Монтаж коробу під кабель :: Ціни у Львові

В сучасних житлових і нежитлових приміщеннях часто доводиться прокладати нові дроти, обчислювальні мережі, встановлювати кондиціонери. Як правило, потужностей вже існуючих електричних мереж виявляється недостатньо, і виникає необхідність в проведенні нових мереж, установки електричних, інформаційних та інших розеток. Монтаж коробу під кабель у Львові.

В офісах і організаціях деякі кімнати буквально обплутані мережевими кабелями. У таких ситуаціях дуже зручним способом укладання проводів є установка кабель-каналу з ПВХ.

Монтаж коробу під кабель у Львові

Монтаж коробу під кабель :: Ціни у ЛьвовіОднак, іноді монтаж кабель-каналу може не знадобитися, якщо їм оснащений підлоговий плінтус. Правда такий прихований кабель-канал через свої невеликі розміри не зможе вмістити велику кількість проводів і, тим більше, в нього не поміститься траса спліт-системи. Ціна за такий тип прокладки мереж виявляється істотно нижче, ніж монтаж проводки всередині стін.

Кабель-канал — пластиковий або металевий короб, в який прокладаються один або кілька проводів, труб і т.п. Для його виробництва, як правило, використовують негорючі самозатухаючі матеріали. Таким полімером може бути ПВХ -полівінілхлорід, який не псується з часом, не втрачає колір і не жовтіє на світлі. Монтаж коробу під кабель у Львові від remontuem.lviv.ua. Деякі виробники застосовують алюміній в якості основного матеріалу.

Існує безліч типорозмірів коробів, так що практично для будь-якого пучка проводів можна знайти відповідний канал. Усередині останніх є спеціальні напрямні, що не дозволяють проводам заплутатися. Колір коробів зазвичай білий, проте вони можуть бути і коричневими.

Монтаж коробу під кабель у Львові від remontuem.lviv.ua

Так, кабель-канали Legrand універсальні, і тому ними може бути обладнано практично будь-офісне робоче місце співробітника.

Дані вироби легко пиляються ножівкою, деякі елементи ріжуться ножем при монтажі. Під час укладання короба на стіні проводиться лінія, уздовж якої і монтують канал, використовуючи при цьому рівень для дотримання горизонталі або вертикалі. До стіни короба кріплять саморізами або дюбелями залежно від типу матеріалу, з якого виготовлені стіни. Наприклад, для монтажу до металевої поверхні використовуються спеціальні саморізи зі свердлом на кінці.

Монтаж коробу під кабель у Львові практично завжди пов’язаний з необхідністю обходу внутрішніх і зовнішніх кутів. Для цього виробники виготовляють спеціальні куточки. Дана фурнітура кріпиться за допомогою засувок і вибирається в залежності від розміру самого короба.

Монтаж коробу під кабель у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж коробу під кабель :: Ціни у ЛьвовіПроте, можна обійтися і без них: зрізати короба для стику під кутом за допомогою ножа або ножівки. Перший варіант кращий другого, так як виходить більш акуратний кут, що не псує вигляду інтер’єру.

Отже, монтаж коробу під кабель у Львові  — швидкий і економічний спосіб укладання проводів всередині і поза приміщеннями. При такому типі проводки електричні та інші мережі надійно захищені від зовнішніх впливів.

Монтаж коробу під кабель у Львові