Монтаж радіаторів опалення :: Ціни у Львові

Монтаж радіаторів опалення :: Ціни у ЛьвовіПри заміні батарей по всьому будинку або квартирі важливо, щоб була залишена і узгоджена з відповідними фахівцями схема установки радіаторів опалення. Вона служить не тільки орієнтиром при виконанні монтажних робіт, але також, якщо складена грамотно, дозволить ефективніше обігрівати приміщення, дозволяючи замовнику економити. Правильний монтаж радіаторів опалення у Львові : послідовність дій

 1. Перекрити воду в квартирі, а потім — у конкретної ділянки.
 2. Злити воду з ділянки, що підлягає заміні.
 3. Продути труби і витравити воду, що залишилася.
 4. Демонтувати старий радіатор.
 5. Встановити новий радіатор, орієнтуючись на інструкцію з встановлення, а також рекомендації від виробника (інструкція по установці радіаторів певного типу повинна йти в комплекті з сертифікованим товаром).
 6. Після завершення монтажу та опресування система тестується на предмет течі і роботи секцій радіатора.

Монтаж радіаторів опалення у Львові

Загальні правила установки радіаторів опалення по СНіП

 • Норми установки радіаторів опалення припускають кріплення батареї щодо центру вікна: так, щоб він збігався з центром батареї (похибка в даному випадку не повинна перевищувати 2 см).
 • Правила установки також припускають, що ширина радіатора повинна бути рівна 50-75% ширини підвіконня.
 • Висота установки батареї над підлогою не повинна перевищувати 12 см від рівня чистової підлоги до нижнього краю радіатора. Відстань між верхньою панеллю радіатора і підвіконням не повинно бути менше 5 см.

Відстань від стіни до радіатора має становити від 2 до 5 см. В окремих випадках поверхня стіни перед установкою радіатора повинна бути покрита спеціальним тепловідбивним матеріалом. Монтаж радіаторів опалення у Львові від remontuem.lviv.ua..

Установка алюмінієвих радіаторів

Порядок встановлення алюмінієвих радіаторів своїми руками:

 1. Зібрати радіатор, ввернувши радіаторні пробки, а також заглушку з прокладками і встановивши терморегулюючу арматуру, клапан Маєвського та запірну арматуру.
 2. Керуючись наведеними вище загальними правилами розташування радіатора щодо вікна, розмітити місця установки кріплень.
 3. При необхідності покрити поверхню стіни тепловідбивним матеріалом і закріпити кронштейни на стіну (обов’язково використовуйте рівень, для визначення горизонталі, а також рулетку для визначення довжини входження кронштейна в стіну).
 4. Радіатор закріпити на кронштейни, розташувавши їх гаки між секціями батареї.

З’єднати радіатор з централізованою або автономною системою опалення приміщення за обраною схемою підключення.

Монтаж радіаторів опалення у Львові від remontuem.lviv.ua

Монтаж радіаторів опалення :: Ціни у ЛьвовіМонтаж алюмінієвих радіаторів може бути проведений як в одно-, так і в двотрубних системах опалення з горизонтальним або вертикальним трубопроводом. Дані радіатори також можуть бути використані для опалення приміщень з природною і примусовою циркуляцією гарячої води. Монтаж радіаторів опалення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

На сьогодні ринок може запропонувати два варіанти алюмінієвих радіаторів:

 • Посилені радіатори з робочим тиском до 16 атм. Такі батареї використовуються для опалення висотних житлових і нежитлових будівель. Для опалення приватного будинку використання такого типу радіаторів невиправдано через високу вартість секцій.
 • Європейський тип алюмінієвих радіаторів, призначений для обігріву приміщення при автономних системах опалення. Максимальний робочий тиск в таких радіаторах становить не більше 6 атм.

Комплект установки алюмінієвих радіаторів складається з:

 • автоматичного або ручного клапана випуску повітря (так званий клапан Маєвського);
 • заглушок (права чи ліва різьба);
 • ущільнюючих прокладок;
 • стійок або кронштейнів;
 • запірної або терморегулюючої арматури.

Установка чавунних радіаторів

Монтаж чавунних радіаторів процедурно в основному не відрізняється від установки алюмінієвих опалювальних приладів. У випадку з чавунними виробами важливо, однак, не перевантажити стіну, а також більше уваги приділити динамометричним моментам.Чугунні радіатори рекомендують встановлювати під невеликим ухилом для того, щоб усередині радіатора не накопичувалося гаряче повітря (це може привести до зниження тепловіддачі приладу).

Монтаж радіаторів опалення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж радіаторів опалення :: Ціни у ЛьвовіЧавунні радіатори також мають відмінну від інших систему збирання: перед установкою такий радіатор потрібно послабити, підкрутити ніпелі і знову зібрати радіатор до купи. Для кріплення чавунних батарей в дерев’яних будинках і біля стін, що мають порівняно слабку конструкцію, передбачені варіанти встановлення не на кронштейни, а на підлогові підставки. При цьому також виконуються і кріплення на стіну, однак вони виконують тільки підтримуючу функцію. Монтаж радіаторів опалення у Львові.

Установка біметалевих радіаторів

Переваги монтажу саме біметалевих радіаторів, а не чавунних або алюмінієвих в тому, що вони порівняно мало важать і, за умови, що за показниками тепловіддачі алюмінієвим вони не поступаються, біметалеві радіатори здатні безперебійно працювати навіть при високому тиску в системі. Спосіб монтажу, а також загальні рекомендації по установці таких приладів опалення вказані в інструкції до товару.

Монтаж радіаторів опалення у Львові