьових залишків в порівнянні з іншими різновидами. Виконати установку такої стелі здатний і початківець. Така стеля дуже добре приховає будь-які комунікації, забезпечивши при цьому вельми простий доступ до них. Монтаж світильника Армстронг у Львові.

З точки ж зору електрика, така стеля сильно спрощує прокладку електричних проводів і установку освітлення (адже досить просто вставити прилад освітлення, що монтується, в будь-який осередок). Єдине, що потрібно зробити, так це посилити стелю, застосувавши для цього зайві підвіси, щоб не було провисань.

Монтаж світильника Армстронг у Львові

Встановлюючи світильники растрового типу, без використання додаткових підвісів,  необхідно робити наголос на парі несучих рейок. Однак, спираючись на практику, можна сказати, що цілком вистачає і одного підвісу поруч зі світильником, в разі, якщо підвіси розташовані через пару клітин під плитки розмірами 600х600.

Процес встановлення і підключення світильників у підвісних стелях

Вельми рекомендується, перш, ніж починати монтаж, зняти з світильників растри (захисний прозорий пластик, або скло). Це надасть вам доступ до клемнічку, через який світильник підключається до мережі живлення і дасть можливість установки ламп (якщо, звичайно, вони в подальшому не завадять встановлювати і монтувати прилад).

Лампи бажано поставити відразу ж (адже це простіше робити внизу, ніж у вже встановленому приладі). Монтаж світильника Армстронг у Львові від remontuem.lviv.ua.

Монтаж світильника Армстронг :: Ціни у ЛьвовіТехнологія монтажу залежить від різновидів світильників. Ось основні три типи освітлювачів, що вмонтовуються в стелях системи Армстронг: два перших типи мають стандартні розміри (близько 590х590). Монтуються вони досить легко: нахиливши світильник під кутом до напрямних і площини, вставимо його в осередок, після чого повернемо і покладемо на місце (в квадрат осередку). Необхідно пам’ятати, що від основи стелі (або комунікацій) до стельового каркаса не більше 200 міліметрів.

Це говорить про те, що установка світильника з люмінесцентними лампами, що має стандартні розміри.

Монтаж світильника Армстронг у Львові від remontuem.lviv.ua

Можна, звичайно, змонтувати і світильники, розміри яких дорівнюють половині осередку стелі, в цьому випадку світильник ставиться з будь-якого зручного краю в осередку стельового каркаса, а вільне місце закривається за допомогою декоративної плитки відповідного розміру.

Бувало, звісно ж, монтувати і прилади, що мають круглу і квадратну форму, чиї розміри значно менше самої комірки під світильники. Для установки таких приладів, необхідно акуратним і точним чином виконати виріз посадкового отвору в декоративній плитці. Монтаж світильника Армстронг у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Робити це, найкраще, використовуючи досить гострий ніж. Точно так само виконується монтаж і світильників точкового типу. У разі стель великої висоти, над робочими місцями нерідко монтуються прилади освітлення підвісного типу на тросах, що кріпляться не так на каркасі, як на основі стелі. Установка таких приладів заслуговує на окрему статтю і тут розглядатися не буде.

Підключення світильників  до мережі

Виконувати підключення таких приладів досить просто. Провід нуля (зазвичай він має синє забарвлення) підключаємо через клемник до болта роз’єму, позначеного буквою N, в той час, як фазний провід (він може бути пофарбований червоним, або білим) — на клему L, а землю (провід жовто-зеленого кольору ) — до гнізда, що має особливе позначення.

У разі, якщо до всіх світильників підходить по парі кабелів (це робиться, якщо світильники підключаються паралельно), треба виконати зачистку всіх проводів, скрутити їх попарним чином за кольорами і, лише тоді, підключати до клем.

Монтаж світильника Армстронг у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж світильника Армстронг :: Ціни у ЛьвовіОсь, мабуть, і все, що можна сказати про монтаж пристроїв освітлення на стелях типу Армстронг. Як видно з цієї статті, змонтувати їх здатний навіть початківець. Монтаж світильника Армстронг у Львові.

І ще одне, що хочеться сказати з цього приводу. Якщо у вас виникають сумніви в тому, якого типу вибрати освітлювачі (люмінесцентного, або на світлодіодним основі), то спиратися тут треба на кілька факторів:

  • Ваші фінансові можливості (якщо фінанси не дуже, то краще вибрати «люми», оскільки вони значно дешевше).
  • Міркування естетики (не в кожному приміщенні будуть однаково виглядати і ті і інші) У той же час, особисто ми радили би зупинити вибір на приладах світлодіодного типу. Справа в тому, що в цьому випадку спрацьовує закон «скупий платить двічі», адже світлодіодні освітлювачі значно довговічніше люмінесцентних.

Монтаж світильника Армстронг у Львові